Istorija VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:09:06 | Nuoroda
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

 Taip, man tas mano istos balas kažkoks mistinis, neatsistebiu aš juo:) matyt šiemet labai krito balai arba vertintojai atlaidžiau žiūrėjo, anyway, mum tik džiaugtis tuo

 O jis dar malė man kažką, kad gerai surinksiu - šūdą, tu su 60 taškų 99, tai kiek aš 81 procentui taškų surinkau? :D 20? :D

 

 Yra kaip yra, netikėti man tie rezultatai, bet džiaugiuosi. Beje MRU mano konkursinis balas lygiai toks pat kaip tavo- 19.22. Aš norėčiau į MRU teisę ir valdymą, bet jaučiu, jog gauti VF yra be šansų, o kur tu planuoji?

 Kvailas tu? Su tokiu balu mes tikrai gaunam krepšelį MRU, nes ten juk žemesni kriterijai. Va VU tai problemų būtų su vf tokiais balais, bet įstot tikrai įstotume. Vertinu savo galimybes ir planuoju MRU teisę vf :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:19:22 | Nuoroda

Pernai į MRU teisę vf mažiausias balas buvo 16, 76. Žinoma, sistema keitėsi, bet, manau, tikrai tilpsim.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:24:01 | Nuoroda

o visur visur prasymu pateikimai iki 07 18??? mru kazkoks grybas parasytas, jog anksciau.. bet negali gi taip but

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:37:33 | Nuoroda
Antony rašė:

lietuvių vertintojai dūhai. neperkando mano rašinio matyt, arba savsiem ne taip atsakinėjau suvokime. bet ko čia ir stebėtis, kokie lohai iš šiaulių pedagaškės taiso rašinius, kai patys nei tokių kūrinių neskaitę, nei matę, nei girdėję.

istorija 96. skaičiavau, kad gausiu apie 60-65 taškus

tarsi skaityciau savo pacios mintis. blm, lietuviu egzaminas nors ir nebuvo lengvas, taciau nejos taip prastai, kad tokius balus gauciau... zodz, nesupratus palikau. net istorijos balas per ta lietuviu nebetaip besuskambejo, bet dziaugtis yra kuom visgi. gavau 98

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:54:55 | Nuoroda
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

 Taip, man tas mano istos balas kažkoks mistinis, neatsistebiu aš juo:) matyt šiemet labai krito balai arba vertintojai atlaidžiau žiūrėjo, anyway, mum tik džiaugtis tuo

 O jis dar malė man kažką, kad gerai surinksiu - šūdą, tu su 60 taškų 99, tai kiek aš 81 procentui taškų surinkau? :D 20? :D

 

 Yra kaip yra, netikėti man tie rezultatai, bet džiaugiuosi. Beje MRU mano konkursinis balas lygiai toks pat kaip tavo- 19.22. Aš norėčiau į MRU teisę ir valdymą, bet jaučiu, jog gauti VF yra be šansų, o kur tu planuoji?

 Kvailas tu? Su tokiu balu mes tikrai gaunam krepšelį MRU, nes ten juk žemesni kriterijai. Va VU tai problemų būtų su vf tokiais balais, bet įstot tikrai įstotume. Vertinu savo galimybes ir planuoju MRU teisę vf :)

 O tai zjbs, kadangi manęs VU visiškai netraukia tai bandysiu brautis į Riomerį. O tu nori į "gryną" teisę?

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:19:50 | Nuoroda

ne nu krc as uzkeiktas. Matke 86%, Lt 86%, ista 86%, nu tik anglu matyt supainiojo ir parase 81% :D Normoj, kaip man tinginiuj sueina, dabar lieka tik MRU teise, tureciau istot.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:24:12 | Nuoroda

galbut ir ne toj temoj rasau, bet , kaip manot, ar nerizikuoju (pati manau kad ne) su lt 100, ist 100 ir anglu 88(velnias:D) sarasu nekurdama ir rasydama tik viena studiju krypti?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:29:53 | Nuoroda

manau tikrai ne, nebent metinis koks nors 5 yra, tai tada velnias zino :DDDDDD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:31:56 | Nuoroda
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

 Taip, man tas mano istos balas kažkoks mistinis, neatsistebiu aš juo:) matyt šiemet labai krito balai arba vertintojai atlaidžiau žiūrėjo, anyway, mum tik džiaugtis tuo

 O jis dar malė man kažką, kad gerai surinksiu - šūdą, tu su 60 taškų 99, tai kiek aš 81 procentui taškų surinkau? :D 20? :D

 

 Yra kaip yra, netikėti man tie rezultatai, bet džiaugiuosi. Beje MRU mano konkursinis balas lygiai toks pat kaip tavo- 19.22. Aš norėčiau į MRU teisę ir valdymą, bet jaučiu, jog gauti VF yra be šansų, o kur tu planuoji?

 Kvailas tu? Su tokiu balu mes tikrai gaunam krepšelį MRU, nes ten juk žemesni kriterijai. Va VU tai problemų būtų su vf tokiais balais, bet įstot tikrai įstotume. Vertinu savo galimybes ir planuoju MRU teisę vf :)

 O tai zjbs, kadangi manęs VU visiškai netraukia tai bandysiu brautis į Riomerį. O tu nori į "gryną" teisę?

 Aš labiausiai norėčiau į VU teisę vf, bet ten mano istorijos per mažai. Lieka MRU. Ir greičiausiai rašysiu gryną teisę, nes teisė ir valdymas - tiesiog teisinė konstultacija, kiek suprantu, o su teise gryna gali jau ir advokatu būt ir tt. Nežinau dar, svarbu, kad turbūt be vargo į MRU įstojam:)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:34:49 | Nuoroda

nu metinis(matkesB) tai 10, bet cia tas pats kaip A9, tai nezinau nezinau...prikolas butu, jei parasyciau tik viena ir su 2 100 neistociau niekur:D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:34:55 | Nuoroda

teise ir valdymas galima sakyt lygu paprastai teisej, nes vistiek gauni teises bakalaura, mokinies tapati, tik valdyme yra daugiau visokiu vadybos elementu, bet abiem diplomais gali dirbti, kad ir teisejais. Pirmiausia aisku reik licenzija gaut. Kiek kalbejau su pazistamais teisininkais, tai per atranka del darba svarbiausias aspektas yra anglu kalba, ja mazdaug turi moket, kaip ir gimgtaja kalba.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:39:29 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Pernai į MRU teisę vf mažiausias balas buvo 16, 76. Žinoma, sistema keitėsi, bet, manau, tikrai tilpsim.

 Ta proga gal žinai kur galima būtų rasti anų metų kitų specialybių statistikas konkursinio balo klausimu?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:48:30 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
EzoTao rašė:

Pernai į MRU teisę vf mažiausias balas buvo 16, 76. Žinoma, sistema keitėsi, bet, manau, tikrai tilpsim.

 Ta proga gal žinai kur galima būtų rasti anų metų kitų specialybių statistikas konkursinio balo klausimu?

www.lamabpo.lt/2008_priemimas.pdf

cia yra visu univeru, visu spec. praeitu  metu balai. ner uz ka:D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:48:30 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
EzoTao rašė:

Pernai į MRU teisę vf mažiausias balas buvo 16, 76. Žinoma, sistema keitėsi, bet, manau, tikrai tilpsim.

 Ta proga gal žinai kur galima būtų rasti anų metų kitų specialybių statistikas konkursinio balo klausimu?

www.lamabpo.lt/2008_priemimas.pdf

cia yra visu univeru, visu spec. praeitu  metu balai. ner uz ka:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:48:32 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
EzoTao rašė:

Pernai į MRU teisę vf mažiausias balas buvo 16, 76. Žinoma, sistema keitėsi, bet, manau, tikrai tilpsim.

 Ta proga gal žinai kur galima būtų rasti anų metų kitų specialybių statistikas konkursinio balo klausimu?

 Man atrodo, yra šiųmetiniam "Kur stoti", bet negaliu garantuoti. Šitą balą sužinojau iš pažįstamos :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:48:53 | Nuoroda

ko cia du kart nusiunte? :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:52:33 | Nuoroda
bembinas rašė:

ko cia du kart nusiunte? :D

 Nesupratau, ką pasakyt norėjai :D

Bet turiu klausimą - tu į MRU teisę vf?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:56:03 | Nuoroda
bembinas rašė:

ko cia du kart nusiunte? :D

 Čia techninės problemos :D Beje, dėkui.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:31:05 | Nuoroda
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

 Taip, man tas mano istos balas kažkoks mistinis, neatsistebiu aš juo:) matyt šiemet labai krito balai arba vertintojai atlaidžiau žiūrėjo, anyway, mum tik džiaugtis tuo

 O jis dar malė man kažką, kad gerai surinksiu - šūdą, tu su 60 taškų 99, tai kiek aš 81 procentui taškų surinkau? :D 20? :D

 

 Yra kaip yra, netikėti man tie rezultatai, bet džiaugiuosi. Beje MRU mano konkursinis balas lygiai toks pat kaip tavo- 19.22. Aš norėčiau į MRU teisę ir valdymą, bet jaučiu, jog gauti VF yra be šansų, o kur tu planuoji?

 Kvailas tu? Su tokiu balu mes tikrai gaunam krepšelį MRU, nes ten juk žemesni kriterijai. Va VU tai problemų būtų su vf tokiais balais, bet įstot tikrai įstotume. Vertinu savo galimybes ir planuoju MRU teisę vf :)

 Abu jus nusisnekat. Jeigu tu gauni socialiniu mokslu srityje krepseli, tai gali eiti tiek i VU, VDU ar MRU su juo, svarbu kad tik ten istotum.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:43:58 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

 Taip, man tas mano istos balas kažkoks mistinis, neatsistebiu aš juo:) matyt šiemet labai krito balai arba vertintojai atlaidžiau žiūrėjo, anyway, mum tik džiaugtis tuo

 O jis dar malė man kažką, kad gerai surinksiu - šūdą, tu su 60 taškų 99, tai kiek aš 81 procentui taškų surinkau? :D 20? :D

 

 Yra kaip yra, netikėti man tie rezultatai, bet džiaugiuosi. Beje MRU mano konkursinis balas lygiai toks pat kaip tavo- 19.22. Aš norėčiau į MRU teisę ir valdymą, bet jaučiu, jog gauti VF yra be šansų, o kur tu planuoji?

 Kvailas tu? Su tokiu balu mes tikrai gaunam krepšelį MRU, nes ten juk žemesni kriterijai. Va VU tai problemų būtų su vf tokiais balais, bet įstot tikrai įstotume. Vertinu savo galimybes ir planuoju MRU teisę vf :)

 Abu jus nusisnekat. Jeigu tu gauni socialiniu mokslu srityje krepseli, tai gali eiti tiek i VU, VDU ar MRU su juo, svarbu kad tik ten istotum.

 Gal ir tavo tiesa, žmogau.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą