stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:02:37 | Nuoroda
miegaliuke rašė:

Jeigu kam nesunku, gal galetumet pasakyti savo nuomone, ar imanoma istoti i KU ekonomika vf su tokiais balais:

Matematika 92

Istorija 94

Lietuviu 81

 Manau, kad įmanoma. Dar metinis daug ką daro :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:43:33 | Nuoroda
EzoTao rašė:
miegaliuke rašė:

Jeigu kam nesunku, gal galetumet pasakyti savo nuomone, ar imanoma istoti i KU ekonomika vf su tokiais balais:

Matematika 92

Istorija 94

Lietuviu 81

 Manau, kad įmanoma. Dar metinis daug ką daro :)

 Na KB tai gaunas 19,58

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:46:46 | Nuoroda
miegaliuke rašė:
EzoTao rašė:
miegaliuke rašė:

Jeigu kam nesunku, gal galetumet pasakyti savo nuomone, ar imanoma istoti i KU ekonomika vf su tokiais balais:

Matematika 92

Istorija 94

Lietuviu 81

 Manau, kad įmanoma. Dar metinis daug ką daro :)

 Na KB tai gaunas 19,58

 O ble, nežinau, ar sunku įstot į ekonomiką, bet krepšelį gaut tikrai turėtum :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:40:45 | Nuoroda

Kur imanoma stoti i mokama vieta su siais egzais? LT V 43, IST V 58, Geografija M 8 ?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:16:18 | Nuoroda

Sveiki iškilo toks klausimas:

Tarkim aš pildau paraiška, kur noriu stoti ir į univera ir į kolegija. Ir daleiskim įstoju į univerą kokį nors, o tai kur daviau prašymą i kolegijas automatiškai atkrinta ar ir parodys kur į kolegiją papuoliau ir poto galėsiu tarkim viena iš jų pasirinkti?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:34:14 | Nuoroda

Ką man daryti tokiu atveju, jei meta man tokį užrašą? :Jūsų stojamoji studijų įmoka nerasta Priėmimo komisijos sąskaitoje. Bandykite vėliau, neleidžai man prisijungti dėl to, padėkit, ką amn daryt, kad galėčiau susimokėt tą mokestį...

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-06 18:56:39 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

Ką man daryti tokiu atveju, jei meta man tokį užrašą? :Jūsų stojamoji studijų įmoka nerasta Priėmimo komisijos sąskaitoje. Bandykite vėliau, neleidžai man prisijungti dėl to, padėkit, ką amn daryt, kad galėčiau susimokėt tą mokestį...

 turetum internetiniame banke pervesti i reikiama saskaita tam tikra suma , geriausia savo vardu. tada turi atpazinti. viskas ivyksta labai greitai. cia keliu minuciu kluasimas. pati prisijungiau iskart, kai tik pervedziau tuos 80 lt.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-06 22:35:31 | Nuoroda
Leeee rašė:

bet prideda kada egzai wirs 50 ir metiniai 9-10,ar uztenka wien metiniu pwz9-10?na as znau kad ne wisur prideda,bet kai kur wis dar,jei aisku uniweru saituose nepasenusi dr info..;D

noreciau kad kas atsakytu man jei zino ;)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-06 22:56:56 | Nuoroda

Niekas nepasene, VDU saite aiskiai parasyta, kad VDU kaip ir visi Lietuvos univerai, siais metais remsis vienom nuostatom, kurios nustatytos po reformos - pridedama bus tik olimpiadu laimetojams ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:18:43 | Nuoroda

bet vgtu pwz sajte biski kitaip dr parasyta,na nznau,anksciau tj kazka lemdaqwo tas bagimas su pagyrimu,db kaip matau siaip,tik del swes,ot...:D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:26:50 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Niekas nepasene, VDU saite aiskiai parasyta, kad VDU kaip ir visi Lietuvos univerai, siais metais remsis vienom nuostatom, kurios nustatytos po reformos - pridedama bus tik olimpiadu laimetojams ;) 

 o tai man irgi neprides 0,5 balo uz dalyvavima iftorinoje, net jei ir pazymejima turiu, kuriame aiskiai parasyta, kad jis man priklauso? ;P

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:34:07 | Nuoroda
tituska rašė:
PsicLt rašė:

Niekas nepasene, VDU saite aiskiai parasyta, kad VDU kaip ir visi Lietuvos univerai, siais metais remsis vienom nuostatom, kurios nustatytos po reformos - pridedama bus tik olimpiadu laimetojams ;) 

 o tai man irgi neprides 0,5 balo uz dalyvavima iftorinoje, net jei ir pazymejima turiu, kuriame aiskiai parasyta, kad jis man priklauso? ;P

 0.5 balo yra labai daug pagal siemetine skaiciuokle. O siaip, info is vdu saito : 

Konkursinio balo sandara į kiekvieną studijų programą, papildomų balų skyrimo sąlygos, konkursinių eilių sudarymo principai ir kt. aprašyti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2009 m. gegužės mėn. 14 d. įsakyme Nr. ISAK-1021 „Dėl geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2009 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir jo prieduose.
 

O tam dokumente aiskiai raso, kad prideda tik uz tarptautines ir valstybines olimpiadas ;) Nezinau kitkas oficialu, ar neoficialu (mano nuomone tai pliotkai cia del tu prioritetiniu balu pridejimo, del simtuku pridejimo, o del visokiu nevalstybiniu mokykleliu baigimo tikrai neduos siais metais, Steponavicius pats, atrodo, minejo), bet univeru tinklapiai yra patikimiausias saltinis - is ten ir paemiau info.

Reik nusiteikt, kad kiek per egzus gavot, tiek turit, tada neteks gailetis, kai neprides nieko ;) Cheers!

 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:37:15 | Nuoroda
PsicLt rašė:
tituska rašė:
PsicLt rašė:

Niekas nepasene, VDU saite aiskiai parasyta, kad VDU kaip ir visi Lietuvos univerai, siais metais remsis vienom nuostatom, kurios nustatytos po reformos - pridedama bus tik olimpiadu laimetojams ;) 

 o tai man irgi neprides 0,5 balo uz dalyvavima iftorinoje, net jei ir pazymejima turiu, kuriame aiskiai parasyta, kad jis man priklauso? ;P

 0.5 balo yra labai daug pagal siemetine skaiciuokle. O siaip, info is vdu saito : 

Konkursinio balo sandara į kiekvieną studijų programą, papildomų balų skyrimo sąlygos, konkursinių eilių sudarymo principai ir kt. aprašyti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2009 m. gegužės mėn. 14 d. įsakyme Nr. ISAK-1021 „Dėl geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2009 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir jo prieduose.
 

O tam dokumente aiskiai raso, kad prideda tik uz tarptautines ir valstybines olimpiadas ;) Nezinau kitkas oficialu, ar neoficialu (mano nuomone tai pliotkai cia del tu prioritetiniu balu pridejimo, del simtuku pridejimo, o del visokiu nevalstybiniu mokykleliu baigimo tikrai neduos siais metais, Steponavicius pats, atrodo, minejo), bet univeru tinklapiai yra patikimiausias saltinis - is ten ir paemiau info.

Reik nusiteikt, kad kiek per egzus gavot, tiek turit, tada neteks gailetis, kai neprides nieko ;) Cheers!

 

 As irgi  sita skaiciau. ;] tik pamaniau, kad gal neteisingai supratau. ;]

 vdu kitaip skaicuoja konkursini bala, ten apie 40 gaunasi ;D tai tas 0,5 nublanksta. ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:54:45 | Nuoroda

na gal,bet tiesiog gaila tada kad nelb pasiseke pwz su tais egzais,nors zinios nera jau tokios blogos,bet rezai tiesiog nelb geri gawos,gal diena nelb sekmingta buwo,na kas nors cia gali pasakyt kad dienos cia jokios nekaltos,bet juk tikrai yra zmoniu,kuriem nelb pasiseke su tais egzais,nors wisada stengesi ir tikrai zinios geros...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-07 00:44:46 | Nuoroda
tituska rašė:
PsicLt rašė:
tituska rašė:
PsicLt rašė:

Niekas nepasene, VDU saite aiskiai parasyta, kad VDU kaip ir visi Lietuvos univerai, siais metais remsis vienom nuostatom, kurios nustatytos po reformos - pridedama bus tik olimpiadu laimetojams ;) 

 o tai man irgi neprides 0,5 balo uz dalyvavima iftorinoje, net jei ir pazymejima turiu, kuriame aiskiai parasyta, kad jis man priklauso? ;P

 0.5 balo yra labai daug pagal siemetine skaiciuokle. O siaip, info is vdu saito : 

Konkursinio balo sandara į kiekvieną studijų programą, papildomų balų skyrimo sąlygos, konkursinių eilių sudarymo principai ir kt. aprašyti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2009 m. gegužės mėn. 14 d. įsakyme Nr. ISAK-1021 „Dėl geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2009 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir jo prieduose.
 

O tam dokumente aiskiai raso, kad prideda tik uz tarptautines ir valstybines olimpiadas ;) Nezinau kitkas oficialu, ar neoficialu (mano nuomone tai pliotkai cia del tu prioritetiniu balu pridejimo, del simtuku pridejimo, o del visokiu nevalstybiniu mokykleliu baigimo tikrai neduos siais metais, Steponavicius pats, atrodo, minejo), bet univeru tinklapiai yra patikimiausias saltinis - is ten ir paemiau info.

Reik nusiteikt, kad kiek per egzus gavot, tiek turit, tada neteks gailetis, kai neprides nieko ;) Cheers!

 

 As irgi  sita skaiciau. ;] tik pamaniau, kad gal neteisingai supratau. ;]

 vdu kitaip skaicuoja konkursini bala, ten apie 40 gaunasi ;D tai tas 0,5 nublanksta. ;]

 VDU skiaciuoja kaip ir visi universiteteai siemet. ir nors sutartys pasirasytos su mokylomis ar tam tikru konkursu organizatoriais, tiek VDU, tik ISM tiek visi kiti univerai Lietuvoj siemet jokiu papildomu balu negali duoti. tokios taisykles, kitaip jie negaletu dalyvauti bendrajame priemime.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:26:15 | Nuoroda

O kaip su dokumentų vežimu, Jei tarkim savo sąraše esu įrašęs ir kolegiją, tai reikės dokumentus ( iki tos 18 d.) vežt ir į kažkurią iš jų, ar užtenka tik į vieną vietą ir tiek.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:34:25 | Nuoroda

Sveiki, dabar truputi pasimetęs dėl tų stojimų, tai galbūt kvailą klausimą užduosiu: sakykim pirmu numeriu rašysiu aviacinę mechaniką, kuri randasi VGTU, Antano Gustaičio aviacijos instute (AGAI), tai kaip ten reikės rašyt tame stojimų lape ar tik ''VGTU aviacinė mechanika'' ar ''VGTU AGAI aviacinė mechanika''?

ačiū.

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2009-07-09 21:49:56 | Nuoroda
drakas rašė:

Sveiki, dabar truputi pasimetęs dėl tų stojimų, tai galbūt kvailą klausimą užduosiu: sakykim pirmu numeriu rašysiu aviacinę mechaniką, kuri randasi VGTU, Antano Gustaičio aviacijos instute (AGAI), tai kaip ten reikės rašyt tame stojimų lape ar tik ''VGTU aviacinė mechanika'' ar ''VGTU AGAI aviacinė mechanika''?

ačiū.

 taip, kaip parasyta studiju programoje- tik VGTU aviacine mechanika. :) Juk adresu programos pavadinime nerasome :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-10 22:38:37 | Nuoroda

sveiki. norėčiau pasiteirauti, kas stoja į vu ekonomiką vf. nors egzus išlaikiau gerai, bet vis neramu, ar gausiu tą krepšelį... lt gavau 100, mat 99, anglų 98. gal ir juokingi tie nuogastąvimai atrodo, bet nelabi įsivaizduoju, kokios galimybės gauti tą krepšelį su nauja tvarka...

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-10 22:53:57 | Nuoroda
roundCampanula rašė:

sveiki. norėčiau pasiteirauti, kas stoja į vu ekonomiką vf. nors egzus išlaikiau gerai, bet vis neramu, ar gausiu tą krepšelį... lt gavau 100, mat 99, anglų 98. gal ir juokingi tie nuogastąvimai atrodo, bet nelabi įsivaizduoju, kokios galimybės gauti tą krepšelį su nauja tvarka...

 sveikinu gavus krepseli ir istojus i savo svajoniu specialybe  padekot uz sveikinima galesi liepos 22 d.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą