Kultūra ir jaunimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:31:34 | Nuoroda

Na tai gal kas kokiu minciu apie kultura ir jaunimas-2.Jei tektų pristatyti lietuvių kultūrą užseniečiams ką papasakotumete?
BUciau dekinga

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:34:30 | Nuoroda
ringailioska rašė:
[Karolina] rašė:

 Šiandienos potemes man kažkaip atrodo žymiai tengvesnės nei vakar... ;//

 O tu vakar kalbėjai? Nes jei vakar,tai taip visada atrodo,kad tai kas tau buvo skirta yra sunkiau,nei kitiems;]

 Taip, taip vakar. Na bet draugei dabar padedu ruoštis ir man kažkaip lengvaiu nei sau buvo ;D

  • Informacinės technologijos / VBE 76
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:35:59 | Nuoroda

saulytes, kas gali ka pasiulyt antrai potemei?

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:36:51 | Nuoroda
ringailioska rašė:

etninė=tautinė

 Taip, bet tai turi būt visiškai susiję su visais lietuvių liaudies papročiais ir pan

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:37:13 | Nuoroda

Jei dar kas nors kalbės 1 poteme,nežinau,padės jums ar ne,bet pvz šalis Japonija-pirmaujanti valstybė ekonomikos rinkoje, stipri,viena iš priežasčių,jog jie išsaugojo savo etninę kultūrą, nes ir dabar ten moterys rengiasi kimono ir jukato,gatvėse daug daugiau tradicinio maisto kavinių,nei vakarietiško stiliaus restoranų.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:37:34 | Nuoroda

ua.mfa.lt/index.php?235090640

2 potemei manau naudinga info

 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:38:49 | Nuoroda
Boružėlėė rašė:
ringailioska rašė:

etninė=tautinė

 Taip, bet tai turi būt visiškai susiję su visais lietuvių liaudies papročiais ir pan

 Aš pvz suprantu taip,kad reikia saugoti lietuviškus papročius,nes praėjusios kartos jos išsaugojo,kovojo dėl jų, liejo kraują,todėl turime juos gerbti ir saugoti juos,toliau rodyti pasauliui, o pirmiausia sau,kodėl esame tokie išskirtiniai,kuo galime didžiuotis. Ir nenumušinėk mano noro kalbėti šita poteme ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:44:17 | Nuoroda

Gal mokslo pasieminu turit?

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:44:41 | Nuoroda
ringailioska rašė:
Boružėlėė rašė:
ringailioska rašė:

etninė=tautinė

 Taip, bet tai turi būt visiškai susiję su visais lietuvių liaudies papročiais ir pan

 Aš pvz suprantu taip,kad reikia saugoti lietuviškus papročius,nes praėjusios kartos jos išsaugojo,kovojo dėl jų, liejo kraują,todėl turime juos gerbti ir saugoti juos,toliau rodyti pasauliui, o pirmiausia sau,kodėl esame tokie išskirtiniai,kuo galime didžiuotis. Ir nenumušinėk mano noro kalbėti šita poteme ;D

 NEnumušinėju. Tu tik kalbėk. Aš pati gal rinkčiausi šitą temą šiandien. Nes Etnografija 6 metus domiuosi, tai rasčiau ką pasakyt. Ok einu rezultatų. Iki. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:46:27 | Nuoroda
grecka rašė:

Gal mokslo pasieminu turit?

 1.Mokslo laimejimai ir zmogaus sveikata
2. technikos isradimu taikymas gyvenime
3. mokslo pasiekimu moraline kaina
4. informaciniu technologiju laimejimai ir ziniasklaida
5. mokslo pasiekimai ir kasdienes zmoniu gyvenimo
 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:47:17 | Nuoroda
Boružėlėė rašė:
ringailioska rašė:
Boružėlėė rašė:
ringailioska rašė:

etninė=tautinė

 Taip, bet tai turi būt visiškai susiję su visais lietuvių liaudies papročiais ir pan

 Aš pvz suprantu taip,kad reikia saugoti lietuviškus papročius,nes praėjusios kartos jos išsaugojo,kovojo dėl jų, liejo kraują,todėl turime juos gerbti ir saugoti juos,toliau rodyti pasauliui, o pirmiausia sau,kodėl esame tokie išskirtiniai,kuo galime didžiuotis. Ir nenumušinėk mano noro kalbėti šita poteme ;D

 NEnumušinėju. Tu tik kalbėk. Aš pati gal rinkčiausi šitą temą šiandien. Nes Etnografija 6 metus domiuosi, tai rasčiau ką pasakyt. Ok einu rezultatų. Iki. :)

 Sėkmės;] Aš muzikalkėj 8 metus mokausi kanklėmis groti irgi manau ką nors pasakysiu ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:47:57 | Nuoroda

Zekit,o ka ir kaip reiktu keisti kad lietuviai galetu didziuotis savo kultura? ;D galvoju paskutine poteme sneket(persigalvojau,antra nebetinka ;D) bet nesugalvoju ka ir kaip reiktu keisti

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:48:21 | Nuoroda

ačiū

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:49:20 | Nuoroda

jei kas turit minčių dar, rašykit apie 2 potėmę  

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:53:11 | Nuoroda

aciukas, uz informacija ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 10:40:00 | Nuoroda

Na kam reikia informacijos apie kultura ir jaunimas-2 potemiai.Tai manau cia gal kazka naudingo rasut. ua.mfa.lt/index.php?235090640

Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:38:43 | Nuoroda

Ačiū labai visiems Jums už pagalbą! Iš kalbėjimo surinkau 22 taškus, tai yra 100%.

Iš viso lietuvių kalbos egzamino gavau 9!

Labai ačiū dar kartą visiems.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:34:40 | Nuoroda
GiinTare rašė:

As zadu kalbet apie KULTURA IR JAUNIMAS-2.Jei tektų pristatyti lietuvių kultūrą užseniečiams ką papasakotumete?
Ka mazdaug cia pasakoti? jei galit tai rasykit zinute.Buciau dekinga

 As sita tema ir poteme snekejau. Na ka po visko, labai gerai save vertinu, nepadariau nei vienos kalbos kulturos ar raiskos klaidos, kalbejau apie unesko, branduji barako, gotikinius perkuno nabus, Sv.Gertrudos baznycia, Vytauto baznycia, Techniko paminklus (funikulierius, saules laikrodi), toliau apie muziejus, Pazaislio vienuolyna, istorine LR prezidentura, fortus, kursiu nerija, traku pili, gedimino pily, nacionalini operos ir baleto teatra, nacionalini muzieju, puntuko akmeni

toliau apie sventes :

jonines, zolines, kaziuko muge, sekminiu kermosius, Kauni dzia, tarptautinis kauno festivalis, juros svente.

Na visa sita paminejau ir papasakojau, pvz kodel pastatyta buvo vytauto baznycia, legendu zinojau ivairiu apie kitus pastatus.

Hmm... klausinejo tai i koki rengini labiausiai patinka nueiti, kaip vertinu musu kulturinius obejktus, jei reiktu organizuoti Vilnius kulturos sostine, kaip viska organizuociau. Ir t.t. siaip tikiuos geru ivertinimo, nes pries tai visus klaisokus pertrauke del netaisiklingo kalbejimo ar pan. manes ne. O dar gera zinia suzinojau kad is matkes 10 tai visai gera nuotaika siandien :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 22:09:24 | Nuoroda

na siandienines potemes tik kai kurios paprasciau  suformuluotos,arba man tik pasirode :D,nors man vakarykste tema vistiek antra yra lengviausia is visu vakariksciu ir siandieniniu kartu sudejus

o taip gana panasios,kiek galiu apie tai pasakyti;D

Žinutė parašyta: 2010-02-26 23:23:06 | Nuoroda

Kultūra ir jaunimas

1. Ar mėgėjiškas filmavimas jau yra menas? Argumentuokite.
2. Dažnas jaunuolis svajoja tapti aktoriumi. Ką apie tai manote?
3. Ar realybės šou atskleidžia talentus? Argumentuokite.
4. Nėra universalesnės kalbos nei menas. Ką apie tai manote?
5. Ką manote apie popamokinę meninę veiklą savo mokykloje?
6. Jaunimas vis rečiau domisi fotografija, kaip menu. Ką apie tai žinote ir manote?
7. Dažnas jaunuolis svajoja tapti dainininku. Ką apie tai manote?
8. Ką kuria realybės šou: menininkus ar „žvaigždes“? Argumentuokite.
9. Muzika – tiltas, jungiantis įvairių tautų žmones. Ką apie tai manote?
10. Ką manote apie meninį ugdymą savo mokykloje?

Visą sąrašą rasite paspaudę ant nuorodos.

Interpretacijos ir Samprotavimo rašiniai

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą