Religijotyra 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-11 09:46:02 | Nuoroda

Gal kas irgi domitės šia specialybe?

Žinutė parašyta: 2009-06-04 15:34:55 | Nuoroda

Taip, labai domėjausi. :) skambinau į priėmimą,sako ,jog įstoja visi kas nori. :) Šiaip  man labai artima specialybė, aš ją mokinčiaus tik dėl savęs, tikrai įdomu, bet gal šiek tiek neperspektyvu. Mano draugė mokinosi, džiaugėsi ,kad ydomu studijuoti, susipažinti su kitomis religijomis, nes mokoma ne vien krikščionybės,-katalikybės, bet ir kitų religijų pagrindų.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 21:45:23 | Nuoroda

o kur paskui butu galima dirbt baigus sias studijas? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-06 13:26:15 | Nuoroda

na, katechetu būt, dažniausia įsidarbina parapijose, viena moteris baigusi šias studijas privačioj mokykloj pradinukus mokina tikybos. Katalikiškose (gal ir ne tik, nžnau) organizacijose. O tai gali būt lb yvairus darbas, nuo suaugusiųjų religinio švietimo iki rekolekcijų vedimo ir pan.gal dar kur nžnau,čia tik apytiksliai kaip aš suprantu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-06 15:58:41 | Nuoroda

aisku:)

mokintis tj tikrai butu idomu :) bet paskui dirbt toki darba.........  :) :) ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-06 20:47:47 | Nuoroda

tai va va ;) :)

as galvojau,jog pasimokciau savo malonumui, o magistrantura jau soc.darbo ka ir dirbciau . soc.darba su krikscioniskom paziurom. :) bet apsvarsciau,kad visgi ir bakalaura ir mag. mokinsiuos soc.darbo ;) :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą