VU programu sistemos.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-16 17:35:30 | Nuoroda

Ne :) Jeigu tau patinka inžinerija, programavimas ir daugybė kitų dalykų, tai čia rojus :) Ir jeigu ypač esi mergina :) (šioks toks stygius yra).

Žinutė parašyta: 2009-03-21 19:12:00 | Nuoroda

david, sakyk ar sunku istoti ir  kuom dazniausiai studentai dirba baige programu sistemas?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-22 12:16:59 | Nuoroda

pakeliui turbut. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-29 21:57:58 | Nuoroda

Sveiki. Norėjau paklausti. Ar programų sistemoms reikia fizikos A lygiu ar užtenka b?

Žinutė parašyta: 2009-05-14 19:50:44 | Nuoroda

programu sistemoms fizika nebutina jei yra informatikos egzaminas.

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-05-19 08:20:38 | Nuoroda

Na mano laikais buvo sunku, dabar jau daug lengviau. Čia toks ciklas visada būna. Dabar didžioji dalis dar išvažiuoja į užsienį, tai problemų tikrai nebus įstoti jeigu matematiką bus 90+ ir likę tai pat padorumo ribose (70-80).

O dirba tai įvariai žinok, čia Lietuvoje tai nėra didelio pasirinkimo. Dalis yra programuotojai, kiti architektai, ekspertai. Įvairiai būna. Bet nemažai dirba su didžiulėmis programų sistemomis kiek tenka matyti. Kita dalis sėkmingai dirba užsienyje didžiuosiuose kompanijose, bet galiu pasakyti kelias iki to tikrai nėra lengvas ir vien studijų neužtenka.

Šiuo metu Programų Sistemų reikalavimai:
Egzaminams:
- Matematika - 0.4
- Informacinės Technologijos - 0.2
- Lietuvių k. - 0.2

Pažymiams:
- Užsienio k. - 0.2

Detaliau dėl stojimų:

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I _p_taisykles_aktuali_redakcija.pdf

Žinutė parašyta: 2009-05-19 08:24:27 | Nuoroda

Tiesa, jeigu būtų daug žmonių ir daug dominančių klausimų galima būtų susitikti gyvai ir padiskutuoti Programų Sistemų, MIF, VU ir kitomis dominančiomis temomis. Gal gyvesnis bendravimas padėtų lengviau apsispręsti.

Žinoma visi būsimi/galimi MIF'iečiai galėtų ateiti. Bet čia lieka jeigu, forumas dar nėra toks aktyvus, kad būtų daug žmonių.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 23:42:14 | Nuoroda

Šiaip VU nematau geresnių alternatyvų iš šitos srities, todėl jau esu tvirtai apsisprendęs ir telieka sėkmingai įstoti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 00:29:28 | Nuoroda

na kagi, bandysiu cia turbut :)

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-06-09 00:45:41 | Nuoroda

Nu bandysim kartu ;D

aš dar galvoju informatika, arba IT

mažai kuo skiriasi kaip mačiau ;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą