Kalbėjimo temos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-03 17:45:15 | Nuoroda

Man tai jau neramu daro del to kalbejimo . MOkytoja tik temas pasakius, bet nei jokių patarimų, nei praktikos...

Žinutė parašyta: 2009-02-03 19:52:27 | Nuoroda

Sveiki. gal kas galit atsiust info temom knyga ir mes arba zmogus ir aplinka?     labai aciu  

Žinutė parašyta: 2009-02-04 17:47:18 | Nuoroda

Labas, jei kas galit atsiuskit info tema kultura ir zmogus buciau dekinga... www.evelinaa.m@gmail.com

Žinutė parašyta: 2009-02-04 21:20:58 | Nuoroda
_Evelina_ rašė:

Labas, jei kas galit atsiuskit info tema kultura ir zmogus buciau dekinga... www.evelinaa.m@gmail.com

 O jo joj, sunkia tema pasirinkai. kultura labai plati tema, nezinia kokios potemes bus...
 

Žinutė parašyta: 2009-02-04 21:35:32 | Nuoroda

 Šiaip tai kalbėjimas pati lengviausia dalis,tai nereikia nei bijot,nei nesveikai ruoštis. Geriausiai rinktis temą,kuria domiesi realiam gyvenime,tai tikrai bus apie ką pašnekėt-kokia bebūtų potemė (kurią,aišku,pravartu susirast internete iš ryto :D) "Kultūra ir jaunimas "-spėju,kad šitą rinksis dauguma,tai irgi negerai,nes užknisa mokytojus tas pats per tą patį. Ir vis dėl to lituanistėm labiausiai patiks "Knyga ir mes". Jei turit kas klausimų,tai klauskit.. :)

Žinutė parašyta: 2009-02-04 22:12:06 | Nuoroda

kultūra ir jaunimas platoka tema bet galima lengvai medž susirast... bet jau zmogus ir aplinka, o ten tai jau platybeees. nežinosi nei į kurią pusę suks... o apie kultūrą, tai bent vien iš bendro išprūsimo galima nemažai pakalbėt:} aisku jei ne kiauras esi :D

Žinutė parašyta: 2009-02-04 22:47:33 | Nuoroda

na tema tai tikrai nera konkreti, bet kaip ir sake nera sunku labai sneketi o siaip dauguma renkasi knyga ir mes, na bent is mano pazistamu tai labai nedaug kas rinkosi 'kultura ir jaunimas'...

Žinutė parašyta: 2009-02-05 18:20:28 | Nuoroda

kiek zmoniu tik ir nuomoniu. Na bent pvz. mano klasėj yra 20 mokinių. tai 13 pasirinko žmogus ir aplinka. net nezinau kaip jie ten issisuks, nes garantuoju, visų kalbos bus daumaz vienodos, nes info is neto... taip buvo pernai, kai bandem kalbet...

Žinutė parašyta: 2009-02-05 21:39:43 | Nuoroda

na, as galiausiai pasirinkau kultura ir zmogus. bet db cia prigazdinot, kad sunki tema ;D

Žinutė parašyta: 2009-02-06 18:46:33 | Nuoroda

sveiki visi, na ka as galiu pasakyti,.ir man labai sunku apsispresti. kolkas galvoju apie "knyga ir mes" , bet brolis patare rinktis "kultura ir jaunimas" nes kulturoje susideda viskas, teatras knygos ir panasiai.

norėjau paprasyti, jei aks turite informacijos, siomis dviem temom, labai prasau, atsiuskit, nes as tikrai neisivaizduoju koke informacija rinktis ruosiantis

buciau labai dėkinga

Žinutė parašyta: 2009-02-07 14:23:21 | Nuoroda

ale ir lengvos sienet kalbejimo temos...net nesiruosus galeciau kalbet ir kalbet:)

Žinutė parašyta: 2009-02-08 12:21:13 | Nuoroda

cia ziuriu daugumai jau reikejo rinktis :D pas mus tai dar taip nesiruosiama... nu snekam apie kalbejima bet taip tiksliai kad tem rinktis ir kad patikrai ruostu tai nee o butu wisai gerai konsultacijas prie stai gaut is mokytoju...

pati svarstau apie knyga ir mes arba zmogus ir aplinka ten mazdaugh manau apie tolerancija bendravimo problemas kazkas panasaus butu :D nu bet sunkoka si...

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-02-08 19:56:29 | Nuoroda

sveiki:) kas turi informacijos ar potemiu temai "zmogus ir aplinka" prasau, jei nebutu sunku,  atsiusti man :)  butu malonu pasidalinti informacija )

Žinutė parašyta: 2009-02-10 17:54:15 | Nuoroda

sveiki... noreciau pasiteirauti gal kas noretumet apsikeisti kalbejimo testui turima informacija as ieskau zmogus ir aplinka.... gal galetumet ka nors atsiust ka idomaus turite surinke? mano el pastas

Žinutė parašyta: 2009-02-17 19:57:06 | Nuoroda

damn, kas turit infooo pasiuskit ! prašoou :D

Žinutė parašyta: 2009-02-19 16:05:42 | Nuoroda

As irgi kultura ir zmogu jamu. Nezinau, as labai smarkiai nesijaudinu del tu iskaitu kazkaip, tik tiek, kad geriau butu, kad grazesnis pazymys atestate butu =]]]

Žinutė parašyta: 2009-02-21 22:59:16 | Nuoroda

mums tai mokytoja, kolkas tik temas pasake, bet nieko apie jas nekalbejom.. ziauru... net neisivaizduoju kokios potemes galetu buti... galvoju apie pirmaja tema KNYGA IR MES, tad jei kas galetu man padeti buciau labai dekinga... nes man kalbejimas pati baisiausia egzamino dalis... jei galit man padeti ir atsiusti siektiek info mano pastas - ... is anksto dekoju

Žinutė parašyta: 2009-02-22 14:13:50 | Nuoroda

Net neisivaizduoju kokia tema imt, knyga ir mes atrodo lengviausia bet iswis nemegstu knygu ir ju neskaitau, o kitos temo slabai placios, ka daryt?;/ :D gal kas turi informacijos?;] 

Žinutė parašyta: 2009-02-25 18:49:07 | Nuoroda

hehe, 10-toj klasej snekejau paie kazkokius tevu-vaiku s antykius, bet temos nezinau :D

buvo pakankamai lengva, bet netekau dvieju tasku, nes buvau per daug savim pasitikinti ir sypsojausi - mokytoja sake, kad per daug izuliai! (wtf?!!!)

Žinutė parašyta: 2009-02-28 17:39:44 | Nuoroda

Aš dar net nesu nusprendusi kokią temą kalbėti...Turiu net sasvinuką užsivedusi su kalbėjimo temomis ir mokytojos parašytos potemėmis.. Turėdama laisvo laiko rašaus tai viena tai kitą ir mastau apie kurią galėčiau daugiau pasakoti :)

Beje gal kas žinote kada bus laikomos kalbėjimas,rašinys ir t.t,kokią dieną?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą