Del Prasymu stojimui internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-17 09:08:14 | Nuoroda
Norejau paklausti ka duoda tai kad as sakykim jau dabar uzpildysiu prasyma internetu stojimui i kokia nors aukstaja mokykla, ar is to yra kokia nors nauda? Man idomu kam tai reikalinga, juk vis tiek nieks dar nezino egzaminu rezultatu. Laukius jusu protingu minciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 15:33:05 | Nuoroda
Gerai yra tik tas, kad nereik niekur eiti, ir jei sumastei ka nors pakeisti(pvz profesiju eiliskuma) nereik moketi 30LT Tai tiek tos naudos Hm... as dabar pasiskaiciau, kad stojant reiks parodyt kazkoky kvita, kad sumokejau tuos 170lt, o jei as per intika pervedziau tuos pinigus, kur man ta kvita gaut? uztenka gal tik atspausdinti pervedimo istorija? Ar eiti i banka, prasyt kazkokio kvito, kad tie pinigai yra pervesti? Nesuprantu... ;/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 00:13:53 | Nuoroda
Sveiki visi Privalumai tokie: nereik mokėti už redagavimą(eiliškumo keitimą, programų papildymus ir(ar) pašalinimus Tai pat jei pildėt internetu, o specialybės iš įvairių universitetų(vu,vdu,...) užtenka atvykt į vieną iš jums patogiausių universitetų dokumentų registruoti į visus nereikia vykti(kas būtų reikalinga jei pildytumėt prašymus atskirai) Dėl to prašymo įmokos. Tas kvitas nėra būtinas. Jo gali paprašyt jei jei komisija nematytų, kad jūs sumokėjote pinigus(labai retas atvejis). Tada, kad įrodyt, kad tikrai sumokėjote reikia atsispausdinti kvitą iš interneto(e-banke jis visados lieka) ir nueit į banko skyrių kur jie štampu patvirtintų, kad tikrai sumokėjot ir tuo visos bėdos baigias Sėkmės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:15:14 | Nuoroda
Privalumai yra..o trūkumai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 22:04:53 | Nuoroda
Na, vienintelis trūkumas, kurį sugalvoju - kreivos rankos + skubėjimas = neteisingas duomenų suvedimas, realių dokumentų pateikimų datų pramiegojimas = nesėkmė pirmo stojimo etapo metu :) bet čia jau turi arba labai nesisekt, arba piktų priešų hakerių reik turėt :)
Žinutė parašyta: 2009-04-20 22:09:13 | Nuoroda

sveiki. norejau pasiklausti kaip ten uzsiregistruot ta prasyma internetu , man kazkaip vis neismeta nieko. gal galit kas nurodyt mazdaug po zingsneli kur kaip eiti ? nes nuejus i lamobpo.lt ---> priemimas internetu nieko man neismeta ... :s aciu labai  

Žinutė parašyta: 2009-04-23 17:58:20 | Nuoroda

Prasymus internetu bus galima pradeti rasyti tik nuo geguzes 11 dienos.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą