Visa informacija apie LZUU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 16:19:39 | Nuoroda
Sveiki, Ziuriu cia nemazai pirmakursiu (Fuxu ) vis labai informacijos apie LZUU iesko... Tai galiu siek tiek papasakoti. pats esu is ekonomikos fakulteto (ekonomistas), tad i tai daugiausiai ir orientuosiuos. Tai va... Labiausiai dominantis klausimas barakai. Praitais metais buvo atliktas tyrimas, tai buvo nustatyta kad is visu universitetu LZUU bendrabuciai yra antroje vietoje pagal geruma (po Riomerio). Tad ju bijoti tikrai nereikia. Na isskyrus tu kur prie Aleksoto yra, o juos dar ir su VU reikia dalintis Pats moderniausias yra 5 bendrabutis, kuriame gyvena visu fakultetu studentai. Na ten beveik kaip viesbutis, tad ir nuoma kainuoja brangiausiai (apie 250 Lt/men) ir ji tik pernai atidare is po renovacijos. O seip tai rekomenduociau eiti i savo fakulteto bendrabuti. Tarkim kaip mes ekonomistai keliaujam i 2. Tikrai tada smagiausiai bus. As ir pats pernai pries atvykdamas galvojau begti 5, kai ji atidarys, taciau menesiuka pabuvau ir nusprendziau, kad ne uz ka neisiu kitur. Labai smagu ten gyventi. Visgi tame bendrabutyje gyvena tavo fakulteto studentai, tad jei tik kokios pagalbos prireiks, tuoj pat ja rasi. o ir seip visi panasiu specialybiu tad bendraminciai. Ir gyvenimas liux jame. Be to yra pries 1.5 sutvarkyti tualetai, virtuves ir dusai, tad bjauretis labai neteks kuom nors. Vienintelis dalykas gadinantis gyvenima yra, tai viena is budetoja pravarde "Shyva". Ten tai patrulis yra... ar diena ar naktis, ar puga ar saule, taciau net pabezdejus tyliai dairykis, kad nesimosakuotu jinai kur nors jei problemu nenori. O kitos budetojos tai seip labai tikrai geros ir supratingos. Ateisit i bendrabuti, tai per tuos metus tiek visko patirsit, kad visam gyvenimui ispudziu bus, o kai reikes eiti is jo tai tikriausiai labai sunku atsisveikint bus. ir neklausykit, ka sneka visi apie bendrabucius, jog ten mokytis neina, ten nesmagu ir taram param... Totali nesamone! As seip jei jau reikia tarkim mokytis, tai pasilieku bendrabuti, nes zinau, kad jei parvaziuosiu namo tai tikrai taip neis to daryti... Tai va.. O mokslas tai ka zinau.. Pirma semestra labai nervus matieka patampys jums ir ja mokytis reikes labai atsakingai, nes paskui galima turetu labai dideliu bedu, o gal netgi ir OUT (buvo pernai tokiu) is universiteto. Taciau neislaikius koliu ar tarkim egzo tragedijos daryti nereikia - svarbu pasistengti ir pasitaisyti. Paskui jau siek tiek lengviau bus, taciau irgi per daug nebus galima atsipalaiduot... As praitais metais antra semestra pavyzdziui visus sunkiausius egzus kuo puikiausiai issilaikiau, o stai ant pacio paskutinio - filosofijos ir kritau.. gavau skola. Bet paskui issitaisiau ja ir tapau pilnateisiu antrakursiu (nebe fuksu ). tai tiek siam kartui...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 19:08:12 | Nuoroda
cunami, gal ka nors pazisti kas mokose zemetvarkos fakultete? Kaip ten reikalai?? Kiek zinau, zemetvarkininkai gyvena 6 barake..kaip ten?? Nera tikiuosi labai ziauriai??:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 19:48:43 | Nuoroda
velnias, ta matematika tai ziauriai gasdina.. uz valstybini 50proc. surinkus imanoma ant matiekos ten issilaikyt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 20:34:16 | Nuoroda
as taip pat is matematikos 50turejau manau, kad labai pasistengus tikrai imanoma issilaikyti as tikiuosi taip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 20:41:46 | Nuoroda
himera, i kokia specialybe istojai??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 21:20:35 | Nuoroda
as 53% surinkau, beveik panasiai manau jei noro yra tai ir imanoma issilaikyt visai noreciau gyvent bendrike, bet manes ten nepriims teks savo namuose pasilikt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 23:11:14 | Nuoroda
o kodel manai, kad nepriims? tai padesi man, erdve, matematika tada mokytis, sutariam?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 01:01:03 | Nuoroda
Nes is kauno as, todel ir nepriims kodel gi ne, jei pati suprasiu ta matke
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 16:11:14 | Nuoroda
sweiki,norejau paklaust del LSP,gal kau kas bandet uzsiregint sistemoje,kaip iseina ar jau gavot patvirtinima is univero Asmeniskai as uzsireginau liepos 25 ir iki siol negaunu patvirtinimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 20:53:37 | Nuoroda
as vakar uzsireginau ir man sake rugpjucio men. bus patvirtinimas, tik tada bus galima atsispausdint anketa. Kai prisijungiu i sistema man raso: "Tavo duomenis dar turi patikslinti ir patvirtinti aukštoji mokykla, kurioje studijuoji."
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 21:35:13 | Nuoroda
Man taip pat tapati rasao,tikriausiai tas patvirtinimas uztruks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 17:46:39 | Nuoroda
Na jo zemetvarkininka viena pazystu toki. Sake nera labai sunku mokytis, nors jie ten ir nusirasineja nemazai. O gyvena 6 bendrike. Kas del matiekos, tai su 50% tikrai imanoma issilaikyt manau, bet istikruju tie jusu matkes egzai nedaug ka sako. Ten destytojos kai ruoniai pakalusios tokios tad viskas priklausys tik nuo to kaip jus pasisavinsit medziaga ir kaip ruosites. nes mokyklines zinios mazai ka lems cia. na siek tiek aisku pravers, bet praktiskai reikes viska nuo A iki Z mokytis. Nors pas mus nemazai buvo ir tokiu kurie ir tik paskutinemis naktimis pradejo mokytis ir issilaike. Nors cia labai daug kas priklausys ir nuo to koki destytoja gausit, nes mes ekonomistai praitais metais tai ne tai, kad kirvi koki bet visa kuji gavom, tai pizda buvo.. Tik kad pas mus sklande gandas jog ji siais metais gali islekt i amerika, tad galbut praslystumet. O vat man pvz buvo taip: Is valstybinio egzo turejau 43%, univere pirmojo kolio neislaikiau, antrojo taip pat, o prie treciojo neprileido nes nebuvau atsiskaites antrojo. Nors is tikruju atrode, kad tiek pirmaji tiek juo labiau antraji labai gerai mokejau. Tad man dar pries sesija leido antraji pasitaisyt is kurio gavau 4.5, tad per sesija perlaikiau pries egza ir pirmaji koli is kurio taip pat gavau 4.5, o vat treciojo nors atrode integralus irgi labai gerai mokejau, taciau susimaliau ir gavau apvalu nuli. Taciau vis tiek kazkodel jinai mane prileido prie egzo. Bet vat i egza atejau su paciu maziausiu sukauptu balu, tad praktiskai viskas sprendesi per egza man is egzo gavau 6 issprendes uzdavinius (issprendus uzdavinius max galima gauti 7 ir + 3balai uz teorija, bet ten praktiskai be valciu ja isristi yra) ir dar dave viena papildoma uzduoti uz kuria galima gauti + arba - 1 bala, tad gerai issprendziau ir man pasirase 5 i knygele Seip tik labai jau neissigaskit tos matiekos. Mus irgi baugino su ja labai ir kai pradejom mokytis, pamatem, kad neveltui, taciau zinokit, kad issikapanoti yra tikrai imanoma net jei ir nesiseka ta matieka labai. Tik zinokit, kad turit buti pasiruose mokytis ja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 18:34:07 | Nuoroda
dekui uz patarimus stengsimes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 12:35:22 | Nuoroda
"Pradziuginai" cia su ta matematika
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 20:09:00 | Nuoroda
liux...jei imanoma nusirasineti:))) Prasisuksiu kaip nors ir as;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 22:26:50 | Nuoroda
tikrai daug naudingos ir optimistiskai nuteikiancios info perskaiciau smagu girdeti, kad imanoma issikapstyti as irgi studijuosiu ekonomika, o gyvensiu 7bendr
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 23:07:38 | Nuoroda
Jei is ekonomikos fakulteto tai labiausiai rekomenduociau i 2 bendrabuti eiti. As pats pernai atejes, dar galvojau po menesio lekt i 5 gyvent (pas mus ji pernai tik paciame Rugsejo gale atidare po ranovacijos), be praejus tam menesiukui niekas manes savo noru is ten nebutu istempes...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 23:16:37 | Nuoroda
bet dziaugiesi gaves ir 7
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 17:12:45 | Nuoroda
himera, o kuriame kambaryje?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 14:31:08 | Nuoroda
O kaip ten su ta registracija rudens semestrui? Rugsejo 1-12d tai uzserigestruoji ir tada dar nebus paskaitu iki 12d ar kaip? Nesuprantu.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą