Papasakokit: psichologija ir socialnis darbas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-30 22:13:22 | Nuoroda

Kreipiuosi į studijuojančius :} Papasakokit apie psichologijos ir sociolinio darbo studijas :} kur studijuojat, ar sunku, su kokiais balais įstojot į nemokamus, mokamus, į ką labiau gilinamasi bestudijuojant? Ir visą kitą :}

Žinutė parašyta: 2008-11-07 21:09:24 | Nuoroda

as studijuoju socialini darba MRU, balai mano 15,58. Istojau i nemokama. Na ka galiu pasakyti, man tai nepatinka si specialybe. Siulyciau labai gerai pagalvoti ja renkantis. nes su ja perspektyvu tikrai nedaug. Dabar dar yra bendri dalykai ,  o po to  jau kokiam antram kurse buna su specialybe susije dalykai, idomiausia tai psichologijos paskaita, bent man:)aug.

Žinutė parašyta: 2008-11-16 13:02:37 | Nuoroda

o kur rašo dalykų programoj tokius dalykus kaip soc. darbo pagrindai, socializacija ir tt. tai ten mokomi kažkokie įstatymai ar kas? :} nes aš įsivaizduoju, kad soc. darbuotojas privalo išmanyt geriausiai visokius įstatymus, kad galėtų tvarkyt dokumentus (tarkim dėl visokių pašalpų ir pan.) ,ar aš klystu? :}

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą