Butas ar bendrabutis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:01:08 | Nuoroda

Siesta, man tas pats. Namai man labai daug reiskia. Cia mano uzuoveja, vieta, kur galiu jaustis ramiai ir saugiai.  Noreciau gyventi arba viena, arba su vaikinu, tik deja, jis mokysis kitame mieste... be to ir tevam si mintis ne itin patinka, nors mes kartu jau trys metai... 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:02:49 | Nuoroda
mellisa rašė:

Siesta, man tas pats. Namai man labai daug reiskia. Cia mano uzuoveja, vieta, kur galiu jaustis ramiai ir saugiai.  Noreciau gyventi arba viena, arba su vaikinu, tik deja, jis mokysis kitame mieste... be to ir tevam si mintis ne itin patinka, nors mes kartu jau trys metai... 

 tuomet gyvenk viena. galesi ir vaikina pasikviest, ir ramybe pasimegauti

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:03:48 | Nuoroda

Ziuzelis, as taip pat seimoje esu viena, bet butent del sios priezasties nemoku gyventi su kitais zmonemis. Man butina vienatve, kad galeciau susidelioti mintis , mokytis, kurti, jaustis jaukiai...  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:08:27 | Nuoroda

Mokykitės, po galais. Arba į mišką gyvent eikit. Ten retai žmonių būna, priklauso nuo to, ar giliai įsikursi.

Po to dar koks laikraštis apie tave parašys, kaip apie atsiskyrėlę, tai ir pinigų gausi, ir populiarumas ateis. Tik tada turėsi kraustytis į kitą mišką, bo visi eis į tave pažiūrėt.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:09:25 | Nuoroda

Aš, beje, norėčiau kokį kambarėlį nuomotis. Gal kas bendraminčių ieško..?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:09:40 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Mokykitės, po galais. Arba į mišką gyvent eikit. Ten retai žmonių būna, priklauso nuo to, ar giliai įsikursi.

Po to dar koks laikraštis apie tave parašys, kaip apie atsiskyrėlę, tai ir pinigų gausi, ir populiarumas ateis. Tik tada turėsi kraustytis į kitą mišką, bo visi eis į tave pažiūrėt.

 Ne i tema cia...

Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:15:04 | Nuoroda

Siaip tai tu visai arti mano svajones... Noreciau gyventi mediniame namelyje kalnuose prie ezero, kas ryta grozetis sauletekiais begiojant krosiuka, diena  rasyti knygas Paolo Coelho stiliumi, o vakare sutikti savo brangiausiaji... Paklausi kodel? Nes tik cia zydi persiko medziai, cia ciurlena vanduo, cia nera melo... Kiekvienas is musu esame skirtingas ... vieni linke buti su zmonemis, kiti - ju vengti. Nieko blogo tame nera. Ateis laikas ir gyvenimas ismokys...

Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:20:52 | Nuoroda
mellisa rašė:

Siaip tai tu visai arti mano svajones... Noreciau gyventi mediniame namelyje kalnuose prie ezero, kas ryta grozetis sauletekiais begiojant krosiuka, diena  rasyti knygas Paolo Coelho stiliumi, o vakare sutikti savo brangiausiaji... Paklausi kodel? Nes tik cia zydi persiko medziai, cia ciurlena vanduo, cia nera melo... Kiekvienas is musu esame skirtingas ... vieni linke buti su zmonemis, kiti - ju vengti. Nieko blogo tame nera. Ateis laikas ir gyvenimas ismokys...

 Žiūriu - 'šviesos kariai' dauginasi :D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:27:12 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Mokykitės, po galais. Arba į mišką gyvent eikit. Ten retai žmonių būna, priklauso nuo to, ar giliai įsikursi.

Po to dar koks laikraštis apie tave parašys, kaip apie atsiskyrėlę, tai ir pinigų gausi, ir populiarumas ateis. Tik tada turėsi kraustytis į kitą mišką, bo visi eis į tave pažiūrėt.

 chi chi, cha cha, haliucinacijos jau tau.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:33:31 | Nuoroda

Man rodos, kad haliucinacijos jam - iprasta busena

Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:47:57 | Nuoroda
giedreu rašė:
mellisa rašė:

Siaip tai tu visai arti mano svajones... Noreciau gyventi mediniame namelyje kalnuose prie ezero, kas ryta grozetis sauletekiais begiojant krosiuka, diena  rasyti knygas Paolo Coelho stiliumi, o vakare sutikti savo brangiausiaji... Paklausi kodel? Nes tik cia zydi persiko medziai, cia ciurlena vanduo, cia nera melo... Kiekvienas is musu esame skirtingas ... vieni linke buti su zmonemis, kiti - ju vengti. Nieko blogo tame nera. Ateis laikas ir gyvenimas ismokys...

 Žiūriu - 'šviesos kariai' dauginasi :D:D

 "Sviesos karys", tai dar nelabai bet " zahiras" ar "11 minuciu", tai mmmmmmmm.... fantastika

Žinutė parašyta: 2009-07-12 00:40:17 | Nuoroda
mellisa rašė:
giedreu rašė:
mellisa rašė:

Siaip tai tu visai arti mano svajones... Noreciau gyventi mediniame namelyje kalnuose prie ezero, kas ryta grozetis sauletekiais begiojant krosiuka, diena  rasyti knygas Paolo Coelho stiliumi, o vakare sutikti savo brangiausiaji... Paklausi kodel? Nes tik cia zydi persiko medziai, cia ciurlena vanduo, cia nera melo... Kiekvienas is musu esame skirtingas ... vieni linke buti su zmonemis, kiti - ju vengti. Nieko blogo tame nera. Ateis laikas ir gyvenimas ismokys...

 Žiūriu - 'šviesos kariai' dauginasi :D:D

 "Sviesos karys", tai dar nelabai bet " zahiras" ar "11 minuciu", tai mmmmmmmm.... fantastika

 Paulas Koelas - vienas is didziausiu geniju.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-12 01:43:38 | Nuoroda
siestaa rašė:

 Paulas Koelas - vienas is didziausiu geniju.

 Mmm... tiek to - susilaikysiu nuo komentaru...

Žinutė parašyta: 2009-07-12 09:57:14 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:

 Paulas Koelas - vienas is didziausiu geniju.

 Mmm... tiek to - susilaikysiu nuo komentaru...

 siaip ar taip, jo knygos laikomos klasika.  klasika gretinama su genialumu . nes klasika- nemirsta.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-12 10:57:31 | Nuoroda

Galbūt visai neblogai būtų gyvent bendrabutį, tik neduok dieve gausiu kambariokę kokią pedantišką viskuo nepatenkintą fyfą, tada jau geriau gyvensiu po kokiu tiltu

  • Biologija / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-12 11:08:36 | Nuoroda

na, mane irgi labiausiai gasdinantis dalykas yra niurzgos kambariokės, kadangi pati esu linksma blūdena ;D Bet nieko, kaip nors, gal kam nors paslaugą padarysiu ir pakeisiu žmogų į gerąją pusę ;D 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:48:39 | Nuoroda

as ir uz bendrabuti tik jei man pasiseks ji gaut, ir kad su kambarioke pasisektu.. nenoreciau tokios gaut, kuri nenoretu ieskoti kompromisu.. aisku, dar gerai, kad butu idomi,linksma,bet kartu duotu pakankamai ramybes, kad  netrukdytu mokytis as isranki

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-13 19:34:42 | Nuoroda
Kotrybird rašė:

as ir uz bendrabuti tik jei man pasiseks ji gaut, ir kad su kambarioke pasisektu.. nenoreciau tokios gaut, kuri nenoretu ieskoti kompromisu.. aisku, dar gerai, kad butu idomi,linksma,bet kartu duotu pakankamai ramybes, kad  netrukdytu mokytis as isranki

 noriu to noriu ano- nuvaziuosit ir net nepajusit kaip viskas savaime deliosis ir visos iliuzijos dings, bus kaip bus

o siaip dar ne vienai KOTRYBIRD noreciau pasakyti,kad jus mastot taip,kad visur aplinkui tik apsi... fyfos, arba kokios raganos, o jus idealus. be to- studentas labai paprastas zmogus, su juo susitarti lengva gyvensi su kokia pasimetusia fukse, kaip ir tu, ir gerai viskas iseis

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:46:22 | Nuoroda

Vaikinus ir merginas bendrikuose atskiria, ar sumala belekaip?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 23:03:39 | Nuoroda

laba;) pirmiausia noreciau isbandyti gyvenima barake, o jei kazkas nepatiks, tai juk visada galima is jo iseiti:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą