studiju metimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-08 21:37:09 | Nuoroda

noriu mesti studijas..nes nepatinka dalykas, vieta gupe..pasakykit savo nuomone..

Žinutė parašyta: 2008-12-08 23:40:49 | Nuoroda
agotike444 rašė:

noriu mesti studijas..nes nepatinka dalykas, vieta gupe..pasakykit savo nuomone..

 Priklausomai kiek metų atsimokei. Jei pirmus, tai dar galima galvot, tačiau jei jau du ar tris atidirbai, siūlyčiau susikaupt ir pakentėt. Be to, ir be metimo yra daug variantų: persivest į kitą specialybę, išeit akademinių atostogų, kad galva atsigautų ir pan. Mest - pats lengviausias dalykas, bandyk pirmiausia pamodeliuot ateitį, ar neteks po kelių metelių gailėtis...

Žinutė parašyta: 2008-12-10 12:35:57 | Nuoroda

Aš mečiau ir tikrai nesigailiu. Likusį šių mokslo metų laiką pailsėsiu, o prieš rudenį vėl stosiu, tik jau kitur ;} Mečiau pasimokius vos kelis mėnesius, tad jei tikrai žinai, kad ta studijų programa tau ne prie širdies - mesk. Nesutinku su prieš tai pasisakiusiu kolega, kad jei dvejus ar trejus metelius jau atsimokei, gali ir dar šiek tiek pakentėti.. Jei ta studijų programa tikrai ne tau - kam toliau kankintis..? Sėkmės Tau! ;}

 

Žinutė parašyta: 2008-12-15 00:29:18 | Nuoroda

aciukas..pirmi metai  cia..ir jau man cia pragaras..

Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:19:02 | Nuoroda

O kur cia taip nepataikei?

Žinutė parašyta: 2010-12-14 15:02:15 | Nuoroda

 Man tas pats. Noriu mest mokslus.

Prasikankinau puse metų Romery mokydamasis viešąjį administravimą ir noriu mest mokslus.

Tik klausimas. Esu įstojęs į valstybęs finansuojamą mokslą ir mokslus mesiu iki pirmojo semestro sesijos pradžios, todėl nereikės man grąžinti pinigų valstybei. Bet ar bus galima kitais metais vėl į stoti į kitą studijų programą į valstybės finansuojamą vietą? Ar vieną kartą metus mokslus vf nebegalima daugiau įstoti į vf, net jei ir stojamasis balas atitinka?
 

Žinutė parašyta: 2011-11-28 15:30:06 | Nuoroda

 As ir labai labai noriu mesti mokslus, taciau bijau pasakyti tevams, kurie moka uz mano mokslus. Bet manau arba mokslus mesiu as arba anksciau veliau ismes mane, pragaras ne gyvenimas ...

Žinutė parašyta: 2011-11-28 17:44:58 | Nuoroda

Žiūrėkit sveikatos (tiek fizinės, tiek ir psichinės), o ne ką kas pasakys. Studijuoti nemėgstamą dalyką jau šiaip nėra didelis malonumas, o jeigu prisideda įvairūs pašaliniai dirgikliai, tarkim, netikę grupiokai, pasipūtę dėstytojai ir miego trūkumas bei panašios nesąmonės, tikrai neverta gaišti savo laiko tokioj aplinkoj. Jeigu nuoširdžiai jaučiat, kad jums ten nepatinka, ir puikiai suvokiate, kad taip tęstis daugiau nebegali, nebekamuokite savęs. Gyvenimas ilgas ir nenuspėjamas, gal įstosite kitur, kur labaiu norėsite, gal dar tiesiog nesubrendote studijoms :) Viskam savas aliaks ir nieko nebus prarasta. Žinoma, man, sėdint VF lengviau kalbėti, negu kad mokantiems už studijas... :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-01-20 21:19:25 | Nuoroda

 Aš pati prasimokinus pusantrų metų mečiau mokslus. Nes nebegalėjau mokytis ko nenoriu. Prašiau tėvų, kad leistu mesti, bet jie mane tiesiog vertė mokytis. Susirgau depresija, naktimis nemiegodavau. gėriau raminamuosius, migdomuosius, pasislėpus kamputį vergdavau. Ir kai pagaliau pasiekiau dugną nusprendžiau viską pakeisti ir mečiau nepatinkama specealybe. Dabar lankau pusės metų profesinius kursus, bet tuos kuriuos visad norėjau mokintis ir jaučiuosi tikrai laiminga. Tėvų reakcija aišku buvo siaubinga... Nes ką žmonės pamanys, dar plius buvau perėjus į vf ir nefinansuojamos. Bet geriau mesti jai tau tikrai tai nepatinka.. Negu tylėti ir kentėti.. Tik susigadinau sveikatą ir gyvenima.

Žinutė parašyta: 2012-05-30 12:06:09 | Nuoroda

Baigiau pirmąjį kursą ir noriu mesti mokslus, mokausi vf. Ar reiks mokyklai grąžinti pinigus. Ar čia tiesiog nesąmonę išgirdau.

Žinutė parašyta: 2012-05-31 15:30:16 | Nuoroda

jei neturi skolų ir laiku praneši tai nereiks. pasiskaityk nuostotus savo mokymo įstaigos

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-09-07 15:17:20 | Nuoroda

 Jei tikrai jauciate jog ne ten istojote, tai zinoma, nesikankinkit ir pakeiskit studiju sriti :)

 

 

Tarptautine, nemokama skelbimu svetaine! Cia nevaržomai reklamuokis, pirk ir parduok!
www.klondajk.lt

Žinutė parašyta: 2012-10-08 20:00:32 | Nuoroda

aš ir nenoriu toliau mokintis. esu VF vietoje ir mokslus mesčiau iki pirmo semestro pabaigos. Ar man reiktų mokėti už tai kad išėjau ir ar galėčiau kitais metais vėl pretenduoti į VF vietą kitame universitete?

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Matematika / VBE 5
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:59:35 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą