Butas ar bendrabutis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 23:06:39 | Nuoroda

Kas stoja į VGTU ir ketina gauti baraką, patarčiau pradėti ieškoti buto, nes baraką jus gausit tik tuomet jei gyvenate 300km atstumu, tėvai uždirba minimumą, kurie taip pat yra invalidai ir šeima yra daugiavaikė.

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-07-20 01:01:50 | Nuoroda

Cia gasdini, kad tau didesnis sansas butu ? :) Baik gal... Nejuokink. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-20 09:23:33 | Nuoroda
belekasas18 rašė:

Kas stoja į VGTU ir ketina gauti baraką, patarčiau pradėti ieškoti buto, nes baraką jus gausit tik tuomet jei gyvenate 300km atstumu, tėvai uždirba minimumą, kurie taip pat yra invalidai ir šeima yra daugiavaikė.

 su atstumu taI pavarei cia ;D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-20 10:23:47 | Nuoroda
siestaa rašė:
belekasas18 rašė:

Kas stoja į VGTU ir ketina gauti baraką, patarčiau pradėti ieškoti buto, nes baraką jus gausit tik tuomet jei gyvenate 300km atstumu, tėvai uždirba minimumą, kurie taip pat yra invalidai ir šeima yra daugiavaikė.

 su atstumu taI pavarei cia ;D

 jooooo... :D reik gyvent palangoj, ir studijuot Vilniui, tada gausi bendrabuti :D 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-20 10:42:33 | Nuoroda

Praeitais metais ten stojo mano brolis ir dar keturi draugai ir visi davė prašymus dėl barako, tai nei vienas negavo. Tai šitais metais aš ten stoju tai jau iš anksto buta susiradau, nes barako vistiek neduos.

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:56:21 | Nuoroda

cia rimtas faktas del VGTU. kadangi jie beveik baraku neturi ir gauna tie is soc remtinu seimu,kurie gyvena toli.. Girdejau,kad ne vienas renkasi VU komercinius bendrabucius istoje I  VGTU ar butus 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:37:50 | Nuoroda

Namas

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / MBE 9
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:05:55 | Nuoroda

na būtų puiku jei išeitų į butą (turiu numačius su galbūt būsima grupioke, tai išeitų apie 300 lt vienai) bet kažkodėl tėvai įsitikinę kad bendrabutis daaaug pigiau atsieina nors aš jiem aiškinu situaciją...o butą rinkčiausi dėl savo charakterio - tikriausiai mažai kam patiktų kai aš klausyčiausi trankios muzikos prieš miegą ir žaisčiau kompiuterinius žaidimus (taip, sakysit, nebus laiko, bet šitiem savo pomėgiam aš laiko visada randu) :D o be to viena svarbiausių priežasčių - augintinis...noriu vežtis šuniuką, o tame bute lyg ir išeitų susitarti dėl to...ir šiaip, barake jokio privatumo, o visgi ir susidraugaut su manim nelengva, nors nesu pikta, bet tiesiog nemėgstu bendraut "iš reikalo" todėl dar neaišku kaip būtų su kambariokais ir pan...esu gan netolerantiška :) išvis, yra žmonių, kurie tiesiog NEGALI barake, ir aš esu viena iš jų :) o butas tikrai ne taip jau brangiai išeina jei nuomojiesi ne vienas...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:13:32 | Nuoroda

O kaip kompiuteriniai zaidimai gali maisyt? :D Tranki muzika? Esi girdejus apie ausines? :> P.S. Jei turi xbox'a galetume but roomates :D

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:18:45 | Nuoroda

Ka cia gazdinat su VGTU barakais :D As i universiteta stoju vien del barako gyvenimo, o dabar cia gazdina :/

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:45:52 | Nuoroda
Lovere rašė:

O kaip kompiuteriniai zaidimai gali maisyt? :D Tranki muzika? Esi girdejus apie ausines? :> P.S. Jei turi xbox'a galetume but roomates :D

 oooi patikėk, kai kam "blaško dėmesį", pažįstu tokių fruktų ;D aš gan garsiai užsileidžiu, man reikia įsiklausyt ką ten sako...:D na, ausinės taip, bet aš jų neturiu - brangiai kainuoja :D o jei rimtai man ausis skauda jei bent valandą per ausines paklausau :/ xbox'o nea, aš per PC žaidžiu, žaisiu per laptopą kai man jį nupirksss B-) o roommatę aš jau turiu jei bute, o į LVA bendriką nemanau kad pakliūsi ;D bet vistiek ačiū už pasiūlymą ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:08:23 | Nuoroda

Dar kart - ar bendrabučiuose lytis atskiria, ar merginas ir vaikinus į vieną kambarį gali suleist?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:30:25 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Dar kart - ar bendrabučiuose lytis atskiria, ar merginas ir vaikinus į vieną kambarį gali suleist?

 Atskiria, atksiria. Jei turi porą, tada rašot prašymą į šeimyninį bendrabutį :}

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:43:59 | Nuoroda

Kažkas labai jau perdėjo apie VGTU barakus,kad neįmanoma gaut... Tikrai taip nėra,mane visi ir gąsdino,akd negausiu nes mažai turi ir pan, bet kažkaip gavau ir gyvenu tikrai ne Palangoj. Beje beveik pusė mano grupės gyvena barake,o kai aš stojau ir gąsdino,akd geodezininkam išvis beveik neduoda,tai čia tik pletkai...
Aišku nėra tiek vietų kiek yra norinčių,bet gaut įmanoma ;) O atstumas tikrai nėra svarbus ;) 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:10:19 | Nuoroda

o nuvezus paprastus dokumentus ,is karto reikia tureti ir dokumentus del bendrabucio gavimo (  apie šeimos sudėtį , apie tėvų uždarbį ) ar pirmiausia reikia tik prasymas parasyti  del bendrabucio ?  

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:48:19 | Nuoroda

Jau reikia viską turėt ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 23:46:31 | Nuoroda

Noriu barako;o

gal kas dar į KTU barakus?;]

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:00:04 | Nuoroda
butas,tik reikia rasti ji ir su kuo jame gyventi;)
Žinutė parašyta: 2009-07-24 12:30:52 | Nuoroda

As esu tik uz gyvenima bendrabutyje bent pirmuosius metus,nes reikia apsiprasti ir susipazinti su grupiokais ir t.t

Žinutė parašyta: 2009-07-24 12:30:57 | Nuoroda

As esu tik uz gyvenima bendrabutyje bent pirmuosius metus,nes reikia apsiprasti ir susipazinti su grupiokais ir t.t

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą