Vartotojo Studentasuzsienyje dienoraštis
3 pliusai perkant avalynę internetu
2019-07-01 10:41:57

Šiais laikais, kuo toliau tuo rečiau galime išgirsti pirkėjų internetu blogus atsiliepimus arba nusivylimus. Taip yra todėl, kad tiek prekyba internetu, tiek aptarnavimas labai tobulėja kiekvieną dieną. Dauguma žmonių yra įgudę kompiuterių naudotojai, todėl pirkimas internetu jau tikrai nebėra iššūkis.


Didėjant internetinių parduotuvių pasiūlai vis daugiau žmonių perka internetu. Šį kartą pakalbėkime apie avalynę. Tai daiktas, kurį nusipirkti yra šiek tiek sunku, dažniausiai, bijant nusipirkti netinkamo dydžio. Čia ir kyla klausimas, ar tikrai įmanoma nusipirkti avalynę nepasimatavus. Kaip išsirinkti batus internetu ir kokie yra pirkimo internetu didžiausi pliusai.

1. Prekių kaina mažesnė, o asortimentas didesnis nei fizinėje parduotuvėje.

Niekam nėra paslaptis, kad interneto platybėse galima rasti labai daug ir įvairios avalynės tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams. Visa avalynė kurią rasite internetinėje parduotuvėje atitinka aukščiausios kokybės standartus. Kainos internete yra mažesnės nei fizinėje parduotuvėje. Kyla klausimas kodėl? Atsakymas labai paprastas: mažesnės išlaidos darbuotojams ir nereikia mokėti už patalpų nuomą. Internete labai dažnai galim

2. Patogus apsipirkimas

Ar vaikščiojimas po parduotuves jums kelia nuovargį? Jums nepatinka stovėti eilėse, kartais net stumdytis su kitais žmonėmis netelpant parduotuvėje? Jeigu taip, tai skaitykite toliau, nes esate toks kaip ir aš. Labai nemėgstu didelių automobilių parkavimo aikštelių, didelių prekybos centrų ir eilių norint susimokėti parduotuvėje. Štai kodėl aš mieliau renkuosi apsipirkimą internetu. Fizinėje parduotuvėje dažnai aplanko momentinis pirkimas. Pamatai patinkančia prekę ir nori ją pirkti, o jeigu dar prieina konsultantas ir pasako kad tai jums tinka ir būtinai turite įsigyti, na tai jau tikrai reikia pirkti. Grįžus namo, pažiūrėjus prie bendro garderobo, būna ir taip, kad pasirodo to daikto mums visai nereikėjo. Ir tai yra antra priežastis, kodėl mėgstu pirkti internetu. Perkant internetu to niekada neatsitiks. Dažniausiai ganėtinai ilgai žiūrėdami fotografijas, skaitydami aprašymą galvoja ar mums to daikto reikia, dažnai būna, kad bedarant apmokėjimą persigalvoju ir išsirenku kitą prekę. Jeigu jūs esate žmogus, kuris nelabai mėgsta konsultantų dėmesio, mėgstate apsipirkinėti vienas be kitų pagalbos. Valio! Štai ir dar vienas labai didelis pliusas perkant internetu!

3. Greitas pristatymas patogus grąžinimas

Kiekvienoje internetinėje parduotuvėje rasime informaciją per kiek laiko prekė bus pristatyta. Tai dažniausiai priklauso nuo to iš kur ir į kur siunčiatės prekę. Jei perkate Lietuvoje, o prekės taip pat joje, tai žinoma, kad per daugiausiai kelias dienas prekė pasieks jūs namus ar pasirinktą pristatymo vietą. Jeigu siuntimas vyksta iš užsienio, priklausomai nuo pardavėjo, gali užtrukti ir ilgiau. Visą reikalingą informaciją surasite internetinės parduotuvės puslapyje. O ką žinote apie grąžinimą? Dažnam žmogui nusipirkus prekę fizinėje parduotuvėje grąžinimas nešant tą prekę atgal yra tikrai nemalonus veiksmas. Perkant internetu, galima pasirinkti iš kelių grąžinimo būdų: siųsti paštu ar per kurjerius. Arba netikusią prekę nešti į artimiausią fizinę parduotuvę. Tokią galimybę suteikia didžioji dauguma drabužių ir batų pardavėjų, kurių prekes galite įsigyti Lietuvoje.

Taigi, pirkimas internetu turi labai daug pliusų, tiesiog reikia skirti šiek tiek laiko ir pastangų. Svarbiausia, atidžiai skaityti aprašymus, žiūrėti matmenų lenteles. Perkant avalynę, labai svarbu tiksliai pasimatuoti savo pėdos dydį, perkant drabužius – visus kitus svarbius matmenis, kad nusipirktumėte tinkamo dydžio prekę.

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju