Kas planuoja gyvent bendrabutyje? :]
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:25:15 | Nuoroda
as irgi noreciau gyventi bendrabuty
Žinutė parašyta: 2008-06-04 17:58:00 | Nuoroda
as irgi laikausi tos nuomones, kad tikras studentas turi pagyventi bendrabutyje
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 10:55:13 | Nuoroda
Aha... duok dieve, kad su tais bendrikais butu gerai..., bet rimtai idomu apie koki cia bendrika tokie geri atsiliepimai...? ..... man tai pasakojo kad buna kad pro buteliu alaus nepraeina kambary.., bet tai cia pasakos o gal ir nea...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 14:12:34 | Nuoroda
Man tai atrodo, kad čia tikrai priklauso nuo to, kas šalia ar su tavim gyvena. :] vieni važiuoja mokytis, kiti baliavot, dar kiti ir tą, ir tą suspėja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 13:15:50 | Nuoroda
As tai i baraka noriu stot vien del to kad kitur prisiglaust ner galimybes O tie tusai wisi manes kazkaip netraukia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 17:11:16 | Nuoroda
gerai skamba "i baraka noriu stot" beje nepamirskim, kad ne visi ir gauna vieta jame... va JEI as istociau i vu ar mru ir negauciau barako tai butu sakes... reiks misias uzpirkt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 17:25:30 | Nuoroda
kai puskė buvo studentė, atostogaudavau vasarą pas ją Saulėtekio Niujorke visai normaliai.. dušas, prausyklos pusė velnio, virtuvė irgi.. bet šiaip,m manau, gyvenimo laimingumas ten nuo kambariokų priklauso
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 22:16:33 | Nuoroda
Aš irgi prašysiu barako. Būtų gerai, jei gaučiau, nes atsirastų viltis su sese gyvent. Vis smagiau nei su nepažįstamais.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 00:32:41 | Nuoroda
Sveiki Visai neseniai sugalvojau, kad gal būtų neblogai pagyventi barake... Tik va nžn kaip ten kas yra ir atrodo... Gal jau šiais laikais normalūs barakai? ;D Ir kaip su internetu ten gal žinot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 17:10:24 | Nuoroda
jei nesat prabangos vergai ir siaip paprasti zmogeliukai .....tj be dvejoniu lyskit i bendrika.....bent jau vienerius metus ten verta pabuti kad pasijustum tikru studentu ....as savo atsedejau....metelius manau gausiu dar kelis ligtinai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 17:13:18 | Nuoroda
ir kaip ten? Norm viskas? Kokiam bendrabuty gyveni?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 18:26:57 | Nuoroda
kaip kaip ....ispudingai kaip sako ramse ....neam rimtas.....gerai ten yra,....as tj LKKA visko yra kas anksciau kalbeta....ir nepageidaujamau gyventoju pasitaiko tiek zmogiskosios kilmes tiek ir kitos veisles....ir triuksmas naktimis buna...budetojos piktos...ir visa ita....bet man pvz viska atsveria....gera nauja kompanija....begales gimtadieniu ir siaip....bendrabutyje kiekviena diena svente...pagalbos perejes visus kambarius tikrai surasi visai klausimais...badu kad ir kaip noresi nemirsi....ir siaip....ten ocen nice ....nors buna kas ir neistveria
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 20:42:18 | Nuoroda
gal kas galit pakomentuoti apie vgtu bendrabuti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 12:13:54 | Nuoroda
Aš norėčiau išgirsti ką nors apie VIKo bendrabučius Gal kas gyvenate? Kaip ten kas? Man įdomu kaip su netais bendrabučiuose...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 17:27:39 | Nuoroda
Ha. Gal kokiam VLN ir yra geru bendrabuciu ar dar kur... bet patikekit yra visokiu... Pvz blogai Siauliuose yra. brolis mokesi. Dienomis klijuodavo pleistrus, kad nakti prie ju tarakonai prilipinetu. jie buvo dideli ir riebus... pats pabuvojau kazkada ten... Dar kazkada pas ji buvo 4 pikti dedes ateje keptuves pasiskolint, tai gerai kad draugu salia buvo, sulupo juos... Sie tuo tarpu ir su peiliais grasino Na taip buvo pries ~4 metus, idomu ar kas pasikeite ten... ;D Arba pazystamas gyvena KLP bendrabutyje... Tai jo draugelis iki kambario vos parsliauze kruvinas su durtine zaizda sone, mat narkomanai uzpuole Kai mokysiuos KLP pirksiu sautuva
Žinutė parašyta: 2008-06-12 22:13:11 | Nuoroda
as ir i bendrabuti bandysiu vilniui, o jei nepavyks tai ieskosiu kas su manim noretu buta nuomotis gal jau dabar norinciu yra? Privalumai butu : tvarkingumas, mokejimas ruosti valgyt (skaniai) tai turetu buti zmogus susipazines su "verge izaura" scenarijumi moketi skalbti plauti grindis ir moketi mokescius jei tu toks/tokia sis pasiulymas Tau
Žinutė parašyta: 2008-06-12 22:18:01 | Nuoroda
ne rimtai , jei yra norinciu galiu skype palikt arba nr, pasisneketume
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 22:36:09 | Nuoroda
Shame on you kaip tu ziauriai cia
Žinutė parašyta: 2008-06-12 22:52:02 | Nuoroda
ne as pajuokavau kas antra diena as indus plauciau tiek to
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 00:51:15 | Nuoroda
Nu jo, čia gerai suskėlei Aš bandysiu į bendrabuty gal... visų pirma reik įstot kur nors dar, tada bus matyt O šiaip aš nkd ten nebuvau, tai net neįsivaizduoju koks ten gyvenimas, tam barake
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą