VU - Politikos mokslai, Leidyba, Socialinis darbas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:40:04 | Nuoroda

Ar yra norinčių studijuoti: politikos mokslus, leidybą ir socialinį darbą? Jei taip - tai kodėl renkatės šias studijas?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:16:43 | Nuoroda

šiaip ganėtinai tai skirtingų krypčių dalykai.. o tu į vieną suplakei :D o šiaip man tik politikos mokslai iš šitų atrodo įdomu..na gal dar ir leidyba pakenčiama..bet jau tik ne socialinis darbas :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:22:00 | Nuoroda

Pirmiausia nesuplakiau, o tik paklausiau ar yra norinčių studijuot šiuos dalykus... Man tiesiog įdomu, kuris iš šių dalykų įdomesnis kitiems žmonėms...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:24:07 | Nuoroda

I leidyba noriu stoti, nes pasirode, kad idomios studijos turetu buti... ir tu, kurie studijuoja atsiliepimai geri...  :) Juolab, kad as tokia neapsisprendele (dar nzn, ka noriu gyvenime veikti, kokioje srityje tobuleti), tai leidybos studiju programa man atrode artimiausia sirdziai :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:44:13 | Nuoroda

Tame ir esmė, kad aš taip pat nesu apsiprendęs... Dėl to ir klaidžioju tarp kelių dalykų... Stengiuosi sužinot kitų nuomonę ir pan... O šiaip leidyba ir man atrodo visai įdomį ir gan perspektyvi... Nors apie perspektyvas sunku kalbėt turint omeny kokia dabar Lietuvoje situacija.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:31:42 | Nuoroda

Na, taip... negali zinoti, kas po 5metu desis... :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:43:03 | Nuoroda

galėčiau tikėtis iįtoti į politikos mokslus su anglų 71 istorija 83 lietuvių 89?žinoma į mokama, bet jaučiu irtai nerialu

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:46:05 | Nuoroda

Mielieji ismokyte balu skaiciuokle naudokites,kiti uz jus neskubes to daryti, o tada ziurekit su praitu metu balais. Mama sukramtyto maisto manau taipogi jums neduodi,tad malonekit :) 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:44:19 | Nuoroda
Zhanet rašė:

Mielieji ismokyte balu skaiciuokle naudokites,kiti uz jus neskubes to daryti, o tada ziurekit su praitu metu balais. Mama sukramtyto maisto manau taipogi jums neduodi,tad malonekit :) 

 Siais metais ablu skaicuokle nelabai ir pades ka suzinot :}

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą