Vartotojo Darbinis dienoraštis
5 patarimai ieškantiems darbo
2021-05-06 16:28:32

Ieškote darbo? Keletas praktiškų patarimų, kaip ieškoti ir rasti darbą.


1. Pabandykite prisijungti prie tinklo

Prisijunkite prie karjeros tinklo svetainių, tokių kaip „LinkedIn“. Galite pagalvoti, kad tai dar vienas žingsnis į priekį, jei vis dar studijuojate, bet iš tikrųjų tai puikiai atrodo darbdaviams, jei jau norėtumėte sužinoti, kas vyksta darbo rinkoje, net nesulaukę studijų.

Prisijunkite prie jus dominančių pramonės šakų diskusijų grupių ir pradėkite kurti savo socialinį tinklą, kad neatsiliktumėte nuo naujausių darbo pasiūlymų.

Stebėti jums patinkančias įmones ir komentuoti jų įrašus taip pat yra puikus būdas būti pastebėtiems, nors nepamirškite išlaikyti savo komentarų profesionalumo ir išsaugoti „Facebook“ pašaipas.

Atkreipkite dėmesį, kad taip pat blogas etiketas įtraukti į „LinkedIn“ bet ką, ko dar nežinote, todėl vykti beprotiškam ryšių papildymo šėlsmui neveiks jūsų naudai. Peržiūrėkite mūsų „LinkedIn“ naudojimo vadovą ieškodami darbo ir prikišite tai.

2. Kalbėkitės su draugais ir šeima

Darbuotojų kreipimasis yra vienas iš populiariausių būdų, kuriuos darbdaviai naudoja įdarbindami, nes įmonės dažnai nori samdyti žmogų, už kurį gali patikėti jų patikimi darbuotojai.

Pasinaudokite tuo, paklausdami draugų ir šeimos narių, kurie dirba norimose tyrinėti srityse. Tai dažnai gali lemti tai, kad apie laisvas vietas sužinosite dar prieš konkursą, ir iškart suteiksite pranašumą, jei kas nors gali jus rekomenduoti.

3. Perženkite darbo skelbimų ribas

Kartais laikytis darbo skelbimų nėra geriausias būdas judėti pirmyn.

Dėmesys konkrečioms įmonėms, o ne laisvoms darbo vietoms gali būti naudingas jums, nes pereidami prie paraiškų teikimo proceso, jūs jau susidomėsite įmone. Tai turėtų atsispindėti toje kalboje, o ne tik pateikiant paraišką, nes yra darbo, kurį reikia patraukti.

Stebėkite, žinoma, darbo skelbimus, tačiau jei matote keletą puikių kompanijų pozicijų ir nė vienas iš vaidmenų jums netinka, vis tiek atsiųskite jiems gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką (nepamirškite: parduokite patys!).

Jei įmonė vienu metu skelbia daugiau nei vieną laisvą darbo vietą, tai rodo, kad jos plečiasi. Tai reiškia, kad pats tinkamiausias laikas apie save pranešti jiems ir parodyti, ką turi.

4. Išplėskite paiešką (ir savo mintis)

Visų pirma technologijų dėka darbo rinka nuolat vystosi tokiu tempu, kad ten yra daugybė darbo vietų, apie kurias tikriausiai niekada net negirdėjote - o tokių nebuvo, kai kalbėjote su savo karjeros patarėju mokykloje. .

Pavyzdžiui, ar žinote, kas yra „UX“ dizaineris? O kaip turinio rinkodaros specialistas, „Backend“ kūrėjas ar augimo įsilaužėlis? Verta tai šiek tiek ištirti, nes galite pastebėti, kad kai praleisite nepažįstamus vardus, tai yra vaidmenys, kuriuos norėtumėte išbandyti.

Pasirinkimas eiti ne taip tradiciniu karjeros keliu taip pat gali reikšti mažesnę konkurenciją, ir jūs galite pastebėti, kad yra daugiau galimybių, jei praplėsite savo akiratį ir pradėsite ieškoti daugiau nišinių pozicijų.

5. Būkite pasitikintys savimi ir mieli

Kaip jau minėjome anksčiau, tai, kaip tvarkysite paraiškų teikimo procesą, potencialiems darbdaviams suteiks idėją, koks esate darbuotojas.

Pavyzdžiui, tas, kuris imasi iniciatyvos elektroniniu paštu išsiųsdamas vyresniajam personalo nariui kavos, paprašys kavos, suteiks daug teigiamesnį įspūdį nei tas, kuris tiesiog atsiunčia plokščią gyvenimo aprašymą ir nukopijuoja / įklijuoja motyvacinį laišką.

Tačiau įsitikinkite, kad pasirinkę šią parinktį, prieš atlikdami rimtus tyrimus, atlikite rimtus tyrimus apie įmonę. Nenorite, kad jus užkluptų kaip nelabai suprantantys, kas yra įmonė ir ką jie daro, nes tai padarytų visas jūsų pastangas niekais.

Žinoma, mes nerekomenduojame jums baržytis į biurą, prašydami darbo, o tiesiog paprašydami pasikalbėti su žmogumi iš HR, kad galėtumėte papasakoti, kokia nuostabi, jūsų manymu, kompanija, šalia jūsų CV gaus rimtų auksinių žvaigždžių.

Yra tikimybė, kad išsiskirsite jų atmintyje, kai jie pasieks sprendimų priėmimo etapą.

Daugybė darbo pasiūlymų - www.cvmarket.lt/naujausi-darbo-skelbimai

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju