stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 00:21:07 | Nuoroda
siestaa rašė:
roundCampanula rašė:

sveiki. norėčiau pasiteirauti, kas stoja į vu ekonomiką vf. nors egzus išlaikiau gerai, bet vis neramu, ar gausiu tą krepšelį... lt gavau 100, mat 99, anglų 98. gal ir juokingi tie nuogastąvimai atrodo, bet nelabi įsivaizduoju, kokios galimybės gauti tą krepšelį su nauja tvarka...

 sveikinu gavus krepseli ir istojus i savo svajoniu specialybe  padekot uz sveikinima galesi liepos 22 d.

 Cheers, darlin'!

Žinutė parašyta: 2009-07-11 12:00:08 | Nuoroda
EzoTao rašė:
siestaa rašė:
roundCampanula rašė:

sveiki. norėčiau pasiteirauti, kas stoja į vu ekonomiką vf. nors egzus išlaikiau gerai, bet vis neramu, ar gausiu tą krepšelį... lt gavau 100, mat 99, anglų 98. gal ir juokingi tie nuogastąvimai atrodo, bet nelabi įsivaizduoju, kokios galimybės gauti tą krepšelį su nauja tvarka...

 sveikinu gavus krepseli ir istojus i savo svajoniu specialybe  padekot uz sveikinima galesi liepos 22 d.

 Cheers, darlin'!

 na dėkui, bet į ekonomiką juk konkursas žiaurus... na bet jei ką, tikrai dėkosiu visom keturiom :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 13:37:07 | Nuoroda
roundCampanula rašė:
EzoTao rašė:
siestaa rašė:
roundCampanula rašė:

sveiki. norėčiau pasiteirauti, kas stoja į vu ekonomiką vf. nors egzus išlaikiau gerai, bet vis neramu, ar gausiu tą krepšelį... lt gavau 100, mat 99, anglų 98. gal ir juokingi tie nuogastąvimai atrodo, bet nelabi įsivaizduoju, kokios galimybės gauti tą krepšelį su nauja tvarka...

 sveikinu gavus krepseli ir istojus i savo svajoniu specialybe  padekot uz sveikinima galesi liepos 22 d.

 Cheers, darlin'!

 na dėkui, bet į ekonomiką juk konkursas žiaurus... na bet jei ką, tikrai dėkosiu visom keturiom :)

 Kuklumas gerai, bet nepersistenk! :) Tavo balas pagal čia esančią skaičiuoklę - 20, 32. Dar pridėk 0,2, nes šita skaičiuoklė neskiria metinių profilių, turi 20, 52. Tikrai įstosi, dar net pirmam penketuke, spėju. Aš stoju į VU teisę vf pirmu nr., o mano balas tik 19, 42. Tad nenervink, nes konkursai abiejuose žiaurūs :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 14:05:03 | Nuoroda
EzoTao rašė:
roundCampanula rašė:
EzoTao rašė:
siestaa rašė:
roundCampanula rašė:

sveiki. norėčiau pasiteirauti, kas stoja į vu ekonomiką vf. nors egzus išlaikiau gerai, bet vis neramu, ar gausiu tą krepšelį... lt gavau 100, mat 99, anglų 98. gal ir juokingi tie nuogastąvimai atrodo, bet nelabi įsivaizduoju, kokios galimybės gauti tą krepšelį su nauja tvarka...

 sveikinu gavus krepseli ir istojus i savo svajoniu specialybe  padekot uz sveikinima galesi liepos 22 d.

 Cheers, darlin'!

 na dėkui, bet į ekonomiką juk konkursas žiaurus... na bet jei ką, tikrai dėkosiu visom keturiom :)

 Kuklumas gerai, bet nepersistenk! :) Tavo balas pagal čia esančią skaičiuoklę - 20, 32. Dar pridėk 0,2, nes šita skaičiuoklė neskiria metinių profilių, turi 20, 52. Tikrai įstosi, dar net pirmam penketuke, spėju. Aš stoju į VU teisę vf pirmu nr., o mano balas tik 19, 42. Tad nenervink, nes konkursai abiejuose žiaurūs :D 

 na gerai, jau nenervinsiu tada :D. užpuolė mane visur, kad nervinuos... na tada tikiuosi, kad viskas bus kaip sakote. ir linkiu pačiam įstoti, tada būsime kaimynai :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-11 17:33:49 | Nuoroda

jooo, jei visi su vos ne 100-tukais stos y ta ekonomika tai man sakutes jomajo, noriu ten..

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2009-07-11 17:38:50 | Nuoroda

Tame ir esme, kad daug kas nori ;) Ne ka maziau, nei tu. Taip pat ir i teise, ir i politologija... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-11 17:41:08 | Nuoroda

kazkaip tikejausi, kai buvo paskelbta, kad cia stoja daugiausiai, kiti atsikvoses ir nebenores ;D optimiste

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:40:44 | Nuoroda
roundCampanula rašė:
EzoTao rašė:
roundCampanula rašė:
EzoTao rašė:
siestaa rašė:
roundCampanula rašė:

sveiki. norėčiau pasiteirauti, kas stoja į vu ekonomiką vf. nors egzus išlaikiau gerai, bet vis neramu, ar gausiu tą krepšelį... lt gavau 100, mat 99, anglų 98. gal ir juokingi tie nuogastąvimai atrodo, bet nelabi įsivaizduoju, kokios galimybės gauti tą krepšelį su nauja tvarka...

 sveikinu gavus krepseli ir istojus i savo svajoniu specialybe  padekot uz sveikinima galesi liepos 22 d.

 Cheers, darlin'!

 na dėkui, bet į ekonomiką juk konkursas žiaurus... na bet jei ką, tikrai dėkosiu visom keturiom :)

 Kuklumas gerai, bet nepersistenk! :) Tavo balas pagal čia esančią skaičiuoklę - 20, 32. Dar pridėk 0,2, nes šita skaičiuoklė neskiria metinių profilių, turi 20, 52. Tikrai įstosi, dar net pirmam penketuke, spėju. Aš stoju į VU teisę vf pirmu nr., o mano balas tik 19, 42. Tad nenervink, nes konkursai abiejuose žiaurūs :D 

 na gerai, jau nenervinsiu tada :D. užpuolė mane visur, kad nervinuos... na tada tikiuosi, kad viskas bus kaip sakote. ir linkiu pačiam įstoti, tada būsime kaimynai :)

 Laikau špygas! :)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:19:45 | Nuoroda

Sveiki visi, nežinau kur stoti - renkuosi tarp politikos mokslų ir istorijos VDU. Gal kas esat geriau susipažinę su politikos mokslais, ar sunku mokytis, ar daug geresnės perspektyvos nei baigus istoriją?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-07-13 17:46:50 | Nuoroda

sveiki visi. gal truputi ne i tema isiterpsiu i si pokalbi, taciau norejau paklausti apie stojimus.
taigi pabandysiu isdestyti tai, ka noreciau suzinoti.

tarkim, prasyme parasytos studiju programos prioriteto tvarka.jeigu is pradziu parasytos studijos universitetuose vf, o po to m, o galiausiai kolegijose kelios studiju programos vf.paskui paaiskeja, kad istojai i mokama specialybe universitete, tai i kolegija jau nebegalima pretenduot? net nebeziuri i koleginiu specialybiu sarasa? jei as jau pavyzdziui nebenoriu moket pinigu?

galetumet paaiskint viska, nes as giliam pasimetime.

Žinutė parašyta: 2009-07-13 18:38:07 | Nuoroda

Paskui, rugpjūčio 28d. gausi kvietimą į kolegiją. Ir jei norėsi į kolegiją, o ne universiteta, tada eini įformint priėmimą į kolegiją ir viskas. www.lamabpo.lt/galimybes.html

Žinutė parašyta: 2009-07-13 19:11:23 | Nuoroda

norejai pasakyti liepos 28d, ne rugpjucio, tiesa? nes nenoriu susimaisyti visiskai.tai gaunu, kad istojau tarkim i teise VU mokama, bet as nenoriu cia studijuot. tada pranesu priemimo komisijai, kad atsisakau sios vietos, ir toliau kolegija nagrineja mano prasyma? cia nesiskaito antrasis etapas tas, kur aceit liko laisvu vietu?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:38:36 | Nuoroda

Aha, liepos 28d. Nereikia pranešinėt priėmimo komisijai, tiesiog neini įformint priėmimo ir tiek. Lauki tos dienos kai skelbs priėmimą į kolegijas. Ne, ten nesiskaito antras etapas.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:23:34 | Nuoroda

nezinot ar yra koks skirtumas stojant jei esi is gimnazijos, vidurines ar privacios mokyklos?

ar stojant tai nebesvarbu?

nes gimnazijose uzsidirbt pazymi zymiai sunkiau ir manau i tai turetu but atsizvelgta... beto reikia stojimo lape pazymet is kur esi... 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:29:16 | Nuoroda

taip ir zinijau kad reikejo eit i prasciausia vidurine...:D 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 08:02:55 | Nuoroda

kaip bus vykdomas 2tas stojimu etapas...

 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:08:32 | Nuoroda

As kiek zinau,tai jau nebesvarbu is kokios tu mokyklos ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:09:08 | Nuoroda

O kada bus galima eiti sutarti pasirašyrti i universiteta kai sužinai jog istojai? Galiu jau ketvirtadieni? Radau tik iki kada galima o ne nuo kada.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:10:58 | Nuoroda
torquoise rašė:

taip ir zinijau kad reikejo eit i prasciausia vidurine...:D 

 Turėtum gerus metinius, jeigu neužsirautum ant mokytojų, bet egzaminų gal net neišlaikytum tad jokios naudos. Aš anglų pradėjau mokytis tik devintoj klasėj kai perėjau į gimnaziją, nors vidurinėj turėjau 9 be jokio vargo nieko nemokėdama :)

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:04:00 | Nuoroda

Isvada: egzaminus islaiko tik abiturientai is gimnaziju.. Nesamone kazkokia.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą