hey,senieji studiju.lt gyventojai!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-11-10 23:09:53 | Nuoroda

na zinoma,visu pirma,dera iskeikt studiju.lt administracija uz taip suniokota foruma,kuris yra visiskai nepatogus,jeigu ka;))

o antra visu, kaip gyvena ,idomu,visi tie,kurie 2008 pavasari,vasara cia gyveno?kaip mokslai?m?:))

Žinutė parašyta: 2008-11-10 23:33:55 | Nuoroda

Nu nežianu dėl to nepatogumo. Aš kai pripratau tai visai nieko.

Žinutė parašyta: 2008-11-11 00:20:01 | Nuoroda
ruduopasauliu rašė:

na zinoma,visu pirma,dera iskeikt studiju.lt administracija uz taip suniokota foruma,kuris yra visiskai nepatogus,jeigu ka;))

 Labas, studente :) Pasigirk visiems, kur įstojai ir kaip mokslai sekasi

Forumas dar nepabaigtas - per galvas verčiamės, nespėjam. Bet svarbiausio dalyko nepamiršom - ar tik ne tau esam pakvietimus į kokį nors koncertą prižadėję?

Parašyk į , kuriame mieste dabar mokaisi, bandysim skolas grąžint - mes draugų nepamirštam

Žinutė parašyta: 2008-11-13 20:46:37 | Nuoroda

oba,gerassss!!:D

 

chi chichi....

o gi gyriaus,gyriaus...kai tik istojau...cia man rodos pirmiausia paskelbiau kur .....taigi filogija,lietuviu...vu..

nieko,daug,daug dauuuug kartu geriau negu mokykloj...isvis ten fui,baisu prisiminti.

aisku ir sunkiau...kokius 150kartu.ten reikia mastyt.o kas mokykloj moko mastyt?tai va tas,po 12 metu smegenu atrofavimo kazkaip vat sunkiai,sunkiai sekas...

 

ai dar kas del atnaujinimu,tai supykau,kad nebezinau,ar man kas privacias zinutes rase dar ne...siaip as bizni vysciau del knygu... bet vis tiek jau kelias pardaviau ir taip.tai va ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą