KTU Ziniasklaidos inzinerija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:24:35 | Nuoroda

Sveiki šviežūs busimieji bakalaurai ;) būtų šaunu jei atgyvėtų  šis forumas ir sulauktume naujo antplūdžio :D rašykit, susipažinsim, pabandrausim, duomenim apsikeisim, dėl būsto paorganizuosim :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:11:42 | Nuoroda

Sveiki, busimieji bendrakursiai :) As irgi istojau i sia specealybe :) Nezinau kaip bus, bet tikiuosi mokytis patiks nors ir daug kas cia forume rase, jog sunkoka, ir visi susibendrausim :) Nuziurejau sarasa, tai suskaiciavau tik 8 ar 9 vaikinus po pirmo turo, o merginu daugybe, tai busim pagerbti ;DD Tai va, tikiuosi susirinks cia daugiau Jusu ir galesim susipazinti anksciau, apsikeisti duomenimis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:11:14 | Nuoroda

Sveiki, mieli kolegos, žiniasklaidos inžinieriai! :) Jungiuosi į Jūsų gretas:)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:51:15 | Nuoroda

Skype: JulyŽiuly. kas nors pabandykit bendrą pokalbį padaryt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:11:21 | Nuoroda

Sveikučiai Aš studijuoju ne tai, bet noriu kai ką jums pranešti

Yra mūsų universitete tokia tarptautinė studentų organizacija BEST (Board of European Students of Technology). Aš esu jos narys ir galiu pasakyti, kad tikrai verta būt BEST'iečiu :D

Kodėl? Atsakytį pilnai į šį klausimą reikėtų ne vieno lapo :D Mes daug bendradarbiaujam su kitom BEST grupėm (jų yra 90 visoj Europoj), todėl glima pagilint anglų kalbos žinias (patikėkit kaip tai padeda prasilaužti), kiekviena BEST grupė kartą metuose organizuoja 1-2 sav trukmės akademinius kursus (aš dalyvavau kursuose Prancūzijoj - dvejų savaičių kelionė ten man atsiėjo 400lt Kiekvienam BEST'o renginy maistas, apgyvendinimas ir transportas renginio metu padengiami iš organizatorių lėšų. Vienintelės išlaidos - tai bilietai pirmyn ir atgal). Kiekvieno renginio metu būna International Evening, kur kiekvienos šalies atstovas (kai dalyvauja studentai iš kelių šalių) pristato tai šaliai būdingą maistą ir gėrimus (tai labai įdomu ir skanu ).

Jeigu įdomu sužinot daugiau, tai čia galima rast info:

www.facebook.com/best.kaunas (galit pasižiūrėti foto iš renginių)

www.best.ktusa.lt (informaciją naujokams greitu laiku paskelbsim)

Taip pat galit ir klausinėti mūsų narių (arba tiesiog parašyt FB sienoj - tikrai sulauksit atsakymo)

Nepykit už spamą tiesiog noriu, kad žinotumėt apie mus. Jei nenorėsit prisijungt, tai bent jau pasinaudokit proga beveik dykai pakeliauti po Europą :) Tai tikrai nepakartojama !

 

 

 

 

Dar pamiršau paminėti, kad rugpjūčio 31d. organizuojam city rally Kaune. Aprodysim fakultetus, senamiestį, supažindinsim su BEST iš arčiau. Dalyvių laukia crazy užduotys (BEST'e tai įprasta) ir prizai.

Taigi tai puiki proga pamatyti Kauną, sužinoti kur vyks paskaitos, bei tiesiog nuostabiai praleisti laiką

Info apie tai taip pat greit paskelbsim Laukite žinių
 

  • Fizika / VBE 65
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-07-29 15:13:50 | Nuoroda

Mano skype: ignass13 :) Tikrai galima butu sukurti konferencija skype :)

Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:28:31 | Nuoroda

 sveiki :) prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Jusu atsakymai mums yra svarbus. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą