Patarimai ruosiantis 2009-uju egzaminams
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-01-08 16:21:32 | Nuoroda

Sveiki busimijei 2009-uju studentai.Turbut kiekvienas kas mokosi pagalvoja jau apie greitai tirpstanty laika ir artejancius egzaminus ir panasiai.Tad sugalvojau paklausti kaip jus ruosiates egzaminams? ne tik mokykloje ir papildomai,bet patys savarankiskai.Galbut vienu atmintis stipresne ir viska jie atsimena nera spragu,o kiti maziau moka ir daug pamirse.taip daznai buna.Taigi kokiu galite patarimu duoti,kad pasiruostum egzaminui gerai ir kad ta viska ka ismoksti(zinias..) nepasimirstum prisimintai atejes i egzamina ir sekmingai islaikytai?nes manau daznai buna siokia tokai ir panika nuo ko cia pradeti kartototis,ir pasimeti.Aciu is anksto uz atsakymus.

Žinutė parašyta: 2009-01-09 17:30:37 | Nuoroda

pats baisiausias dalykas man-savarankiškas kartojimasis ir pan. Nes nieko neprisiverčiau kartotis.. Geriausias sėkmės rodiklis- valia. To ir linkiu kitiems, savo nenaudai, žinoma :)

Žinutė parašyta: 2009-01-14 18:12:11 | Nuoroda

Sveiki ;) na su kartojimusi tai sudetingas dalykas, asmeniskai man. atrodo ir pati suvokiu jog reikia ir planuoju pasimokinti papildomai, bet kartais taip atingstu.. O siaip as tai geriausiai ismokstu ddaug kartu rasydama ta pati, viska megstu konspektuoti, negaistu laiko perrasinedama ta pacia informacija. galbut man  gerai del to, kad turiu siokia tokia regimaja atminti. buna zmoniu kad turi viska garsiai skaityti, tada viska geriau atsimena... ;) eksperimentuokite kiekvienas su savimi.

Visiems sekmingu egzaminu... nezinau kaip jus, bet as kuo toliau, tuo labiau bijau ir vis kankina mintis, jog visiskai nieko nemoku :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-01-16 21:34:56 | Nuoroda

visus tai kankina klausima skyla kur visus dvylika metu prabuvau,kad nieko netasimenu ;DDo per kazkiek laiko reikia atsiminti 12metu ;DD

Žinutė parašyta: 2009-01-20 20:46:51 | Nuoroda

Matau ne mane viena kankina jau baime ir kuo toliau tuo labiau... net siurpuliukui pereina per kuna,kai pagalvoju, jeigu nepasiseks... del ruosimosi, tai ir zadu zadu, bet... neprisiverciu saves mokintis, kazkaip dar i viska ziuriu pro pirstus, nors lb noreciau viska moket, bet taip nesigauna, kaip noriu.. gal tikrai kas galetu duoti kokiu patarimu,kaip ruostis egzaminams??;| .... 

Žinutė parašyta: 2009-01-21 10:28:44 | Nuoroda

Sveiki :D..

Aš jau pernai laikiau egzaminus :D, tai dabar rami. Žinokit taip tik atrodo, kad nieko neatsimenat, bet kai reikės, tai viską prisiminsit savaime. Aišku, reikia kartotis kartotis, tai nėra taip siaubinga kaip atrodo, juk kai skaitai jau kažkada matytą/girdėtą medžiagą, būna taip, kad va kažkur girdėjau tą? Tai va :D Ir vienas patarimas - visą parą prieš egzaminą nebesimokykit, neimkit jokios knygos, nes viskas tik dar labiau ims maišytis. Aš taip dariau, ir visai gerai :D. O va pažįstama mokėsi iki išnaktų prieš egzaminą, tai gavo mažiau procentų nei aš, nors akivaizdžiai iš to dalyko daugiau mokėjo ir žinojo... Taigi taigi ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą