VU lt filolofija.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-21 15:39:56 | Nuoroda

ar galima į VU lietuvių filologiją įstot nesimokant antros užsienio kalbos?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-22 00:07:09 | Nuoroda

Kas galėtų plačiau apie Lietuvių filologiją ir reklamą Kaune papasakot? Kams kiriama daugiausiai dėmesio, kiek tos reklamos iš tikrųjų, ką veikiate, kokie darbai lauktų.. Tikrai labai padėtumėt apsispręst :)

Žinutė parašyta: 2009-02-23 18:14:58 | Nuoroda

aš taip pat norėčiau apie tai sužinoti plačiau.  

Būčiau dėkinga.

Žinutė parašyta: 2009-03-06 10:54:42 | Nuoroda

as pati esu pirmakurse lt filologijos VU. Del uzsienio kalbos, tai pakanka vienos, vokieciu, anglu, rusu ar prancuzu, ar kas dar bebutu :) nes pirmoji uzsienio kalba yra privaloma, ir jos mokomasi visa pirma kursa. t,y. visus metus. patikekit, tai labai uzknisa :) is savo patirties galiu pasakyti, kad spaudzia ir uzduoda darbo kaip reikalas, kartais pasijuntu esanti anglu kalbos filologe :D na, bet viskas yra imanoma ir iveikiama;) ir tas sudetingumas priklauso i kuria anglu kalbos grupe pakliusit, dazniausiai pagal egzaminu rezus skirsto.silpnesni, stipresni. girdejau, kad silpnesnese tik pasakas teskaito per paskaitas ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-07 18:07:12 | Nuoroda

O ką dar mokotės?

Kokios perspektyvos?

Žinutė parašyta: 2009-03-12 15:42:43 | Nuoroda

Sveiki visi ;]
Aš taip pat ruošiuosi stoti į VU lietuvių filologiją. Tik neakivaizdiniu, nes dirbti pradėsiu baigus dvyliktąją klasę. Kas rimtai apsisprendę stoti ten? Su pašaukimu, tsakant ;>

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-03-16 21:17:02 | Nuoroda

------> KAMUOLIS:

Nestudijuoju VU, tad konkrečiai atsakyti negaliu. Tačiau taikau į šią specialybę ir, kiek domėjausi, galima įstoti ir nesimokant antros užsienio kalbos. Suprantama, galimybė įstoti mažesnė, jei atestate neturėsi antros užsienio kalbos pažymio. Stojamasis balas mažesnis. Na, sėkmės, galbūt susitiksim rudenį ;) 

-----> DIEVUKAS:

Aš, aš, aš! Yra noras, yra pašaukimas. Tik artimųjų ir mano nuomonių nesutapimai vis blaško ir neramina...

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-03-16 22:00:03 | Nuoroda

Man niekad niekas neprikišo savo nuomonės dėl stojimų (neskaitant pusbrolių tetų 'stok į mediciną gi', 'ekonomika ekonomika būtų geriausia' ir tt ), bet, manau, tik neklausykit kas ką šneka ir patarinėja. Pirmas klausimas tokiems 'o kodėl pats to nesimokei, jeigu tai taip nuostabu?'.

Žinutė parašyta: 2009-03-16 22:54:19 | Nuoroda

niekada niekam neleisk trypti savo svajoniu, kad ir kas jie bebutu. tu pati turi buti sau tikslas, o ne draugai, pusbrolai, tetos ar dar ten kas. didelis laimejimas jau vien tai, kad turi ta svajone. kai pasiklausau, kiek zmoniu ne nenutuokia, kur studijuot nori, tai optimizmu nedvelkia.  zodziu, nepasiduok ;) beja, mane pacia traukia sita specialybe,mat zaviuosi literatura ir apskritai didele zodzio galia jauciu,todel tikrai dziaugciaus cia patekus

Žinutė parašyta: 2009-03-17 16:22:53 | Nuoroda

aš stosiu tikrai :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-03-17 22:04:43 | Nuoroda

[Vega]
Mano tėvai taip pat nepritaria, dėl to už mokslus pati susimokėt turėsiu :] bet tai neatgrąsė nuo studijavimo ;}
[Katriu&Vega]
Gal kuri neakivaizdiniu?

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-03-18 00:15:03 | Nuoroda

taikysiu į dieninį.

šiaip kažkaip galvoju, kad nelabai verta tokį dalyką kaip lietuvių filologiją studijuoti neakivaizdiniu būdu, nes prarandi begales dalykų, kuriuos tau gali suteikti lietuvių filologija. aš vargu ar taip elgčiausi. verčiau gal metus dirbti ir užsidirbti mokslams ir tada stoti. na žinoma, čia mano asmeninė pozicija.

 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-03-20 08:13:33 | Nuoroda

[Katriu]
Jau geriau neakivaizdiniu, nei visai nestudijuot ;] Matai, abejoju, jog per metus kaip nors įmanoma būtų užsidirbti keturių metų pragyvenimui (visiškai savarankiškam) ir pačiom studijom. Jei būtų galimybė, tai be abejonės stočiau tik į dieninį.
Ar esat apsiskaičiavę preliminarų konkursinį balą? :]

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-03-25 20:28:02 | Nuoroda

-------> DIEVUKAS:

Na, aš bandau būti optimiste ir labai tikiuosi, kad pasiseks ir už mokslą mokėti nereikės..   Ir apie neakivaizdinį kažkaip net nesvarstau. Žinai, ką pasakysiu? Iš draugų studentų patirties: „Visi tėvai iš pražių gąsdina, kad už mokslą nemokės, bet kai reikia mokėt, tai ir moka."  

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-03-26 13:48:57 | Nuoroda

[Vega]
Matai, esmė tame, jog manęs tėvai negąsdina :] Tiesiog nemokės ir viskas. Čia net nediskutuotina tema. Ir.. juk ne apie tai pakalbėti susirinkome :}

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-03-26 22:12:00 | Nuoroda

aš irgi čia stosiu ! 

Žinutė parašyta: 2009-03-30 15:20:09 | Nuoroda

kaip jau turbut minejau, kolkas visai nesijaucia ta lietuviu kalba.turime daug ir ivairiu dalyku. pirmajame pusmetyje mums buvo filosofijos ivadas,kalba ir IT,anglu, lotynu(ji labai knisa:)), ir is kalbiniu dalyku tai kalbotyra, siuolaikines lietuviu literaturos tendencijos bei literaturos teorijos ivadas. sie dalykai labai skiriasi nuo to, ka mokemes mokykloje, todel gan idomu, nors kai kurie dalykai ir nera lengvi. ir siaip laisvo laiko man lieka pakankamai, zinoma, ji reikia moket susiplanuot tinkamai :) didelio knygu grauzimo taip pat nera, buna skirta privaloma literatura, kuria turi perskaityt ir tiek. bet tiesa pasakius,niekas jos labai ir nesistengia skaityt, susirandi konspektus pries sesija ir atkali.galbut tie, kurie jaucia pasaukima dideli lietuviu kalbai ir apskritai literaturai ir grauzia knygas diena nakti, bet tokiu manau,kad mazokai :)tiesa, pvz antrame pusmetyje mums dar prisidejo antikine literatura,dabartine lietuviu kalba, logika.vienintelis kalbinis dalykas siame pusmetyje tai dabartine liet.kalba,transkribuojam, skiemenuojam ir pan, pazaidimai tokie.filologija, kaip sake smetona nera profesija, tai labai platus issilavinimas ir siaip pasauleziuros pletimas:) kolkas nesigailiu, kad stojau,pripratau ir jauciuos kaip mokykloje, mokais, atsiskaitai, gauni pazymi ir tiek.ir tu paskaitu buna maziau per savaite, nei budavo pamoku.tik knisa zmoniu susidariusi nuomone, jog filologija, tai literatuuura, knygos, knygos, interpretacijos... nieko panasaus!mane taip pat kamavo aplinkiniu klausimai ka veiksiu kai baigsiu ja,ar suprantu kur istojau ir pan.bet kiekvienas gyvenam pagal save,ka norim ta renkames, arba kaip man buvo,kur pavyksta istot,ten ir mokomes :D

Žinutė parašyta: 2009-03-30 22:56:21 | Nuoroda
Siita rašė:

kaip jau turbut minejau, kolkas visai nesijaucia ta lietuviu kalba.turime daug ir ivairiu dalyku. pirmajame pusmetyje mums buvo filosofijos ivadas,kalba ir IT,anglu, lotynu(ji labai knisa:)), ir is kalbiniu dalyku tai kalbotyra, siuolaikines lietuviu literaturos tendencijos bei literaturos teorijos ivadas. sie dalykai labai skiriasi nuo to, ka mokemes mokykloje, todel gan idomu, nors kai kurie dalykai ir nera lengvi. ir siaip laisvo laiko man lieka pakankamai, zinoma, ji reikia moket susiplanuot tinkamai :) didelio knygu grauzimo taip pat nera, buna skirta privaloma literatura, kuria turi perskaityt ir tiek. bet tiesa pasakius,niekas jos labai ir nesistengia skaityt, susirandi konspektus pries sesija ir atkali.galbut tie, kurie jaucia pasaukima dideli lietuviu kalbai ir apskritai literaturai ir grauzia knygas diena nakti, bet tokiu manau,kad mazokai :)tiesa, pvz antrame pusmetyje mums dar prisidejo antikine literatura,dabartine lietuviu kalba, logika.vienintelis kalbinis dalykas siame pusmetyje tai dabartine liet.kalba,transkribuojam, skiemenuojam ir pan, pazaidimai tokie.filologija, kaip sake smetona nera profesija, tai labai platus issilavinimas ir siaip pasauleziuros pletimas:) kolkas nesigailiu, kad stojau,pripratau ir jauciuos kaip mokykloje, mokais, atsiskaitai, gauni pazymi ir tiek.ir tu paskaitu buna maziau per savaite, nei budavo pamoku.tik knisa zmoniu susidariusi nuomone, jog filologija, tai literatuuura, knygos, knygos, interpretacijos... nieko panasaus!mane taip pat kamavo aplinkiniu klausimai ka veiksiu kai baigsiu ja,ar suprantu kur istojau ir pan.bet kiekvienas gyvenam pagal save,ka norim ta renkames, arba kaip man buvo,kur pavyksta istot,ten ir mokomes :D

 o su kokiais egzaminu rezultatais istojai?:]

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:36:16 | Nuoroda

Aha, aktualus klausimas :)
Bet pabūsiu šiek tiek per smalsi ir paklausiu kai ko daugiau: kokie metiniai pažymiai buvo mokykloje? (Lietuvių, anglų, istorija?) 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-04-06 10:34:07 | Nuoroda

Mhm, atsakymas ir mane domintų ;>

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą