Prancūzų filologija VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:27:25 | Nuoroda
La_loba rašė:
 

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

 Vu Mf. tiesiog niekad ten ir nenorėjau, tiesiog nežinojau, kur norėčiau. Nemėgau biologijos, bet ji man sekėsi, tėvai scenas keldavo, jei pasakydavau, akd stosiu kitur ir visus mano argumentus nubraukdavo.. Baigiau daugiau nei vieną kursą, šiemet būčiau trečią baigus. Vieniem laimė didžiausia į ligonines eit, o man ten viskas nepatinka, neįdomu ir tiek.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:49:06 | Nuoroda
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
 

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

 Vu Mf. tiesiog niekad ten ir nenorėjau, tiesiog nežinojau, kur norėčiau. Nemėgau biologijos, bet ji man sekėsi, tėvai scenas keldavo, jei pasakydavau, akd stosiu kitur ir visus mano argumentus nubraukdavo.. Baigiau daugiau nei vieną kursą, šiemet būčiau trečią baigus. Vieniem laimė didžiausia į ligonines eit, o man ten viskas nepatinka, neįdomu ir tiek.

O tai tu akademinese db ar jau metei, jei kalbi tariamaja nuosaka (BUCIAU BAIGUS)? Nu tu jau daug jegu idejai per tuos tris metus visgi... Nzn nzn... Klinikiniai dalykai, kurie nuo ketvirto kurso prasideda kaip ir lengvesni, kiek girdejau... As tai is pat pradziu stodama i medke apie psichiatrija galvojau, tai gal ir tu dar pagalvok apie sia alternatyva. Nu dar trys metai bendrosios, bet man butu gaila po tiek turbut ir nemiegotu naktu mest. Psichiatrija lb lb artima psichologijai, dar geriau Aisku, niekas negarantuoja patekimo i sia rezidentura. Ir dar klausimas kokia psichologija tave domina.. Jei kokia organizacine ar pedagogine, tai jau neee...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:02:00 | Nuoroda
La_loba rašė:
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
 

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

 Vu Mf. tiesiog niekad ten ir nenorėjau, tiesiog nežinojau, kur norėčiau. Nemėgau biologijos, bet ji man sekėsi, tėvai scenas keldavo, jei pasakydavau, akd stosiu kitur ir visus mano argumentus nubraukdavo.. Baigiau daugiau nei vieną kursą, šiemet būčiau trečią baigus. Vieniem laimė didžiausia į ligonines eit, o man ten viskas nepatinka, neįdomu ir tiek.

O tai tu akademinese db ar jau metei, jei kalbi tariamaja nuosaka (BUCIAU BAIGUS)? Nu tu jau daug jegu idejai per tuos tris metus visgi... Nzn nzn... Klinikiniai dalykai, kurie nuo ketvirto kurso prasideda kaip ir lengvesni, kiek girdejau... As tai is pat pradziu stodama i medke apie psichiatrija galvojau, tai gal ir tu dar pagalvok apie sia alternatyva. Nu dar trys metai bendrosios, bet man butu gaila po tiek turbut ir nemiegotu naktu mest. Psichiatrija lb lb artima psichologijai, dar geriau Aisku, niekas negarantuoja patekimo i sia rezidentura. Ir dar klausimas kokia psichologija tave domina.. Jei kokia organizacine ar pedagogine, tai jau neee...

 Neėmiau akademinių, viskas jau. Ir nė kiek ne lengviau, savęs apgaudinėjimas, vis tiek sesijos sunkios. lengviau tiems, kam įdomu. :) O tų rezidentūrų skaičius toks ribotas.... galiausiai gaunas taip, kad stoji en ten, kur nori, o ten, kur neblogai egzaminą išlaikai, kurio reik į tam tikrą rezidentūrą stojant. Nesimokiau puikiai, galiausiai būčiau likus BPG ir dar žiopla tokia:) Tiesą sakant pati enliūdžiu ir nesigailiu, jei dar tėvai pamirštų 'didžiausią mano gyvenimo klaidą' gyvenčiau išvis puikiai.  Ir šiaip šiai dienai manęs nedomina klinikinė psichologija,  galvoju apei organizacinę.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:26:31 | Nuoroda
Grandeur rašė:
 Neėmiau akademinių, viskas jau. Ir nė kiek ne lengviau, savęs apgaudinėjimas, vis tiek sesijos sunkios. lengviau tiems, kam įdomu. :) O tų rezidentūrų skaičius toks ribotas.... galiausiai gaunas taip, kad stoji en ten, kur nori, o ten, kur neblogai egzaminą išlaikai, kurio reik į tam tikrą rezidentūrą stojant. Nesimokiau puikiai, galiausiai būčiau likus BPG ir dar žiopla tokia:) Tiesą sakant pati enliūdžiu ir nesigailiu, jei dar tėvai pamirštų 'didžiausią mano gyvenimo klaidą' gyvenčiau išvis puikiai.  Ir šiaip šiai dienai manęs nedomina klinikinė psichologija,  galvoju apei organizacinę.

 Na, aisku. As akademinese dbr esu. Buvau vkr doku atsiimt, o bac visi atostogauja iki rugpjucio pradzios. Taip kad skaitausi studente. Ai, stosiu kitur, ir tiek... Mano tai tevai kaip tik sake, kad is tos medicinos nieko gero nebus, bu atseit per greit apsisprendziau, nuo pirmo kolio sunku ir so on...

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:30:37 | Nuoroda

Kokie būsimų prancūzų filologų KB? :] Kas pirmu numeriu rašė?

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:57:54 | Nuoroda

9 nr. KB=17.62

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:55:19 | Nuoroda

6 nr, 19,4 :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:27:08 | Nuoroda

1 nr.
18,26 KB

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:32:23 | Nuoroda

kodėl, dievukas, visgi ne lietuvių rašei? ir kiek pamenu galvojai apie neakivaizdinį? ar aš čia maišaus?:)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:38:06 | Nuoroda

Katriu, nesimaišai :] Radikalūs pokyčiai gyvenime.. Gal net į naudą ;] Lietuvių liko antra, o neakivaizdinis visai dingo iš akiračio :]

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:40:06 | Nuoroda

na va, tai super, labai tikiuosi, kad jei ne vienam kurse, tai bent jau dažniau filologijos koridoriuose matysimės (oi kaip tikiuosi).

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:42:56 | Nuoroda

Dvi širdys, kupinos tikėjimo, stipriau traukia svajonių išsipildymą :]] Dabar turime didesnę galimybę įstoti :}

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:45:33 | Nuoroda

 6 nr., 

KB - 19,24.

Bet nuoširdžiai tikiuosi įstoti į kurią nors iš penkių aukščiau išvardintų filologijų 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:51:22 | Nuoroda

vega, ką rašei pirmą? ir ar rašei mokamų? ;O

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-18 02:17:46 | Nuoroda
Katriu rašė:

vega, ką rašei pirmą? ir ar rašei mokamų? ;O

 Ai, aš visą savo sąrašiuką parodysiu :) mokamą rašiau tik vieną, kaip matai, ir tai tik 13-tu numeriu... Kažkaip visiškai ramiai jaučiuosi dėl stojimų, bet, kad tik neprisišnekėčiau 

1.Lietuvių filologija ir ispanų kalba
2.Lietuvių filologija ir turkų kalba
3.Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba
4.Lietuvių filologija
5.Politikos mokslai
6.Prancūzų filologija
7.Informologija
8.Istorija
9.Leidyba
10.Kultūros istorija ir antropologija
11.VPU Lietuvių filologija
12.VPU Istorija
13.Lietuvių filologija (mokama)

Kolegijose:

1.Turizmo ir viešbučių administravimas
2.Kultūrinės veiklos vadyba
3.Buhalterinė apskaita


 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-18 11:54:42 | Nuoroda

geras, mūsų 5 ir 6 vieta identiškai sutampa :)) gerai, kad tu ramiai jautiesi, jau ir man ramiau pasidarė:)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:22:50 | Nuoroda

1nr: 18.04

Ir norisi stoga nusirauti, per paskutines dienas....

Baisu, greičiau ta 22d

  • Istorija / VBE 37
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:23:05 | Nuoroda

Nr 1:

19,08 (skaičiuota studijos.lt skaičiuokle)

19,48 (viena mergaitė paskaičiavo man rankiniu būdu)

tai dabar nežinau kuriuo balu vadovautis xD

         

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:23:44 | Nuoroda

pasižiūrėk į lamabpo koks apskaičiuotas tavo tas balas.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:33:16 | Nuoroda
Katriu rašė:

pasižiūrėk į lamabpo koks apskaičiuotas tavo tas balas.

 oh, ačiū :)

(dabar jaučiuosi tokia vėpla, kad pati nesugalvojau ten pasižiūrėti *shame*)

 

 

 

Taigi, mano balas 19,28

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą