Studijos Danijoje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-01-09 21:08:21 | Nuoroda

Sveiki.Gal kas žinote ar stojant į užsienį būtina laikyti valstybinį anglų kalbos egzaminą?ar galima laikyti tik du,kad gautum atestara ir ietels? ar galima rasti tokių akademiju,kur nereikėtų jokių egzų? :) vieną tokią buvau radusi tik lenkijoje,o kaip danijoje?

Žinutė parašyta: 2012-06-29 23:32:04 | Nuoroda

Labas, gal kažkas šiemet išvažiuoja studijuotį į Daniją,Odense??Aš bandau rasti su kuo išvykti,apsigyventi:)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 09:50:04 | Nuoroda

Patariu pasiskaittyneti kastu.lt :) Ten ir foruma rasit, ir informacijos labai daug. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2014-01-16 14:21:38 | Nuoroda

Mano pora draugių išvyko ir sako studijos danijoje labai joms patinka. Įmanoma kokio ir darbelio susirasti jeigu Kopenhagoje, mažesniuose aišku sunkiau, bet gal pragyvenimas pigesnis.

Žinutė parašyta: 2014-07-24 13:35:11 | Nuoroda

 Gerbemieji, kas per artimiausias pora savaiciu vaziuos i DK? Reiketu jei ka visai nedideles paslaugeles, perduoti kai ka zmonai. Pirkome italiskus baldus kampa ir parduotuve pamirso ideti i musu transporta keleta jungiamuju varztu. Dezute visai maza apie desimt centimetru ir sveria gal tris simtus gramu. O siusti pastu kiek brangoka. Kal kas galetu paimti

 

Žinutė parašyta: 2014-10-30 11:34:45 | Nuoroda

 Su kuo vežate siutinukus iš Danijos, artėja Kalėdos reiks dovanėles vežti.A kas vežėtė su šia įmone

Žinutė parašyta: 2018-02-06 10:25:50 | Nuoroda

 Sveiki,kadangi kaip ir visus čia esančius mane domina studijos svetur, tai nusprendžiau ir aš pasidalinti kur daugiausiai informacijos radau [http://skrydziaiidanija.lt/apie-danija/danijos-universitetai/]Danijos universitetai[/url] , radau informacijos apie Danijos universitetus, kadangi žadu ten studijuoti tai man padėjo išsirinkti tinkamiausią vietą studijoms, ir labai daug informacijos kitos apie studijas radau, tikrai patariu visiems pasiskaityti

Žinutė parašyta: 2018-05-18 17:02:28 | Nuoroda

 Nauja, nemokama, moderni pažinčių svetainė Lietuvoje - www.pažintystau.lt išbandykite jau dabar!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą