VU lt filolofija.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 12:34:30 | Nuoroda
Katriu rašė:

na ten skaityt tikrai reikės ir daug. tai ko nestoji į kokią reklamą?

 na jei reikes, tai ir skaitysiu, nesvies visa laika saule uz lango

khf ta pati filologija. gal dar anksti klausti...o tu i literatura po pirmo kurso?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-09 13:06:39 | Nuoroda

skaitysi skaitysi, kita vertus, gal labai norint tai įmanoma prasisukt ir neskaičius visko. manau neįdomiausia dalis bus kokia 19to amžiaus lietuvių literatūra ,D

o klausti tikrai dar anksti, nes šiuo metu man didelis nervas dėl to, ar aš išvis įstosiu. o šiaip mėgstu ir lingvistinius ir literatūrinius dalykus vienodai. tai žiūrėsim. tu kaip suprantu rinksies kalbą? :))

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-09 21:03:32 | Nuoroda
Katriu rašė:

skaitysi skaitysi, kita vertus, gal labai norint tai įmanoma prasisukt ir neskaičius visko. manau neįdomiausia dalis bus kokia 19to amžiaus lietuvių literatūra ,D

o klausti tikrai dar anksti, nes šiuo metu man didelis nervas dėl to, ar aš išvis įstosiu. o šiaip mėgstu ir lingvistinius ir literatūrinius dalykus vienodai. tai žiūrėsim. tu kaip suprantu rinksies kalbą? :))

na tu zinai, ka daryt, kad tos 19to a. lt literaturos nebutu
ko neisvengsi, tai kirciavimo jau 1k

ko  laukciau, tai kalbotyros iv., literaturos teorijos iv.

smagu turetu but ir per logika, lotynu!

aisku, kad lingvistika
 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-09 23:03:21 | Nuoroda

o taip lotynų, logika, ėėė, jei atvirai, tai aš visko ten noriu. lt filologija mano svajonė jau ketvirti metai. ir bus baisiai liūdna, jei neįstosiu. ir būtent į vu, nes nu ten tikrai jėginis tas fakultetas, dėstytojai. šiaip kiek žinau tai labai daug kas lingvistiką renkasi, netgi tie kurie galvojo kad esą literatai, nes literatūra sudėtingas reikalas. todėl nenoriu per anksti prisišnekėt :))

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-10 01:53:30 | Nuoroda

 istosi tikrai, su tokiais balais :) dar norejau paklaust, ko nori, gal rasyt? publicistika, ka nors grozinio? 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-11 10:25:25 | Nuoroda

Kaip manot, įstosiu į lt filologiją KU? mano rezultatai : lt - 53, istorija - 23, anglų (M) - 5... mano balas gaunas - 13,18..

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-11 13:38:32 | Nuoroda

7ture, noriu noriu rašyt. poezija man kiek artimiau nei proza, kita vertus, poezijos neišmokstama jokiame universitete. o poblicistika mane domina labai, jeigu pavyktų... o pats?

 

blakstienele, į mokamą?

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-11 13:38:57 | Nuoroda

*publicistika

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-11 14:57:15 | Nuoroda

Taip, į mokamą, nes į nemokamą nepapulčiau, nebent stebuklas būtų ;DKaip manai, į mokamą papulčiau? ;]

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-11 15:00:23 | Nuoroda

į mokamą manau tikrai. bet čia tik manymas, o žiūrėk dar ir koks stebuklas įvyks:) sėkmės.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-11 15:02:06 | Nuoroda

Šp aš pirmą vf rašiau, gal netyčia papulsiu ;) pirmą vietą tai žurnalistiką rašiau ;D

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-12 03:27:27 | Nuoroda
Katriu rašė:

7ture, noriu noriu rašyt. poezija man kiek artimiau nei proza, kita vertus, poezijos neišmokstama jokiame universitete. o poblicistika mane domina labai, jeigu pavyktų... o pats?

 

blakstienele, į mokamą?

patinka man, ypac kai skaito/atlieka arba dainuojamoji poezija. lb laukiu daugiau to viso. dabar nesugalvoju, ka geleciau rasyt. mano kalba lb negramatine, kaip daug reikejo taisyt rasant rasto darbus! kita vertus, smagu butu surast, istobulint savo stiliuka, spontaniskai daryt super dalykus :))) taip visi gali! aisku, turiu galvoj rasyma, bet ne tik - lb viska norisi daryt "on the spot", poezija, bet ka :)

lb faina, kad mastai apie "gamyba". gal ateity parodysi, kas tai ir apie ka tai bus :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-12 16:32:21 | Nuoroda
Katriu rašė:

bum, su kokiais balais stojai pernai?

šypt, kaip išsilaikei?

jau ir mane neberaminat.

 Dabartinis mano balas, regis, 19,14. Tada buvo virš 2tūkst. Tik tiek, kad egzaminai parodo ne viską, nes priimta aš 9nr., o po abiejų rotacijų esu aukščiau.

Tiesa, kirčiavimo pirmame kurse tikrai nėra daug - jis tik antro semestro viduryje.

  • Istorija / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-12 16:36:33 | Nuoroda

Skaityti, tiesa, visai nemažai, bet vėlgi - tik pirmo kurso antrame semestre ir tik literatūrinius dalykus:) Viskas ten įveikiama.

  • Istorija / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:03:35 | Nuoroda
_bum_ rašė:

Skaityti, tiesa, visai nemažai, bet vėlgi - tik pirmo kurso antrame semestre ir tik literatūrinius dalykus:) Viskas ten įveikiama.

galėtum pasakyti, kas labiasiai patiko? paskaita ar šiaip kas :)

gal yra kokia veikla po paskaitu? kur būtų galima dalyvauti? :) 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:12:55 | Nuoroda

taip, bum, jei gali papasakok daugiau.

7ture, jau prašymą parašei?

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:20:29 | Nuoroda

 Rytoj parašysiu.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:13:27 | Nuoroda
7ture rašė:
_bum_ rašė:

Skaityti, tiesa, visai nemažai, bet vėlgi - tik pirmo kurso antrame semestre ir tik literatūrinius dalykus:) Viskas ten įveikiama.

galėtum pasakyti, kas labiasiai patiko? paskaita ar šiaip kas :)

gal yra kokia veikla po paskaitu? kur būtų galima dalyvauti? :) 

 Man iš tikrųjų patiko labai daug dalykų - kai kitų fakultetų žmonės skundžiasi savo studijų kokybe, aš tegalėjau džiaugtis :) Jeigu anglų egzamino gavot daug, pateksit pas fantastišką dėstytoją :) Stodama maniau, kad mano kryptis bus literatūrinė, nes mokykloj seniai nesimokiau kalbinių dalykų, bet visgi matau, jog būtent kalba - mano varikliukas :) Vat, tai pirmam semestre įdomiausia buvo kalbotyros įvadas, literatūros teorijos įvadas beigi šiandieninės lietuvių literatūros tendencijos, anglų ir lotynų labai priklauso nuo dėstytojų - man pasisekė ir tikrai įdomumu nesiskundžiau. Antrajame - logika buvo viena iš įdomesnių, dabartinė lietuvių kalba (jos kaupiamasis vertinimas, tad atsiskaitinėji ne vieną dieną, o visą semestrą). Vat, šiaip galiu pasakyti, kad yra problema su pasirenkamaisiais dalykais, nes labai retai gauni dalyko aprašymą, tad renkiesi katę maiše įprastai matydamas tik dėstytojo pavardę ir dalyko pavadinimą. O šiaip tai klauskit :)

  • Istorija / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:21:30 | Nuoroda

tai aš dabar dėl to, kad šitaip susimoviau per anglų, nepakliūsiu pas nuostabią dėstytoją?;/ kaip liūdna. gal galima ten kaip nors kokią maklę susukt, kad pakliūtum? šiaip aišku daug kas įdomu ir labai smagu, kad pasidalini. šiuo metu tik tų klausimų mažai kyla, nes esi apsėstas vienos minties- kur įstosi:)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-18 00:51:16 | Nuoroda

ai, bet, žinok, prisiminiau, po kurio laiko fantastiška anglų dėstytoja gavo ir silpniau išlaikiusius, tad niekas nėra prarasta :)

  • Istorija / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą