del sauktinio pazymejimo.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:50:41 | Nuoroda
Ziurejau priemimo taisykles ir skiltyje kur "Pagrindiniai dokumentai" nereikalaujama pateikti ta sauktinio liudijima. Taciau zemiau "Papildomi dokumentai (jeigu reikia)" parasyta,kad reikalingas tas pazymejimas. Tai is kur man zinot reikes tu papildomu dokumentu ar ne? 11 klaseje buvau su visais tam karo prievolininku centre,atnesiau jiems tik pasa,jie uzrase mane ir pasake,kad dar reikes atnest medicinke ir pazyma apie tevu pajamas. As taip ir nenuejau,daugiau jokiu laisku is ten negavau,tai gal visgi jie mane iregistravo? Nezinau,ka dabar daryt,visi klasiokai taip pat pasielge tik nieks nekreipia i tai ,kad tas dokumentas gali but reikalingas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:37:59 | Nuoroda
jis tikrai reikalingas. šiandien nešiau dokumentus tai sakė man. deja aš jo net tvarkyt nepradėjau...
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:46:06 | Nuoroda
Tai reiks irgi visokiu medicinini pazymu? Vel prasideda pisliava,kaip man viskas uzkniso.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:48:15 | Nuoroda
Karalaitis> Tas sauktinio pazymejimas buvo butinas jau nuo 11 klases, taip pat, sukakus 19-ai metu turejai prisistatyt ten, kur ji gavai ir nunesti popieriu, patvirtinanti, kad mokaisi 12 klasej. Tada prisegs prie pazymejimo lapuka, kuriame patvirtinamas tavo karo prievoles atidejimas iki rugsejo. Taip pat jis yra butinas tuos dokumentus del stojimo pildant ir dar jis butinas istojus- tada reikia su juo ir patvirtinimu, kad mokais toliau, vel prisistatyt i ta karine tarnyba. Tik sitaip busi isbrauktas is sauktiniu sarasu. Tu tikrai nesi registruotas, jei nenunesei gydytojo formos 27/a regis. Nepamenu tiksliai.
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:53:40 | Nuoroda
Buvau as 11 klasej su visais,pasa tik pateikiau. Daugiau nejau,be to man nera 19. Ai dzin pagalvojau,visi draugai be jo istojo tai gal ir as praslysiu. Maniau cia as vienas toks,bet visi klasiokai neturi to pazymejimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:31:50 | Nuoroda
Daug jo kas neturi, beje ir as Vis neprisiruosiu pas juos nueit ir pasiimt to pazymejimo.Man beje 19m. jau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:46:22 | Nuoroda
Šiandien pridaviau prašymą, tai sakė, kad reikia to šauktinio pažymėjimo. Neturėjau jo išsėmęs, nors kiek supratau, reikėjo jį išsiimt :>> tai grįžęs int savo kaimą, nuėjau į tą skyrių ir išdavė per 5 minutes. Ten davė tokį lapą paskaityt, tai prisiskaičiau baisių dalykų su baudom, heh. Tai vat, nepatingėkit, kolegos, nueit į savo miesto skyrių ir išsiimt to pažymėjimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:56:44 | Nuoroda
Bet tai issisukai nuo baudikes.Kokios baudos. zinau buna iki keliu tukstanteliu arba iki 2 metu karcerio, bet cia tokias baudas duoda tiems, ka paima i rukla, o tie pyst slapstosi, bet kai pagauna tai subine nutarkuoja, o armijoj jam pragaras, nes vyresnieji lengvai gali padaryt, kad taves nemegtu kiti kariskiai del tokiu sposu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:59:59 | Nuoroda
Ryt i vaziuoju tvarkytis Vilniuje, mindaugo 26, tikiuosi, baudos neduos...
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:07:57 | Nuoroda
Na tai papasakosi kaip ten buvo. O kaip del medicinkes? Turiu omeny medicinos pazymejima kuri reik gaut,kad gaut ta sauktinio pazymejima. As turiu 2 kvalifikacijos sveikatos pazymejima kuris reikalingas pilotams. Ar negalima butu jo pateikt? Nes as po tokios apziuros bijau i tas med komisijas eit ir rodyt visiems savo pimpala ir dantis. Uzmokeciau,kad tik vel netektu pereit to pragaro. Ka ten tikrins ? kiek zinau forma 27/a.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:10:45 | Nuoroda
Man dar 18, tai baudos dar neturėjau gaut pagal tuos punktus. O baudos tai įvairios. Kiek pamenu, jei tau jau 19 ir tu per 15 dienų ten nepasirodai, gali išrašyt kažkokią tai baudą (gal 50-100 LT, nelabai pamenu, pervargęs jau buvau). Pamenu, kad gali gaut pasėdėt už grotų jei slapstais nuo armijos, neatsakai į šaukimus, padirbinėji visokias ligas, kad tik nekviestų ir panašiai. Dar yra viena bauda, kuri mane privertė tą pažymą padėt į ypatingai saugomą vietą: jei prarandu tą šauktinio pažymą, gali gaut 100 - 500 LT bauda :> Išvada tokia: ta šauktinių komisija tik baust ir temoka
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:15:57 | Nuoroda
Karalaiti, man tai jokios medicinkės neprašė. Pamenu 10 klasėj reikėjo susitvarkyt dokumentus dėl tos armijos, vat tada ir tikrinaus sveikatą. Šiaip nuėjau, pasakiau, kad reikia dėl stojimo pažymos, sako sėsk, davė tą baudų ir kažkokių kitokių konstitucijos straipsnių lapą, paskaičiau, tada ta darbuotoja jau buvo surašiusi viską į tą šauktinio pažymėjimą, davė pasirašyt ar jau susipažinau su tame lape pateikta informacija, pasirašiau ir keliavau spkainas namo. Be to, sakė, kad reikės per rugsėjo mėnesį atnšt iš universiteto pažymą, kuri įrodys ar tu tikrai mokais. Ir taip daryt reikės kiekvienus studijų metus (rugsėjį) iki 26 metų berods
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:18:51 | Nuoroda
Man 19 metų, jau buvau viska susitvarkes, bet neturejau sauktinio pazymejimo. Vakar ji pasiemiau, bet jokio lapuko neprisege, ar butinai turejo prisegt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:20:45 | Nuoroda
Balsis, man taip pat nieko neprisegė. Davė tik pažymėjimą ir pabrėžė, kad pasidaryčiau jo kopijas dėl stojimo
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:23:01 | Nuoroda
O kaip sveikata tikrinais? Kraujo eme ir ten dar kazka? ar jau tokia rimta,kad net pas urologa eit reikejo? As niekam nelinkiu praeit 2,o dar labiau 1 lygio medicinkes.
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:27:01 | Nuoroda
cia biski kazka praleidau...tai to sauktinio pazymejimo reikia pateikiant prasyma i univera? o jeigu as jau pateikiau, ir man apie tai nieks nieko nepranese?
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:29:20 | Nuoroda
Prasymas daznai buna reikalinags kai jau iformini dokumentus del stojimo,o ne prie prasymo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:33:04 | Nuoroda
Krc o kaip yra pavyzdziui,baigi studijas,ir turi 22 ar 23 metus,tai vistiek i armija ima ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:34:07 | Nuoroda
Karalaiti, visos tos procedūros buvo normalios. Kiek pamenu, gydytojas patikrino stuburą, plaučius dėl gargalų (ar ko ten ), reikėjo priduot šlapimą vieną litrą, po to kraują ėmė, tik va bijau pameluot iš kur ėmė ar venos, ar piršto. Maišos man tos visos procedūros, nes dėl sporto dažnai turiu tikrintis, tai nebeatrūšiuoju kada bus kas ir kur. Dar man atrodo darė kardiogramą, bet nesu užtikrintas dėl to.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:35:27 | Nuoroda
Karolenz, man tai sakė, kad dar gali pakviest
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą