LT iskaita. Tema - literatura
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-28 11:33:43 | Nuoroda

Sveiki. Daug kas renkaties sia tema?  Ir ar nesusikirsim. Jau sia tema mokytojai zinos viska.  labai nepagrybausi taip sakant... :D

Žinutė parašyta: 2009-03-28 17:56:55 | Nuoroda

 aisku kad nepagrybausi, bettai nereiskia kad turi viska tobulai zinot kaip mokytojai, gi kalbedamas issakai savo nuomone, kuri tiesiog bus paremta tavo kulturininemis/literaturinemis ziniomis;)

Žinutė parašyta: 2009-03-29 00:04:08 | Nuoroda

 Hm. Aš galvoju apie šią temą. 10 klasėje nebuvo sunku paplepėti apie perskaitytas knygas, išsakyti požiūrį ir atsakyti į lengvus klausimus. O šiemet galvoju, kad reikia neblogai būt pasikausčius įskaitai. Bet net nenumanau, kaip šiemet ruoštis, į ką kreipti dėmesį ir ar tikrai rinktis šią temą...

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-29 12:19:09 | Nuoroda

as irgi pasirinkau sia tema, pas mus ja pasirinko tik 2asmenys, visi pabijojo, nes mokytoja prigasdino. PAti net nezianu kaip rusotis kokia izanga ir isvada pasiruost bet pakalbeti apie megstamiausia knyga ar autoriu neatrodo labai sudetinga 

Žinutė parašyta: 2009-03-29 13:02:59 | Nuoroda

 tai taip, tereikia pasižiūrėt buvusias potemes, kas kažkiek laiko jos kartojasi:)

Žinutė parašyta: 2009-03-29 23:11:17 | Nuoroda
fragilee rašė:

as irgi pasirinkau sia tema, pas mus ja pasirinko tik 2asmenys, visi pabijojo, nes mokytoja prigasdino. PAti net nezianu kaip rusotis kokia izanga ir isvada pasiruost bet pakalbeti apie megstamiausia knyga ar autoriu neatrodo labai sudetinga 

 Kaip mokytoja gasdino?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-30 21:34:41 | Nuoroda

ji tiesiog mums nerekomendavo kalbeti sia tema, nes ji labai plati ir sudetinga siuolaikiniam neskaitanciam jaunimui mat pvz. ziniasklaida gali kalbet tiesiog is bendro isprusimo, o apie moksla irgi galima daug pripasakoti, nes ir pacios mokytojos nieko nesupras:D bet as vis tiek lieku prei literaturos, destysiu apie savo megstamiausias knygas:)

Žinutė parašyta: 2009-03-31 14:34:32 | Nuoroda

Na nežinau, aš patvirtinau jau, kad renkuosi literatūros temą. Knygas aš skaitau, kartais daugiau, kartais mažiau, bet man patinka ir manau bus ką papasakoti, pavyzdžių pateikti, ir iš mokyklos kurso galima ką nors prisiminti. Be to mes nesame mokytojai, mes tik domimės galbūt literatūra ir nereikia juk mums ten dėstyti literatūros, o tiesiog išsakyti savo požiūriu tam tikra tema, gal apie kokį mėgstamą rašytoją ar apie knygų populiarumą... Nu nežinau. Tikiuosi žmoniškų potemių.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-31 15:52:25 | Nuoroda

as irgi jau patvirtainau savo pasirinikinma, ir nesigaliu :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-31 16:30:51 | Nuoroda

as irgi pasirinkus sita tema:) is tiesu bijau, kad nebuciau kilpos ant kaklo uzsinerus :D gal patartumet ka realiai, koki gera kurinuka paskaityt ar kritkos kokios? o gal turit koki gera pvz kalbos-pasiziuret kaip galima butu destyt geriau mintis:)

 

Žinutė parašyta: 2009-03-31 18:07:53 | Nuoroda
angel_g1rl rašė:

as irgi pasirinkus sita tema:) is tiesu bijau, kad nebuciau kilpos ant kaklo uzsinerus :D gal patartumet ka realiai, koki gera kurinuka paskaityt ar kritkos kokios? o gal turit koki gera pvz kalbos-pasiziuret kaip galima butu destyt geriau mintis:)

 

 patarčiau paskaityt Laimanto Jonušio ''Rūmas virš bedugnės, čia yra ė\esė ir straipsniai apie literatūrą, manau pravers, na bent jau aš ja iš dalies remsiuos, kai kalbėsiu ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-31 21:33:07 | Nuoroda

Ačiū, bandysiu susirasti:) gal dar kas ką pasiūlytumėt? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą