Jau laikas pradėt rūpintis ir domėtis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:20:55 | Nuoroda

na siemet laikiau chemijos egzamina valstybini, rezultatas nera labai geras, bet  8,9,10 klasej chemijos beveik nesimokiau nes buvau isitikinusi kad jos neimsiu A lygiu (klydau) tagi i mokslus kibau tik 11-12 klasej, manau idejus daug darbo ir paciam stengtis kartotis tas  praleistas temas ir viskas bus normaliai :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:32:49 | Nuoroda

as irgi buvau isitikinus, kad chemijos nesimokysiu, bet tada dar negalvojau apie ateiti, amzinai man suveikia posakis: niekada nesakyk niekada

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:33:16 | Nuoroda

as irgi buvau isitikinus, kad chemijos nesimokysiu, bet tada dar negalvojau apie ateiti, amzinai man suveikia posakis: niekada nesakyk niekada

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:34:39 | Nuoroda

as irgi buvau isitikinus, kad chemijos nesimokysiu, bet tada dar negalvojau apie ateiti, amzinai man suveikia posakis: niekada nesakyk niekada

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:37:08 | Nuoroda

nu ir pridirbau as cia :) internetas stringa, sorry :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:55:13 | Nuoroda
bright_night rašė:

o jus taip gerai islaiket egzaminus, nes visose klasese moketes, ar uzteko ir dvyliktos klases pasiruosti egzaminui? as kitais metais laikysiu chemijos vbe, bet astuntoj, devintoj klasese mokiausi gana atsainiai, todel pas mane spragu yra pagrinduose, desimtoj, vienuoliktoj klasese mokiausi kaip reikiant, bet paprasciausiu dalyku kartais nezinau. tai ar imanoma dvyliktoje klaseje tinkamai pasiruosti?

 jei chemoja mokinaisi pastaruosius du metus - tiesiog perfect  as ja mokinausi tik paskutiniais metais

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-14 08:47:12 | Nuoroda
siestaa rašė:
bright_night rašė:

o jus taip gerai islaiket egzaminus, nes visose klasese moketes, ar uzteko ir dvyliktos klases pasiruosti egzaminui? as kitais metais laikysiu chemijos vbe, bet astuntoj, devintoj klasese mokiausi gana atsainiai, todel pas mane spragu yra pagrinduose, desimtoj, vienuoliktoj klasese mokiausi kaip reikiant, bet paprasciausiu dalyku kartais nezinau. tai ar imanoma dvyliktoje klaseje tinkamai pasiruosti?

 jei chemoja mokinaisi pastaruosius du metus - tiesiog perfect  as ja mokinausi tik paskutiniais metais

 Tuo labiau tavo rezultatas irodo, kad viskas imanoma

Žinutė parašyta: 2009-07-14 16:15:25 | Nuoroda
siestaa rašė:
bright_night rašė:

o jus taip gerai islaiket egzaminus, nes visose klasese moketes, ar uzteko ir dvyliktos klases pasiruosti egzaminui? as kitais metais laikysiu chemijos vbe, bet astuntoj, devintoj klasese mokiausi gana atsainiai, todel pas mane spragu yra pagrinduose, desimtoj, vienuoliktoj klasese mokiausi kaip reikiant, bet paprasciausiu dalyku kartais nezinau. tai ar imanoma dvyliktoje klaseje tinkamai pasiruosti?

 jei chemoja mokinaisi pastaruosius du metus - tiesiog perfect  as ja mokinausi tik paskutiniais metais

 nebuciau pagalvojus , pasistengei

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:09:44 | Nuoroda
bright_night rašė:
siestaa rašė:
bright_night rašė:

o jus taip gerai islaiket egzaminus, nes visose klasese moketes, ar uzteko ir dvyliktos klases pasiruosti egzaminui? as kitais metais laikysiu chemijos vbe, bet astuntoj, devintoj klasese mokiausi gana atsainiai, todel pas mane spragu yra pagrinduose, desimtoj, vienuoliktoj klasese mokiausi kaip reikiant, bet paprasciausiu dalyku kartais nezinau. tai ar imanoma dvyliktoje klaseje tinkamai pasiruosti?

 jei chemoja mokinaisi pastaruosius du metus - tiesiog perfect  as ja mokinausi tik paskutiniais metais

 nebuciau pagalvojus , pasistengei

 O as galiu tau tik dar daugiau vilties ipusti... As chemijos isvis nesimokiau ir normaliai gavau is egzamino... 

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:41:50 | Nuoroda

tai gal jus labai gabios, kad nesimokydamos tiek sugebat gauti?

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:05:16 | Nuoroda

O man chemija tai iš vis pieva per egzaminą.

Lyg normaliai ją mokėjau, na aišku, nepretendavau aš ten į 80-100 procentų, bet maniau, kad gaučiau bent kokius 50-60 procentų.

Na, bet po egzamino jau susitaikiau, kad bus tik apie 30 procentų. Plius kai daug pribraukiau, prirašiau už langelių, nes sumaišiau vietas, vieno klausimo nespėjau atsakyti, tada užkaitau, prasidėjo panika ir nespėjau pataisyti :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:11:35 | Nuoroda

nu bet tas perrasymas ir neperbraukiant parasciu tai kazkokia nesamone

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:35:44 | Nuoroda
bright_night rašė:

tai gal jus labai gabios, kad nesimokydamos tiek sugebat gauti?

 man tai padejo mano igimtas imlumas, todel paskutinius metus dirbdama spejau ismokti bent jau pakankamai

. o mellisai nezinau... sugebejo  parasyti  , matyt. visiskai nesimokius.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-15 01:30:15 | Nuoroda

@bright_night

Siaip vidurines mokyklos chemijos programa yra labai siaura. Jei mokysies tik chemija, per keturias savaites busi pasiruosusi egzaminui tik mokytis reikia labai labai nuosirdziai

 

@mellisa

Taip ir nepasakei kuria mokykla baigei ir ka reiskia "visai nesimokyti"? Paprastai turima omeny, kad net nezinai to dalyko mokytojo pavardes ar kaip jis atrodo

Žinutė parašyta: 2009-07-15 02:13:37 | Nuoroda

tai sekmes jum kitamet :D nesnauskit prie mokslu :) ir neapleiskit... anglu apleidau shiemet, susipisau.. 62tik pavariau, nors mokejau daug geriau :) va istorija tj per 3menesius ishmokau(vienas diena per savaite mokiausi tj per tuos menesius gerai susigulejo viskas )

 

however, sekmes jum visiem ateity :D

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:28:07 | Nuoroda

Baigiau Jonavos senamiescio gimnazija, jei tau tai ka nors sako. Nesimokymu vadinu tai, kad nedariau namu darbu, nesimokiau papildomai, tiesiog ejau i pamokas. Nuo pat astuntos klases taip buvo, chemija man jau toks dalykas, isgirstu ,  isimenu ir suprantu... Ko nepasakysi apie uzsienio kalbas   

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:48:50 | Nuoroda
mellisa rašė:

Baigiau Jonavos senamiescio gimnazija, jei tau tai ka nors sako. Nesimokymu vadinu tai, kad nedariau namu darbu, nesimokiau papildomai, tiesiog ejau i pamokas. Nuo pat astuntos klases taip buvo, chemija man jau toks dalykas, isgirstu ,  isimenu ir suprantu... Ko nepasakysi apie uzsienio kalbas   

 Tiesiog norejau pasiziureti ar tikrai jau tavo mokykloje visi visada taip gerai islaiko chemija, kaip kad sakei pernai is 21 laikiusiojo VBE, 90 ar daugiau balu gavo 2... 5 surinko 75-89, 6 surinko 50-74, 7 surinko maziau nei 50 balu, o vienas neislaike... lauksim siu metu statistikos

www.nec.lt/failai/637_mokyklos_4_gamta.pdf

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:17:51 | Nuoroda

Nera taip, kad visi gerai islaiko... Nesimokau as kokiam licejui, kad visi genijai butu... Nesvarbi man ta chemija. Va tu tai tikrai vienas is tu zmoniu, pries kuriuos nulenkciau galva del tokiu rezultatu... 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:21:02 | Nuoroda

Girdejau kazkur, kad nuo kitu metu mokykliniu nebelieka. Teigiamas dalykas labai butu.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-15 23:17:15 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Girdejau kazkur, kad nuo kitu metu mokykliniu nebelieka. Teigiamas dalykas labai butu.

 taip , svarstoma. atitinkamai neliktu ir pakartotiniu sesisu.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą