Istorija VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:47:45 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Mr.Lazy rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

 Taip, man tas mano istos balas kažkoks mistinis, neatsistebiu aš juo:) matyt šiemet labai krito balai arba vertintojai atlaidžiau žiūrėjo, anyway, mum tik džiaugtis tuo

 O jis dar malė man kažką, kad gerai surinksiu - šūdą, tu su 60 taškų 99, tai kiek aš 81 procentui taškų surinkau? :D 20? :D

 

 Yra kaip yra, netikėti man tie rezultatai, bet džiaugiuosi. Beje MRU mano konkursinis balas lygiai toks pat kaip tavo- 19.22. Aš norėčiau į MRU teisę ir valdymą, bet jaučiu, jog gauti VF yra be šansų, o kur tu planuoji?

 Kvailas tu? Su tokiu balu mes tikrai gaunam krepšelį MRU, nes ten juk žemesni kriterijai. Va VU tai problemų būtų su vf tokiais balais, bet įstot tikrai įstotume. Vertinu savo galimybes ir planuoju MRU teisę vf :)

 Abu jus nusisnekat. Jeigu tu gauni socialiniu mokslu srityje krepseli, tai gali eiti tiek i VU, VDU ar MRU su juo, svarbu kad tik ten istotum.

 Gal ir tavo tiesa, žmogau.

 Rasyk visus pagal savo prioritetus vf. Tarkim: VU, MRU, VDU ar kazkas tokio. Ir manau bent i MRU tikrai istosi.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:48:40 | Nuoroda

taip, jo tiesa, svaigsti su tuo mru

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:53:51 | Nuoroda

Ne nu tai aš vėl nieko nebesuprantu. Kaip tada galima nešiotis tą krepšelį, jei tu sužinai ar jį gavai pvz. įstojęs į MRU teisę? Jei tu įstoji į kažkokokią specialybę ir gauni tą krepšelį juk tu nebegali blaškytis po kitus univerus, nes būsi pakviestas studijuoti būtent į tą univerą ir būtent tą specialybę į kurią pataikei. Ar mum gal kas nors iš anksto praneš gavom mes tuos krepšelius ar ne? Atrodo, domėjausi tuo dalyku ale man visvien nieks neaišku:D 

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:59:12 | Nuoroda
saras* rašė:

Ne nu tai aš vėl nieko nebesuprantu. Kaip tada galima nešiotis tą krepšelį, jei tu sužinai ar jį gavai pvz. įstojęs į MRU teisę? Jei tu įstoji į kažkokokią specialybę ir gauni tą krepšelį juk tu nebegali blaškytis po kitus univerus, nes būsi pakviestas studijuoti būtent į tą univerą ir būtent tą specialybę į kurią pataikei. Ar mum gal kas nors iš anksto praneš gavom mes tuos krepšelius ar ne? Atrodo, domėjausi tuo dalyku ale man visvien nieks neaišku:D 

 Jei gausi tu rasai pirmu numeriu VU teise vf, tau iskart skaiciuoja konkursini bala, ziuri ar tu gauni krepseli, jei gauni, tada ziuri ar i VU teise pakanka tokio balo. Jei gauni krepseli, bet i VU teise nepapuoli, o antru numeriu buvai irases VDU teise, tada jau zinant jog turi socialiniu mokslu srityje krepseli tau vel reik ziuret ar uztenka balo istoti i pati univera. Jei istoji, viskas ok, jei ne, ziurimi tavo tolimesni pasirinkimai. Jei tarp ju yra pvz humanitariniu studiju programa, ar programa kurios balas tiesiog skaiciuojamas kitaip, tada vel ziurima ar toj sriti gauni krepseli ir t.t

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:02:04 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
saras* rašė:

Ne nu tai aš vėl nieko nebesuprantu. Kaip tada galima nešiotis tą krepšelį, jei tu sužinai ar jį gavai pvz. įstojęs į MRU teisę? Jei tu įstoji į kažkokokią specialybę ir gauni tą krepšelį juk tu nebegali blaškytis po kitus univerus, nes būsi pakviestas studijuoti būtent į tą univerą ir būtent tą specialybę į kurią pataikei. Ar mum gal kas nors iš anksto praneš gavom mes tuos krepšelius ar ne? Atrodo, domėjausi tuo dalyku ale man visvien nieks neaišku:D 

 Jei gausi tu rasai pirmu numeriu VU teise vf, tau iskart skaiciuoja konkursini bala, ziuri ar tu gauni krepseli, jei gauni, tada ziuri ar i VU teise pakanka tokio balo. Jei gauni krepseli, bet i VU teise nepapuoli, o antru numeriu buvai irases VDU teise, tada jau zinant jog turi socialiniu mokslu srityje krepseli tau vel reik ziuret ar uztenka balo istoti i pati univera. Jei istoji, viskas ok, jei ne, ziurimi tavo tolimesni pasirinkimai. Jei tarp ju yra pvz humanitariniu studiju programa, ar programa kurios balas tiesiog skaiciuojamas kitaip, tada vel ziurima ar toj sriti gauni krepseli ir t.t

 O tai kas ir kada mum praneš ar gavom tą krepšelį tam tikroj srity ar ne?

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:05:06 | Nuoroda

Aš buvau susiskaičiavusi tik 56 taškus, o gavau 95 prc

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:06:36 | Nuoroda
saras* rašė:
Mr.Lazy rašė:
saras* rašė:

Ne nu tai aš vėl nieko nebesuprantu. Kaip tada galima nešiotis tą krepšelį, jei tu sužinai ar jį gavai pvz. įstojęs į MRU teisę? Jei tu įstoji į kažkokokią specialybę ir gauni tą krepšelį juk tu nebegali blaškytis po kitus univerus, nes būsi pakviestas studijuoti būtent į tą univerą ir būtent tą specialybę į kurią pataikei. Ar mum gal kas nors iš anksto praneš gavom mes tuos krepšelius ar ne? Atrodo, domėjausi tuo dalyku ale man visvien nieks neaišku:D 

 Jei gausi tu rasai pirmu numeriu VU teise vf, tau iskart skaiciuoja konkursini bala, ziuri ar tu gauni krepseli, jei gauni, tada ziuri ar i VU teise pakanka tokio balo. Jei gauni krepseli, bet i VU teise nepapuoli, o antru numeriu buvai irases VDU teise, tada jau zinant jog turi socialiniu mokslu srityje krepseli tau vel reik ziuret ar uztenka balo istoti i pati univera. Jei istoji, viskas ok, jei ne, ziurimi tavo tolimesni pasirinkimai. Jei tarp ju yra pvz humanitariniu studiju programa, ar programa kurios balas tiesiog skaiciuojamas kitaip, tada vel ziurima ar toj sriti gauni krepseli ir t.t

 O tai kas ir kada mum praneš ar gavom tą krepšelį tam tikroj srity ar ne?

 Kai baigsis priemimas.

 

Saulegraza matau ne tik su ista, bet su visais egzais neblogai pavarei. Saunuole.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:33:02 | Nuoroda

gal kas zino koks istorijos pereinamasis balas buvo?

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:52:25 | Nuoroda
tamoshiuke rašė:

gal kas zino koks istorijos pereinamasis balas buvo?

 19 (pernai 21) - www.nec.lt

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:58:23 | Nuoroda
donatus rašė:
tamoshiuke rašė:

gal kas zino koks istorijos pereinamasis balas buvo?

 19 (pernai 21) - www.nec.lt

 aciu :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:05:28 | Nuoroda

Galiu pasakyti, jog NEC mete mums kaula, tam kad butu uzglaistytos peticijos ir abiturientu nepasitenkinimas. Jug daugelis nustebo gave ivertinima. Jei lygint su lietuviu egzaminu, tai ten daug griezciau vertino. Veikiausiai buvo taip, jog tikrintojai gavo nurodymus atlaidziauti.  Ir kas cia sake, kad peticija nepades, jug akivaizdu jog daugeliui ivertinimai buvo pakelti.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:16:37 | Nuoroda

na, deja, man nepasiseke, nes bent 50jau tikrai tikejausi (metiniam 9)... galvoju gal net apeliacija rasyt.. bet baisu, kad dar nerastu prie ko prisikabint, o istorijos man kiekvienas procentas svarbus..

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:35:27 | Nuoroda
rudy3 rašė:

Galiu pasakyti, jog NEC mete mums kaula, tam kad butu uzglaistytos peticijos ir abiturientu nepasitenkinimas. Jug daugelis nustebo gave ivertinima. Jei lygint su lietuviu egzaminu, tai ten daug griezciau vertino. Veikiausiai buvo taip, jog tikrintojai gavo nurodymus atlaidziauti.  Ir kas cia sake, kad peticija nepades, jug akivaizdu jog daugeliui ivertinimai buvo pakelti.

 nemanau, kad buvo dirbtinai pakelti ivertinimai, paprasciausiai egzas parasytas prastai, todel ir nereikejo surinkt daug tasku, norint gaut daug %

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:51:47 | Nuoroda

Atlaidziavimas galejo buti ;) Bet jei ir issigando ko, tai ziniasklaidos, privaciu laisku ir piktu, turtingu dedziu, kuriu sunus ir dukros laike istorijos VBE skundu, o ne peticijos, kuri neturi jokios vertes ( zmones pasirasineja po kelis kartus, izeidus komentarai, etc. etc.). 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:54:11 | Nuoroda

Mr. Lazy, ačiū  O tavo žiūriu istorijos balas iš vis super  neapmaudu, kad ne 100?  

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:19:55 | Nuoroda

jus kaip su krepseliais svaigstat, tai negaliu. Visi, kas stoja i socialinius mokslus, sustoja i viena eile, nesvarbu teise ar ekonomika, ir pirmi 3100 gauna krepselius. Ir tada jau stok kur nori, visur turesi krepseli. Aisku dar reikia istoti, nes tie kas matiekos nelaike, negales stot i ekonomika, bet ji ten turi kazkokia formule, pagal kuria suskaicios krepselius

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:26:50 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Mr. Lazy, ačiū  O tavo žiūriu istorijos balas iš vis super  neapmaudu, kad ne 100?  

 Visiskai neapmaudu. Apmaudu del lytu ir siektiek del anglu.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:29:12 | Nuoroda
zazunas rašė:

jus kaip su krepseliais svaigstat, tai negaliu. Visi, kas stoja i socialinius mokslus, sustoja i viena eile, nesvarbu teise ar ekonomika, ir pirmi 3100 gauna krepselius. Ir tada jau stok kur nori, visur turesi krepseli. Aisku dar reikia istoti, nes tie kas matiekos nelaike, negales stot i ekonomika, bet ji ten turi kazkokia formule, pagal kuria suskaicios krepselius

 Nu ir nesupras jie. Manau kad del tokio ju nesupratingumo nukentes ju studiju kokybe, nes noredami gauti vf isvazines i visokius ŠU ir t.t, nes bijos, kad VU ar kitur teks moket. As tai nesuprantu tokiu zmoniu. Nuo sitos sistemos ju ateitois priklauso o jie ja net nesidomi.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:31:26 | Nuoroda

Nevisai taip. Patys zinot, kad jei pagal prioritetus istojat, tarkim i pirma numeri, kitu net neziuri. NET NEZIURI. O ar gavot krepseli jus suzinosite, kai suzinosite kur istojot. Taip, kad niekur jus su tuo krepseliu neprilakstysit, nes jum apskaiciuos viena punkta ir jei istojot, kitur net nesiulys stoti ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:32:52 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Nevisai taip. Patys zinot, kad jei pagal prioritetus istojat, tarkim i pirma numeri, kitu net neziuri. NET NEZIURI. O ar gavot krepseli jus suzinosite, kai suzinosite kur istojot. Taip, kad niekur jus su tuo krepseliu neprilakstysit, nes jum apskaiciuos viena punkta ir jei istojot, kitur net nesiulys stoti ;) 

 Butent todel reikia suprast krepseliu sistema ir logiskai isdelioti savo stojimu prioritetus.

P.S Ten kur Spurgis, tai as rasiau, tik nepamaciau kad kitas email buvo prilgintas.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą