Statybos inžinerija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-29 17:47:28 | Nuoroda

Noriu pasidomėti kas nori stoti į šią specialybę,ar šiemet ji bus populiari,kokiame universitete norėtumėte studijuoti,ar gryną statybos inžineriją norėtumėte mokytis ar jos šaką? :) Aš tvirtai esu apsisprendęs stoti į šią specialybę ,noriu būti projektuotojas,norėčiau mokytis VGTU .Žiūrėsim kaip egzaminus išlaikysim ir pagal tai rinksimės egzaminus ,kadangi statybos inžinerija visados buvo populiari ir gan aukštų balų reikėdavo,tik va kažin kaip čia šeis metais bus :)

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-04-29 17:53:44 | Nuoroda
Lionginas rašė:

Noriu pasidomėti kas nori stoti į šią specialybę,ar šiemet ji bus populiari,kokiame universitete norėtumėte studijuoti,ar gryną statybos inžineriją norėtumėte mokytis ar jos šaką? :) Aš tvirtai esu apsisprendęs stoti į šią specialybę ,noriu būti projektuotojas,norėčiau mokytis VGTU .Žiūrėsim kaip egzaminus išlaikysim ir pagal tai rinksimės universitetą,kadangi statybos inžinerija visados buvo populiari ir gan aukštų balų reikėdavo,tik va kažin kaip čia šeis metais bus :)

 

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-25 13:38:53 | Nuoroda

siais metais turetu buti zemesni vidurkia, nes nebera dideles perspektyvos siai specialybei, o ruosia daug univesitetu ir ku

Žinutė parašyta: 2009-06-25 15:43:00 | Nuoroda

as stosiu, ir rašysiu pirmu numeriu statybos inžinerija ŠU.

Žinutė parašyta: 2009-06-25 20:04:36 | Nuoroda

Ar verta rašyt statybos inžineriją, 2 metus nesimokius fizikos? jei pvz kiti pažymiai pakankamai geri. Ar didelis ten konkursas? O galbūt net neverta lyst, nes turint tokių spragų nepatemptum? 

Žinutė parašyta: 2009-06-25 20:41:59 | Nuoroda
V3rSus rašė:

as stosiu, ir rašysiu pirmu numeriu statybos inžinerija ŠU.

 nu va dar vienas konkurentas :D

 

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-25 21:42:50 | Nuoroda

As planuoju KTU jei tik egzaminu rezultatai bus pakankamai geri. ;]

Bet mane neramina faktas, kad as nesimokiau braizybos. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-25 21:57:42 | Nuoroda

as ir parasiau statybos inzinerija (tik ne pirma,o sesta vieta), nes galvoju,jei neistosiu i pirmesnes,tai cia tikrai istosiu :D tai va,pasiskaiciuok bala konkusini, o egzaminai.lt yra praeitu metu visi pereinamieji balai,tai ir paziuresi,pavyks ar ne pralyst :)

Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:44:22 | Nuoroda
tituska rašė:

As planuoju KTU jei tik egzaminu rezultatai bus pakankamai geri. ;]

Bet mane neramina faktas, kad as nesimokiau braizybos. ;]

 aš mokiaus bražyba, bet mokytojas sakė, kad tik pačioje pradžioje ir elemntarūs bus brežiniai ant popieriaus, o vėlaiu tik ant PC reisk bražyti, ant programos Autocad ir kt. kordianates delioti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:57:04 | Nuoroda

ktrms

Žinutė parašyta: Šiandien 20:04:36 | Nuoroda | Cituoti

Ar verta rašyt statybos inžineriją, 2 metus nesimokius fizikos? jei pvz kiti pažymiai pakankamai geri.

 

Nezinau, kokie dabar stojimo reikalavimai ir ar dabar isvis istosi be fizikos ir statybos inzinerija, bet kai as stojau, man anglu vietoj fizikos ziurejo :)  Na, o jei jau istosi, tai nematau jokios bedos, kad fizikos paskutiniais mokyklos metais nesimokei... as mokiausi A lygiu ir kas is to? O gi nieko! Universitete ta fizika visai kitokia. Na, dar vienas semestras toks daugiau maziau suprantamas ir pasitaiko tokiu dalyku, kur jei mokykloj mokeis tai lengviau truputi, o antras semestras tai lempu lempa kazkokia-mano kurse buvo apie 70 studentu, tai man atrodo nei vienas taip ir nesupratom ko ten bande mus ismokyti... Del fizikos maziausiai galva sukti reikia... 

Žinutė parašyta: 2009-06-25 23:02:11 | Nuoroda

tituska

Žinutė parašyta: Šiandien 21:42:50 | Nuoroda | Cituoti

As planuoju KTU jei tik egzaminu rezultatai bus pakankamai geri. ;]

Bet mane neramina faktas, kad as nesimokiau braizybos. ;]

 

Del braizybos irgi nereikia galvos sukti-visko universitete ismokins ko tau reikia. Galiu pasakyti pavysdi, kad kai man buvo pati pirma braizybos paskaita, grupeje buvo 24 studentai, destytojas paklause keli is auditorijoj esanciu pries tai braizybos mokesi... Pakilo dvi rankos :D  Visko visus, net ir pacius beviltiskiausius ismoke. 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:33:14 | Nuoroda

Kaip manot, ar 16,8 balo (toks be fizikos egzamino) užtektų gauti technologinių mokslų krepšeliui?

Žinutė parašyta: 2009-06-27 00:48:57 | Nuoroda

statybos inzinerijoj kazin ar tiek uztektu...su tokiu konkursiniu dar klausimas ar isvis i sia specialybe istosi... 

Žinutė parašyta: 2009-06-27 11:21:22 | Nuoroda

aisq kad neužtektų :) aš bent manau

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-29 01:11:02 | Nuoroda
Jutaura rašė:

statybos inzinerijoj kazin ar tiek uztektu...su tokiu konkursiniu dar klausimas ar isvis i sia specialybe istosi... 

 Įstot tikrai įstočiau, taip kad nereikia čia vgtu visad tokie konkursiniai balai budavo, kad ir be fizikos egzamino galima buvo įstot. Pvz. pernai paskutiniojo, priimto į vf vietą statybos inžinerijoje balsas buvo 14,49. Tik nuo šiemet su krepšelių sistema nepavyks lengvai vf gauti.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:30:21 | Nuoroda
labas visiems. Skaitau ir sypsena kyla :) atrodo kad jus cia bandot atsikratyt konkurentu. Paziurekit pernykscius duomenis paskutinis istojes i VF vieta VGTU turejo maziau nei 15 balu... apie ka jus cia kalbat?
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:38:28 | Nuoroda
paziurekit tuos krepselius gaus 20tks abiturientu is 40 tai reiskia 50%... nebukit tokie pesimistai...
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:43:57 | Nuoroda

na taip :) :) įstoti gal ir galima ,bet šiais metais viskas kitaip :) nereikėtų lyginti su preitais ;) šiais metais  manau krepšelių universitete gaus mažiau negu preitais metais kur buvo dar  dalinis finansavimas :) ,man susidaro įspūdis kad dauguma technologinių mokslų žmonių nori į kolegijas įkišti :) taip kad krepšelį nebus taip lengva gauti kaip preitais metais galėdavai gauti dalinį finansavimą ir taip :) po 500LT mokėti :) Beto sumažu balu įstojęs ar ištempsi ? :) Visgi tiek VGTU tiek KTU :) mokytis sunku :)

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:45:30 | Nuoroda
Irmutiz rašė:

paziurekit tuos krepselius gaus 20tks abiturientu is 40 tai reiskia 50%... nebukit tokie pesimistai...

 

Kas iš to kad gaus ;) kad universitetuose gaus tik 11 tūkstančių :) o technologiniuose moksluose jei prisimenu 2700(universitetuose) Tai tikrai nėra didelis skaičius :)

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:38:19 | Nuoroda

aš stosiu,KTU Panevėžys;D

  • Chemija / VBE 33
  • Fizika / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą