Jūsų stojimo sąrašas:
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:45:53 | Nuoroda
Sharkiuz rašė:
PanevezioArmada rašė:

1 VU ekonomika VF

2 VU ekonomika M

3 MRU Finansu Ekonomika VF

4 KTU ekonomika vf

5. VDU ekonomika vf

6. VU KHF ekonomika vf

7 VU teise VF

8 MRU teise vf

ir tt.. visokie teise ir valdymas viesasis administravimas.. ;D

 Man tai nedaeina kodel dauguma taip pilde, juk jei y 1nr neistosi, tai y mokama ciuju antru nr paims be klausimu ir nebelieka sansu ten kur kitus nemokamus rasei ystot.

 Tikriausiai nori butent i VU=)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:41:31 | Nuoroda

1. Informologija VU vf

2.Verslo informacijos vadyba VU vf

3. Informologija VU M

4. Verslo informacijos vadyba VU M

5. Leidyba VU Vf

6. Kurybines industrijos Vgtu vf

7. Istorija VU Vf

8. Politikos mokslai VU vf

9. Teise MRU vf

10. Teise MRU M

11. Kurybines industrijos VGTU M

 

toks va ir sarashelis nelogishkas :) db galvoju kad reikejo pedagogini parashyt del viso pikto.. nu bet ka jau padarysi :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:47:04 | Nuoroda

Bet man tai juokinga, kai zmones daro tokius sarasus ant prikolo. Tingi smegenis trumpam ijungt.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:48:38 | Nuoroda

saves tu ziurek, nesijuokes :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:54:19 | Nuoroda
jauniklis rašė:

saves tu ziurek, nesijuokes :)

 Tai kad man jau nera ka ziuret. Parasaiau 6 pasirinkimus del viso pikto, atidaviau visus dokumentus ir laukiu atsakymo. Tai belieka tik juoktis is tokiu kaip tu, kurie isvis neaisku ko i ta univera stoja.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:56:06 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Sharkiuz rašė:
PanevezioArmada rašė:

1 VU ekonomika VF

2 VU ekonomika M

3 MRU Finansu Ekonomika VF

4 KTU ekonomika vf

5. VDU ekonomika vf

6. VU KHF ekonomika vf

7 VU teise VF

8 MRU teise vf

ir tt.. visokie teise ir valdymas viesasis administravimas.. ;D

 Man tai nedaeina kodel dauguma taip pilde, juk jei y 1nr neistosi, tai y mokama ciuju antru nr paims be klausimu ir nebelieka sansu ten kur kitus nemokamus rasei ystot.

 Tikriausiai nori butent i VU=)

 Kad sharkiauz zodziai tiesiai dievui i ausi. :D Taip noriu butent VU, bet manau sunku bus su 43 lietuviu...

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:02:36 | Nuoroda

kad ir kiek tuos egzus savo ishlaikei, matos tolerancijos nulis, tj gerai, aishkinu tau kaip durneliui kokiam del ko toks sarasas:

1.informologija vf - svajoniu specialybe

2. VIV vf - labai panashi i informoligja bet taip netraukia:)  beto sunkiau istot

3.Inf M - parashius didesnio balo reikalaujancios specialybe antru numeriu, rashau mokama ramia galva kad neisosiu i VIV vf :)

4.VIV M blogiausiu atveju irgi butu neblogai

5. leidyba - nu cia viskas aishku, istot be sancu, bet reikia kazka rashyt kad motina nepistu proto ko toks trumpas sarashas.

6. Kurybines industrijos vgtu - panashu i informologija ir viv bet blet.... VGTU jobanas

7. Istorija lygtais - daugiausiai ish istorijos gavau egzo tj nafik neparashyt(gailiuosi kad archeologijos neparashiau dar :))

8. Politikos mokslai - neidomi ciuju specialybe bet su mano egzais labai daugiau ko ir nepasirinksi,

9,10 MRU teisi vf ir M - cia yra motinos svajone, jinai bando savo svajones igyvendint per mane tj teko parashyt del ramios dushios jai.

11. KUrybines industrijos m viska pasako VGTU.. gaila moket pinigus uz vgtu , todel paskutine.

 

dabar matai, mielas mano arogantishkasis drauge, forumieti, no liferi ar vadinkis kjp nori, kad sarashas buvo apgalvotas todel galiu teigt kad per skambiais zhodziais svaistaisi.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:03:33 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:

 Kad sharkiauz zodziai tiesiai dievui i ausi. :D Taip noriu butent VU, bet manau sunku bus su 43 lietuviu...

 kuria tu shule panevezhy baigei? :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:07:57 | Nuoroda
siestaa rašė:
torquoise rašė:

filosofija ir politikos mokslai skiriasi kaip diena nuo nakties. kaip jus galit taip metytis...:) 

tiesa, abu uztikrina ilgas sunkias  darbo paieskas...

 

 nenoreciau sutikti. politikoje  filosofija taip pat figuruoja.

 filosofijos yra visuose dalykuose univere. net informatikoj.

nes universiteta baige zmones yra orientuojami i mokslini darba, o ne i darba pagal specialybe, kaip kad kolegijas baigusieji.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:09:56 | Nuoroda
jauniklis rašė:

kad ir kiek tuos egzus savo ishlaikei, matos tolerancijos nulis, tj gerai, aishkinu tau kaip durneliui kokiam del ko toks sarasas:

1.informologija vf - svajoniu specialybe

2. VIV vf - labai panashi i informoligja bet taip netraukia:)  beto sunkiau istot

3.Inf M - parashius didesnio balo reikalaujancios specialybe antru numeriu, rashau mokama ramia galva kad neisosiu i VIV vf :)

4.VIV M blogiausiu atveju irgi butu neblogai

5. leidyba - nu cia viskas aishku, istot be sancu, bet reikia kazka rashyt kad motina nepistu proto ko toks trumpas sarashas.

6. Kurybines industrijos vgtu - panashu i informologija ir viv bet blet.... VGTU jobanas

7. Istorija lygtais - daugiausiai ish istorijos gavau egzo tj nafik neparashyt(gailiuosi kad archeologijos neparashiau dar :))

8. Politikos mokslai - neidomi ciuju specialybe bet su mano egzais labai daugiau ko ir nepasirinksi,

9,10 MRU teisi vf ir M - cia yra motinos svajone, jinai bando savo svajones igyvendint per mane tj teko parashyt del ramios dushios jai.

11. KUrybines industrijos m viska pasako VGTU.. gaila moket pinigus uz vgtu , todel paskutine.

 

dabar matai, mielas mano arogantishkasis drauge, forumieti, no liferi ar vadinkis kjp nori, kad sarashas buvo apgalvotas todel galiu teigt kad per skambiais zhodziais svaistaisi.

 Tu dar karta irodei kad tau nera ka veikt univere.

5. Pats supranti, kad nesamone. mama blemba liepe... juokdarys.

7-8. Jei neistosi i istorija, tai apie politologija tau tik svajot, nes ten balai kurkas aukstesni. Beje politologija skaitosi kartu su teise prestizines soc specialybes, o tu dar sakai, kad su sudinais egzais tik i tokias ir stot. Zodziu kiauras tu.

9-10 jei jau neistosi i 1-4 nr, tai ir i sitas jokiu budu nepateksi.

Taigi isvada: tu asilas paskutinis arba tingi mastyt.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:16:00 | Nuoroda

nu paziuresim kur istosiu, o tu tikiu kad irgi pasigirsi kur istojai, tj manau, bus proga man dar tave sutikt :)*

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:19:49 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

5. Pats supranti, kad nesamone. mama blemba liepe... juokdarys.

7-8. Jei neistosi i istorija, tai apie politologija tau tik svajot, nes ten balai kurkas aukstesni. Beje politologija skaitosi kartu su teise prestizines soc specialybes, o tu dar sakai, kad su sudinais egzais tik i tokias ir stot. Zodziu kiauras tu.

9-10 jei jau neistosi i 1-4 nr, tai ir i sitas jokiu budu nepateksi.

Taigi isvada: tu asilas paskutinis arba tingi mastyt.

 PUSJUODIS fontas:. as sakau kad stot be matiekos cia o ne su egzais shudinais.. mano ir anglu ir lietuviu uz tave geresni :)

PABRAUKTAS FONTAS:Dar kart aishkinu, motina norejo visa gyvenima kad stociau i teise, as visa gyvenima nenorejau, tj negi man sunku parashyt del sventos ramybes?

Italic font: mama neliepe, vel klaidingai interpretuoji, matos, kad rashiny rashei per egza lietuviu :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:23:23 | Nuoroda
jauniklis rašė:
Mr.Lazy rašė:

5. Pats supranti, kad nesamone. mama blemba liepe... juokdarys.

7-8. Jei neistosi i istorija, tai apie politologija tau tik svajot, nes ten balai kurkas aukstesni. Beje politologija skaitosi kartu su teise prestizines soc specialybes, o tu dar sakai, kad su sudinais egzais tik i tokias ir stot. Zodziu kiauras tu.

9-10 jei jau neistosi i 1-4 nr, tai ir i sitas jokiu budu nepateksi.

Taigi isvada: tu asilas paskutinis arba tingi mastyt.

 PUSJUODIS fontas:. as sakau kad stot be matiekos cia o ne su egzais shudinais.. mano ir anglu ir lietuviu uz tave geresni :)

PABRAUKTAS FONTAS:Dar kart aishkinu, motina norejo visa gyvenima kad stociau i teise, as visa gyvenima nenorejau, tj negi man sunku parashyt del sventos ramybes?

Italic font: mama neliepe, vel klaidingai interpretuoji, matos, kad rashiny rashei per egza lietuviu :)

 Kvailos priezastys stojimams rasyt. Tu kvailas. Nestok niekur.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:25:38 | Nuoroda

stosiu stosiu :)

krc, zajbal cia gonit mane  :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:27:26 | Nuoroda

KK - biomedicinine diagnostika vf
KK- biomedicinine diagnostika m

KK- akuserija vf

KK- farmakotechnika vf

KK- akuserija m

KK- farmakotechnika m

KK- odotologine prieziura vf

KK- odontologine prieziura m

KK- ergoterapija vf

KK- ergoterapija m

 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:33:33 | Nuoroda

1. VU medicina valstybės financuojama

2. KMU medicina valstybės financuojama

 

Trumpas sarasiukas, bet konkretus.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:46:11 | Nuoroda
jauniklis rašė:
PanevezioArmada rašė:

 Kad sharkiauz zodziai tiesiai dievui i ausi. :D Taip noriu butent VU, bet manau sunku bus su 43 lietuviu...

 kuria tu shule panevezhy baigei? :)

 Minties.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:18:59 | Nuoroda

mr Lazy, nu kodel tu toks kategoriskas?  Pas mane sarase irgi yra specialybiu tik del mamos sventos ramybes . Argi man sunku parasyt, kad ji nek..... proto. Tik pas mane atvirksciai, pirmoj vietoj rasau tai, ko jis nori( as irgi) , bet esu 110 procentu tikra, kad ten ne su mano balais stoti. Bet jei gu jai bus ramiau , parasysiu, nesunku gi. Apeliacija irgi tik del jos rasiau, nes uznervino tas jos nuolatinis zyzimas. Nevisada yra taip, kaip atrodo, buk diplomatiskesnis truputuka.. 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:30:16 | Nuoroda

VU Medicina vf
KMU Medicina vf
ir t.t., bet tikiuosi, kad toliau vardint nereiks :)

  • Biologija / VBE 97
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:36:47 | Nuoroda
jauniklis rašė:

7. Istorija lygtais - daugiausiai ish istorijos gavau egzo tj nafik neparashyt(gailiuosi kad archeologijos neparashiau dar :))

8. Politikos mokslai - neidomi ciuju specialybe bet su mano egzais labai daugiau ko ir nepasirinksi,

 Kokie egzų balai stojant į istoriją? ;D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą