Patarkit dėl studijų
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2015-01-17 11:20:39 | Nuoroda

 Sveiki. Noriu, kad patartumėt, ką rinktis. Esu dar tik/jau dešimtokas, bet manau, kad laikas pradėt galvot, kuo noriu tapt. Save įsivaizduoju kaip mokslininką, darantį tyrinėjimus, eksperimentus ir pnš. Patarkit, kokia specialybė tiktų. Šiaip šiuo metu mąstau apie bioinformatiką, genetiką, biotechnologijas, gal dar geologiją, bet nežinau, ar tai mokslinės sritys. Prašau Jūsų visų patarti. Beje, būtų gerai, jei nenumestumėt tiesiog linko į kokio universiteto studijų programas. Jau geriau nuomonę apie kažkokią sritį, pvz. jei studijuojat kažką panašaus, tai papasakokit apie savo sritį, truputį apie panašias į jūsų sritis. Po temas nenaršiau, tad atsiprašau, jei panaši jau yra. Ačiū už dėmesį ir atsakymus 

Žinutė parašyta: 2015-01-17 11:22:40 | Nuoroda

 Šiaip planuoju imti A lygiu biologiją, chemiją, IT (be matematikos, anglų ir lietuvių, kurie praktiškai būtini), bet, jeigu labai sudominsit kita sritim, galbūt ir pakeisiu pasirinkimą ;)

Žinutė parašyta: 2018-09-26 11:34:07 | Nuoroda

svarbiausia eikite mokytis ten, kur jums įdomu ir patinka, negalvokit apie kažkokius "apsimoka neapsimoka", tiesiog pagal pajautimą, kur jausitės geriausiai, ten labiausiai ir seksis ir nesijausit, kad dirbat. mano vyras deda vartus, išeina į darbą laimingas, grįžta laimingas, va čia tai pavyzdys www.spectrabaltic.lt/Vartu-automatika/ 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą