Kas i VDU bendrabucius?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 19:32:41 | Nuoroda
As tai megstu viska is anksti planuoti, bet planu igyvendinima dazniausiai taip pat paskutinei akimirkai atidedu O ruosiates fuxu stovykloj dalyvaut?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 19:53:55 | Nuoroda
as tai viska paskutinei minutei pasilieku o poto kartais ir problemu delto turiu bet toks jau as zmogutis o i fuksu svovykla tai as lb noriu gal zinai ka apie tai? o kaip tu? zadi dalyvaut?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 19:57:06 | Nuoroda
http://www.vdusa.lt/optimalweb/web.php? ... sostovykla Vat cia paskaityk, tik tiek apie ja radau Noreciau dalyvaut, idomu juk susipazinti su kitais, bet vat, kad cia ne visi norintys patenka
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 20:08:35 | Nuoroda
aciu uz nuoroda kaip as noriu i ta stovykla tikekimes pateksiu dar viena klausimeli turiu kada reik prasima del bendrabucio rasyt? sorry kad kvailus klausimus uzduodu bet kad nelabai as ta visa dvarka zinau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 20:10:49 | Nuoroda
Tvarkykis viska ta diena, kai del stojimo uzsiregistruosi As tai sakau paklausiu tos tetules, kuri mano atestata priims, kur reikia nueiti prasyma del bendrabucio parasyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 20:21:14 | Nuoroda
ir aš taikausi į baraką žiūriu daug čia tokių bus ;D VDU. Vadyba ir verslo administravimas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 21:37:55 | Nuoroda
Kuo daugiau, tuo smagiau Ai, dar cia si ta apie vdu barakus radau, jei kam aktualu: http://www.vdusa.lt/optimalweb/web.php? ... ndrabuciai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 22:18:22 | Nuoroda
la_sonrisa parasyk savo skype jau nemazas burys musu susirinko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 22:21:47 | Nuoroda
gerai, isduosiu paslapti valstybine april_girl_1989
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 23:49:52 | Nuoroda
kad tik viskas pasisektų ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 00:10:13 | Nuoroda
as irgi prisijungsiu i jusu gretas,kaip busimoji psichologe del barako kovosiu tikrai,nes atstumas nemenkas, apie 150km tad lb tikiuosi ji gaut
Žinutė parašyta: 2008-07-24 02:34:17 | Nuoroda
Sveika prisijungusi Tai davai panos, metamės į draugus Mano skype laimute119 Maloniai laukiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 09:21:58 | Nuoroda
imbieriuke, sveika prisijungusi. Matau koleges busim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 12:03:20 | Nuoroda
Man taip pat aktualus klausimas dėl VDU bendrabučių. Taip pat norėčiau gaut vietą kuriame iš jų Man atstumas nuo namų apie 200 km, tačiau vargu ar kas atsižvelgia į tai, manau pirmenybę teikia socialiai remtinoms šeimoms, arba tiems, kurių pajamos labai mažos. Tad gali būti visai nelengva gauti tą vietą.
Žinutė parašyta: 2008-07-24 12:51:47 | Nuoroda
Tu esi visi6kai teisi. Labai gerai būtų gauti bendrabučio kambarėlį. Žinoma, su maloniomis kambariokėmis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 13:26:09 | Nuoroda
jau man baisu daros kad astikrai to bendriko negausiu o va ka tada reiks daryt tai net neisivaizduoju na bet kolkas tikiuosi geriausio
Žinutė parašyta: 2008-07-24 13:53:10 | Nuoroda
Reikės ieškoti, su kuo nuomotis butelį...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 14:31:14 | Nuoroda
nenusiminkit būkim optimistai ;D gausim tą kambariuką ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 15:02:26 | Nuoroda
Žmonės, o ar pirmakursiams reikia visų tų popierių dėl socialinės šeimos padėties ir kitų, na, nes VDU puslapyje rašo, kad pirmakursiams užtenka tik pateikti prašymą ir viskas. Dokumentai, kuriuos reikia pateikti, norint gauti bendrabutį: • Prašymą gyvenamajai vietai bendrabutyje gauti, kurio formą rasi savo institute/fakultete; • Pažymą apie šeimos sudėtį, kurią Tau išduos butų ūkio tarnyboje, gyvenamojo namo bendrijoje, seniūnijoje ir pan. (priklauso nuo Tavo gyvenamosios vietos); • Visų šeimos narių pažymas apie gaunamas pajamas per paskutinius 3 mėnesius. • Pirmo kurso studentams tereikia užpildyti prašymą ir atnešti į Studentų reikalų tarnybą!!! Viskas pasakyta paskutinėje eilutėje.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 15:03:06 | Nuoroda
Žmonės, o ar pirmakursiams reikia visų tų popierių dėl socialinės šeimos padėties ir kitų, na, nes VDU puslapyje rašo, kad pirmakursiams užtenka tik pateikti prašymą ir viskas. Dokumentai, kuriuos reikia pateikti, norint gauti bendrabutį: • Prašymą gyvenamajai vietai bendrabutyje gauti, kurio formą rasi savo institute/fakultete; • Pažymą apie šeimos sudėtį, kurią Tau išduos butų ūkio tarnyboje, gyvenamojo namo bendrijoje, seniūnijoje ir pan. (priklauso nuo Tavo gyvenamosios vietos); • Visų šeimos narių pažymas apie gaunamas pajamas per paskutinius 3 mėnesius. • Pirmo kurso studentams tereikia užpildyti prašymą ir atnešti į Studentų reikalų tarnybą!!! Viskas pasakyta paskutinėje eilutėje.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą