Vartotojo Studentasuzsienyje dienoraštis
Kaip išsirinkti gerą ir gražią mokyklinę kuprinę
2019-07-01 10:45:50

Kuprinė yra naudojama kiekvieną dieną, tam, kad vaikas susidėtų daiktus, kurie bus reikalingi mokykloje ar po pamokų. Ji – turi atlaikyti kasdieninį naudojimą. Žinant vaikus, dažnai kuprinės mėtosi ant grindų ar pievos. Kadangi ji gauna didelį krūvį, reikia žinoti, kokios kuprinės reikia ir kur jos ieškoti.


Didžiausias mokyklinių kuprinių pasirinkimas randamas prieš mokslo metus, artėjant rugsėjo mėnesiui, tačiau nėra taisyklė, kad tik tada galima ir reikia jas pirkti. Vaikai ir vasaros metu privalo turėti savo kuprinę, kurioje laikys reikalingus daiktus kelionėms ar išvykoms.

Ne paslaptis, kad parduotuvėse matome ne labai didelį kuprinių asortimentą. Dėl šios priežasties siūloma apsilankyti internetinėje parduotuvėje, kur kuprinių asortimentas daug didesnis. Didelis pasirinkimas: odinės, kuprinės moterims, vyrams, mokyklinės, laisvalaikio kuprinės leis jums ar jūsų vaikui išsirinkti tinkamiausią.

Kaip taisyklingai nešioti kuprinę.

Labai dažnai matome vaikus nešiojančius kuprines netaisyklingai, nusmukusias iki žemės. Taip vaikas kenkia savo nugarai ir laikysenai. Aptarsime kelis svarbiausius aspektus, kaip nešioti kuprinę, kad nepakenkti vaiko sveikatai. Remdamiesi šaltiniais, kuriuose profesionalai kineziterapeutas apibūdina svarbiausius aspektus trumpai įvardinsime juos:

1. Parinkite tinkamą dydį. Kuprinės plotis turi būti santykinai proporcingas asmens pločiui. Pavyzdžiui, mažas vaikas neturėtų nešioti suaugusiojo dydžio kuprinės.
2. Kuprinės aukštis turėtų būti maždaug dviem centimetrais žemiau pečių ir juosmens lygio, gali būti šiek tiek virš juosmens. Svarbiausia, kad kuprinė nebūtų pernelyg žemai, tokiu atveju, vaikas lenksis į priekį, taip kenkdamas savo laikysenai.
3. Ieškokite kuprinės su plačiais diržais, kurie turėtų paminkštinimą. Tai suteiks pečiams daugiau komforto ir apsaugos juos nuo per didelio svorio. Abu diržai privalo būti vienodai sureguliuoti. Nei vienas aukščiau ar žemiau už kitą.
4. Kuprinės svoris neturėtų viršyti 15 % vaiko svorio.

Šiais laikais tėvai, o net gi ir patys vaikai jau labai rūpinasi stiliumi. Neretai girdime apie konkurenciją tarp vaikų dėl gerų, gražių daiktų. Taigi, pats laikas pagalvoti, kur gi mes galime rasti ne tik gerą bet ir gražių, stilingų kuprinių. Kalbant apie vaikų savarankiškumą, rinkimės kuprinę kartu su vaiku. Jie dažniausiai labai gerai žino, kas jiems patinka, o mes, jeigu reikia, galime padėti ar patarti.

Kuprinės su animaciniais herojais

Ne naujiena, kad šiuo metų vaikai labai mėgsta kuprines, išmargintas populiariąja animacija ar filmukų herojais. Reikėtų gerai apgalvoti, ar tai nebus momentinis džiaugsmas vaikui. Tokia kuprinė gali greitai nusibosti ir gali tekti pirkti naują kuprinę. Galbūt reikėtų pagalvoti, apie žaismingą, ryškią kuprinę, kurią būtų galima dekoruoti žaismingais pakabukais, kuriuos bet kada būtų galima nuimti.

Atšvaitai

Reflektoriai ir atspindinti juosta yra kiti stiliaus priedai, didinantys saugumą. Labai svarbu kad kuprinė turėtų atšvaitus. Neretai kuprinės pačios ant savęs turi specialias atšvaitines juosteles ar kitokias detales. Jeigu to nėra pasirūpinkite, prikabindami pakabuką ar prisiūdami prie kuprinės specialias detales. Tai gali padėti jūsų vaikui būti labiau pastebimu kelyje ar gatvėje. Jeigu norite kad kuprinė atrodytų žaismingiau, galima prie kuprinės pritvirtinti žibančias lemputes. Tačiau toks variantas nėra geriausias, nes vaikas ne visada prisimins jas įjungti ar išjungti.

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju