GEOGRAFIJA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-17 19:50:39 | Nuoroda
jibuty rašė:

beje, jei bus norinčių, galite duoti savo kontaktus, susisieksime ir būtinai atsakysiu į visus klausimus. tačiau manau, kad vis dėlto rašant čia, nors ir nelabai patogu, bet informaciją gali surasti kiekvienas besidomintis, todėl uždavus vieną klausimą nereikės kartotis begalę kartų

su kokiais balais istojai?

Žinutė parašyta: 2009-02-17 23:28:43 | Nuoroda

kai aš įstojau, atrodo, kad kitaip skaičiavo balus, nes mano balas buvo 480 ar 4800, jau net nepamenu... o gal 1480... kažkaip studijuojant niekur stojamojo balo nefiksuoja, tai negaliu tiksliai pasakyti. įstojau pirmame penketuke, tik tiek galiu pasakyti;)

tačiau nepamirškite, kad stojant balų prideda olimpiados ir sportiniai pasiekimai

Žinutė parašyta: 2009-02-17 23:39:33 | Nuoroda

na, pasiskaiciavau, koks butu mano balas siuo adresu: www.stojimai.lt/index.php?page=balai_rez ultatas rezultatas 1342 :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-18 20:12:39 | Nuoroda

atsižvelgiant i bandomuosius egzaminus... mano balas būtų 1249

ar man yra šansų?

Žinutė parašyta: 2009-02-19 14:12:43 | Nuoroda

turiu klausima toje svetaineje www.stojimai.lt kur yra balu skaicuokle

reikia irasyti geografijos egzamino pazymi tai rasyti kiek surinkai ar koki pazymi gavai?

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-19 20:57:25 | Nuoroda

koki pazimi gavai

Žinutė parašyta: 2009-02-20 00:37:58 | Nuoroda

>>justel

manau, kad šansų yra, visų pirma dėl to, kad bandomųjų rezultatai dažniausiai būna prastesni nei egzaminų iš dalies dėl to, kad dar nepakartota visa medžiaga, taip pat mokytojai gali "nepritempinėti" pažymio, kad gavęs prastesnį įvertinimą žmogus "susiimtų" besiruošdamas egzaminui  o jei rimtai, kiekvienais metais stoja skirtingi žmonės, tik nuo jų sugebėjimų priklauso, kaip aukštai bus iškelta kartelė, gal su tokiu balu įstotum pirma, o gal paskutinė. svarbiausia yra gauti 10 geografijos egzamino (net ir 9 nemažai numuša balą) ir kuo geriau išlaikyti lietuvių k valstybinį, ne mažiau 75 - 80. laiko dar yra, pasimokysit ir pasiruošit. nepamirškit, kad universitete jūsų laukia po 5 - 8 egzaminus kas pusę metų

Žinutė parašyta: 2009-02-20 14:45:23 | Nuoroda

Be sansu man cia istoti.... svajone zlugus....

Žinutė parašyta: 2009-02-20 16:52:00 | Nuoroda

as meginsiu i vpu :D

Žinutė parašyta: 2009-02-20 17:18:00 | Nuoroda

tikriausiai jau kartojuosi, bet neverta taip anksti nuleisti rankų. dar nežinote, kaip išlaikysit egzaminus ir su kokiais balais stos kiti. ir dar reikia pridurti, kad studijos vu ir vpu tikrai skiriasi. vu ruošiamas mokslininkas geografas, o vpu labai daug laiko skiriama pedagoginiams dalykams - psichologijai, įvairiausioms metodikoms. vu dėstytojai labai dažnai pabrėžia, kad iš vpu įstoję į vu magistrantūrą žmonės ateina labai silpnai paruošti kaip geografai. žodžiu, vpu ruošiamas mokytojas, o jo specializacijai skiriama labai mažai dėmesio.

Žinutė parašyta: 2009-02-20 20:40:45 | Nuoroda

ir as i vpu bandysiu, bet ten labai labai nenoriu....................

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-20 21:43:29 | Nuoroda

bet mokytoju irgi visai neblogai dirbti

Žinutė parašyta: 2009-02-21 11:31:14 | Nuoroda

As i vpu stociau tikrai ne del to, kad mokytoja buciau....

Žinutė parašyta: 2009-02-22 21:10:23 | Nuoroda

SKUBU! o stojant i VU geografija reikia istorijos egzo???????

Žinutė parašyta: 2009-02-22 23:21:19 | Nuoroda

na, mieli abiturientai, didžiausia užuojauta jums, bet šiemet švietimo ministerija nusprendė su jumis žiauriai papokštaiuti.  gal padėtį kaip nors būtų pakeitęs mitingas, kuris turėjo įvykti praėjusią savaitę, tačiau jam nebuvo gautas leidimas. žodžiu, jūs esate nepavydėtinoj padėty... štai jums skelbimas iš vu svetainės:

Mieli Lietuvos moksleiviai,
Atsiprašome, kad vis dar negalime pateikti 2009 metų priėmimo į Vilniaus universitetą taisyklių ir stojamojo konkursinio balo sandaros, kadangi nei Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, nei Lietuvos Respublikos Seimas dar nepriėmė galutinio sprendimo, kokiais konkrečiais kriterijais remiantis ir pagal kokią procedūrą bus sudaryta geriausiai bendrojo lavinimo mokyklą baigusiųjų eilė studijų krepšeliui gauti.
Vilniaus universitetas jau yra suderinęs konkursinio balo sandarą su visomis LAMA BPO dalyvaujančiomis universitetinėmis aukštosiomis mokyklomis, tačiau šiam suderintam pasiūlymui Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijoje nebuvo pritarta.
Labai atsiprašome ir tikimės Jūsų, mieli abiturientai, supratingumo.
Jūsų Vilniaus universitetas
 

patariu jums dažniau apsilankyti svetainėje adresu www.vu.lt/lt/studijos/stojantiesiems/ čia turėtų buti skelbiamos naujausios žinios. jei ką pati sužinosiu, parašysiu į studijos.lt ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 23:46:42 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Tai , kad tik lietuviu ir geografijos reikia :) tai mano lietuviu bus valstybinis aisku ;)

 taj tik geo ir LT egzu terejkia????????

  • Geografija / MBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:39:54 | Nuoroda

Stopudowaj neistociau net ir i mokama i VU su LT 29% ir geo 8??? :D :D 

  • Geografija / MBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:43:02 | Nuoroda
Vecks11 rašė:

Stopudowaj neistociau net ir i mokama i VU su LT 29% ir geo 8??? :D :D 

 nemanau..as su savo LT 67% ir geo 10 abejoju ar istosiu..

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:26:53 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:
Vecks11 rašė:

Stopudowaj neistociau net ir i mokama i VU su LT 29% ir geo 8??? :D :D 

 nemanau..as su savo LT 67% ir geo 10 abejoju ar istosiu..

Į mokamą taj tikrai tave turėtų priimt.. tada šiaip turėtų priglaust VPU mus :D :D :D 

  • Geografija / MBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:50:33 | Nuoroda

Sveiki!

noreciau studijuot kur nors geografija VU aisku butu geriausiai , bet ar iamnoma istoti su lietuviu mokykliniu ?

mano rezultatai :

Lietuviu 5 :(

matematika 7

rusu 9

geografija 10

istorija 58%

gal zinot koks praeitais metais buvo maziausias stojamasis balas i geografija VU ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą