Jei neateini į egzaminą..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-13 20:39:04 | Nuoroda
Tai štai.. Aš pasirinkau laikyti 4 egzaminus ir tik dabar supratau, kad man matematikos egzaminas visiškai neduos jokios naudos ir man jo net nereikės i jokią norimą specialybę.. Tačiau užsirašiau jį dėl apsidraudimo. taigi norėjaau paklausti - jei papraščiausiai neičiau laikyti matematikos egzamino ar gaučiau atestatą? svarbu būtų sužinoti, nes mokytojai nevienodai šneka ir visaip gąsdina.
Žinutė parašyta: 2008-05-13 21:36:28 | Nuoroda
jei islaikai tris kitus egzaminus - tai nezinau kodel neturetum jo gaut:) bet kad jau uzsirasei,tai nueik,maza ka, gal islaikysi:D po to irgi jei ka galesi paprasyt,kad tau jo i atestata net nerasytu,as pati taip planuoju daryt;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-13 21:39:36 | Nuoroda
Manoji situacija visiškai tokia pati. Galiu pasakyti tiek, kad neatėjus į egzaminą, nieko nenutiks. Na, nebent neišlaikysi kurio nors iš likusių trijų egzaminų - tuomet tektų sudalyvauti pakartotinėj sesijoj Žinoma, nėra gerai nenueiti į egzaminą - juk ne tik tu ar aš nenueisim - tokių bus tūkstančiai. Dėl mūsų kentės valstybės iždas. Bet šįsyk aš siūlyčiau šiek tiek užgniaužti sąžinės balsą ir nenueiti, jeigu egzaminas nereikalingas ir užuot ruošęsis matematikai, gali geriau pasiruošti kitiems egzaminams. Mokytojų kalbos iš piršto laužtos. Mano mokykloj irgi pasklido gandas, kad jeigu nenueisi į egzaminą, tau įrašys, kad jo neišlaikei. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad tai tebuvo paleista antis. Mano nuomone, Švietimo ir Mokslo ministerija paskleidė mokytojams tokius gandus, kad šie įbaugintų mokinius laikyti visus egzaminus, į kuriuos užsirašė.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-13 21:58:38 | Nuoroda
na, labai ačiu už atsakymus, man tikrai padėjo.. tik štai antrasis komentaras mane labai sudomino... negi jei išlaikai valstybinio keliem procentam na kad ir 10čia procentu, negi galima paprašyti, kad nerašytų į atestatą? papračiausiai atestate nebus įrašyta,kad laikiau ta egzaminą ar kaip? truputelį suintrigavo
Žinutė parašyta: 2008-05-14 00:23:24 | Nuoroda
tik tuo atveju,jeigu kiti trys islaikyti,tada gali varijuoti:) ir aisq jeigu tai ne lietuviu:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-14 15:50:18 | Nuoroda
jei neateisi tai nieko i atestata ir nerasys. svarbu islaikyti tris. taciau jei i egzamina eini ir tarkim surenki 3 procentus ir nori kad ju neirasytu tai as labai abejoju ar ir neirasys. tikrai niekam neleidzia pasirinkti kokius nori rezultatus kad paliktu o kokius nea.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-14 18:41:17 | Nuoroda
Šiandien klausiau pavaduotojo, ar galima neįrašyti egzamino rezultato. Jis atsakė, kad anksčiau buvo galima, tačiau šiemet tai panaikinta. Tad neturėkit iliuzijų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-15 22:48:43 | Nuoroda
o tai kas cia gero kad egza islaika kad ir 3 % ir jo neirasytu? taigi jai jo reikes ir tie keli % dades balu, nei visai nelaikytas egzaminas... na ir sumastot lyg kazkas blogo kad ant bairio laikytas egzas turintis mazai % daro kazka blogo...
Žinutė parašyta: 2008-05-17 15:05:43 | Nuoroda
o as kai klausiau tai sake galima? :^)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 12:41:05 | Nuoroda
as i istorijos egza gaowoju neyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 13:38:06 | Nuoroda
o jei esi eksternas ir neateini i egzamina ar i atestata iraso, kad neislaikiai egzamino ar palieka praeitu metu rezultatus?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą