Vartotojo novele dienoraštis
Mano patirtis: akys VS. kompiuteris
2020-01-08 10:54:50

 Mano patirtis: akys VS. kompiuteris


Ar kada teko susidurti su sausomis akimis? Pojūčiu, jog kažkas pribėrė Jums smėlio į jas? Man taip pat neteko, kol nepradėjau intensyviai ir įtemptai dirbti su kompiuteriu. 

Studijų metais prie kompiuterio praleisdavau ne tiek jau ir daug- apie 4-5 h per dieną, tačiau kuomet pradėjau dirbti šis laikas galima sakyti padvigubėjo. Dažnai tekdavo dirbti neatitraukiant akių nuo ekrano, stebint ir koreguojant mažas detales. Pradėjau jausti tempimą, akys tapo paraudusios, o po mėnesio darbo atsirado beprotiškas skausmas- tarytum kas į akis smėlio būtų pažėręs. Akių lašai nebepadėjo, todėl turėjau surasti sprendimą, kuris būtų efektyvus.

Variantas, kurį man pasiūlė kolega- įsirašyti programą, kuri neutralizuotų mėlyną šviesą. Sprendimas kaip ir visai nieko, tačiau aš turiu nuolat atlikti grafinio dizaino užduotis, todėl šis sprendimas darytų neigiamą įtaką mano darbo rezultatui. Taigi, išeities teko ieškoti pačiai. 

Atradau tobulą variantą- tai akiniai pritaikyti darbui su kompiuteriu. Akinių lešiai yra dengti specialia dangą, kuri neutralizuoja mėlyną šviesą. Taigi, kuomet darbas nėra susijęs su spalvomis akinius tiesiog nusiėmu, o kai baigiu užduotį- vėl užsidedu. Šie akiniai man padėjo atsikratytį skaudančių, paraudusių akių. 

Jeigu turite panašių patirčių būtų labai įdomu jas išgirsti!
 

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju