Jau laikas pradėt rūpintis ir domėtis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 17:36:38 | Nuoroda
siestaa rašė:
Mr.Lazy rašė:

Girdejau kazkur, kad nuo kitu metu mokykliniu nebelieka. Teigiamas dalykas labai butu.

 taip , svarstoma. atitinkamai neliktu ir pakartotiniu sesisu.

 Labai gerai. 11-12kl bus skirta tik tiem kurie masto apie studijas, o ne tiem kurie nori sules baigimo diploma tureti. Tegul varo i profkes. Visiem pagal galimybes.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-16 20:54:52 | Nuoroda

Nors ir žinau kaip nė velnio nepadėdavo kitų pasakymas "š... tie jūsų egzaminai", bet iš tiesų dabar pradedu suprasti kad taip ir buvo. Tikrai nieko itin baisaus, tik per daug sureikšmintas dalykas. Kad ir ką jums ten mokytojai sakytų/grasintų/baugintų ir t.t. viskas nesunkiai išmokstama, tik reikia pačiam norėti ir netygnėti. 

Aš pvz daugiausiai dėmesio skyriau fizikai ir matematikai. Tačiau skirtumas buvo tas, kad matematikos mokiausi tik per pamokas (daugiau mažiau), o fizikos kursą pats absoliučiai ėjau (nes turėjom tragišką mokytoją). Vienuoliktoj klasėj mes neturėjom matematikos mokytojos, o fizikos mokymasis irgi buvo ne koks, nes atrodė kad dar toli tie egzaminai. Tad viską mokiausi 12kl. Realiai visą teoriją galima per du mėnesius išmokti o per dvi savaites pasikartoti.

Palinkėjimas būsimiems abiturientams paprastas - nusiraminkit, sedėkit ir mokykites:)

 

  • Fizika / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:13:17 | Nuoroda
Lyched rašė:

Nors ir žinau kaip nė velnio nepadėdavo kitų pasakymas "š... tie jūsų egzaminai", bet iš tiesų dabar pradedu suprasti kad taip ir buvo. Tikrai nieko itin baisaus, tik per daug sureikšmintas dalykas. Kad ir ką jums ten mokytojai sakytų/grasintų/baugintų ir t.t. viskas nesunkiai išmokstama, tik reikia pačiam norėti ir netygnėti. 

Aš pvz daugiausiai dėmesio skyriau fizikai ir matematikai. Tačiau skirtumas buvo tas, kad matematikos mokiausi tik per pamokas (daugiau mažiau), o fizikos kursą pats absoliučiai ėjau (nes turėjom tragišką mokytoją). Vienuoliktoj klasėj mes neturėjom matematikos mokytojos, o fizikos mokymasis irgi buvo ne koks, nes atrodė kad dar toli tie egzaminai. Tad viską mokiausi 12kl. Realiai visą teoriją galima per du mėnesius išmokti o per dvi savaites pasikartoti.

Palinkėjimas būsimiems abiturientams paprastas - nusiraminkit, sedėkit ir mokykites:)

 

 Smagu, kad yra gabiu zmoniu kaip tu. Tikiu kad tiksliuosiuose moksluose idejus daug pastangu galima tikrai gerus rezultatus pasiekti. Bet is istorijos egzamino, kad gauti tikrai gera bala nepakanka vien ziniu. Gali nors ir 12m kalti, bet jei nemokesi suvokti, daryti isvadas ir naudotis duomenimisteksto toli nenueisi.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-19 10:46:46 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Lyched rašė:

Nors ir žinau kaip nė velnio nepadėdavo kitų pasakymas "š... tie jūsų egzaminai", bet iš tiesų dabar pradedu suprasti kad taip ir buvo. Tikrai nieko itin baisaus, tik per daug sureikšmintas dalykas. Kad ir ką jums ten mokytojai sakytų/grasintų/baugintų ir t.t. viskas nesunkiai išmokstama, tik reikia pačiam norėti ir netygnėti. 

Aš pvz daugiausiai dėmesio skyriau fizikai ir matematikai. Tačiau skirtumas buvo tas, kad matematikos mokiausi tik per pamokas (daugiau mažiau), o fizikos kursą pats absoliučiai ėjau (nes turėjom tragišką mokytoją). Vienuoliktoj klasėj mes neturėjom matematikos mokytojos, o fizikos mokymasis irgi buvo ne koks, nes atrodė kad dar toli tie egzaminai. Tad viską mokiausi 12kl. Realiai visą teoriją galima per du mėnesius išmokti o per dvi savaites pasikartoti.

Palinkėjimas būsimiems abiturientams paprastas - nusiraminkit, sedėkit ir mokykites:)

 

 Smagu, kad yra gabiu zmoniu kaip tu. Tikiu kad tiksliuosiuose moksluose idejus daug pastangu galima tikrai gerus rezultatus pasiekti. Bet is istorijos egzamino, kad gauti tikrai gera bala nepakanka vien ziniu. Gali nors ir 12m kalti, bet jei nemokesi suvokti, daryti isvadas ir naudotis duomenimisteksto toli nenueisi.

 sutinku del istorijos egzamino. ten toli grazu nepakanka buti idealiai iskalus datas , karus , sutartis ir visa kita. reikia suprasti visa ivykiu eiga, visa ju tarpusavio sarysi, reikia nepaprastai gerai islavinto kritinio poziurio ir sugebejimu , kaip minejai, daryti tinkamas isvadas. vienuoliktokai, istorijos nekalkit, istorija supraskit.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-19 12:01:28 | Nuoroda

Pats šiemet laikiau egzus tai galiu patart tik vieną dalyką-nepasilikite visko 12ai klasei.Ypač,jaigu turit spragų iš anksčiau.Geriausia 11-12 pradėt rimtai į mokslą žiūrėt,paskui gali nutikt taip,kad paprasčiausiai nebepatempsit krūvio,nes ir be kartojimo bus ką mokytis.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 12:26:21 | Nuoroda

Gavau iš istos 100 ir galiu pasakyti, kad jokio kritinio mąstymo neturiu, kažkokiu užduočių ar lyginąmųjų analizių nedariau, prieš egzą perskaičiau visas krontos knygas, žemėlapius ir paskutinę dieną sutrumpinimus skaitinėjau ir viskas. Aišku tai nereiškia, kad iki tol nieko nesimokiau. Visada perskaitydavau einamą temą, paklausydavau, ką mokytoja pasakoją, prieš kontrą skyrių perversdavau. Tai tiek. Norėjau pasakyti, kad kažkokių stebėtinų gebėjimų tikrai nereikia ir išmokti fiziką man atrodo kur kas sunkiau, nes ten reikia SUPRASTI, o istorijoj tik įsiminti ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 13:54:49 | Nuoroda

dėl istorijos tai sakau nuoširdžiai pritrūko man žinių ;D labai. nes va aš tai tuos interpretacinius klausimus gerai atsakiau, o tokiam kam partizaninio karo etapai, tai jau prasidėjo kūryba, ką aš galėjau parašyti, jeigu kartodama praverčiau...O istorija suprantu tikrai tik man niekada labai nepatiko gilintis ar mokytis ją  todėl visas tas egzaminas gavosi improvizacija... Aišku, savimi nesididžiuoju, bet bent jau galiu pasakyti,kad likus porai dienų iki egzo ją pamėgau... Too late , bet geriau bent jau vėliau, nei niekad ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-19 14:19:13 | Nuoroda

na man su partizaniniu karu tikrai pasiseke.kai per pamokas kartojom galvojau kad tik laika gaistam..o vat kaip gavos:D gerai kad dar ir rasini ta tema reikejo rasyt.na tik nervina kad visada suranda idet tokiu temu kuriu maziausiai tikejais...pvz senoves istorija.ja tik permeciau.tikriausiai mazai kas tikejos tokios temos

Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:29:44 | Nuoroda

Kiekvienam egzaminui galima pasiruosti ir istorijos is ju neisskirciau. Aisku per menesi nieko nepadarysi, bet jei kiekvienam kontroliniui ruosiesi ir 11 ir 12kl, tj pries egza uztenka viska pakartoti, svarbu moketi mokytis :) kalimas dar nei vienam nepadejo ir nepades, svarbu gilintis, padaryti taip kad butu idomu. pavyzdziui as buvau prisirinkus visokios literaturos, perskaitydavau konspektus, po to pasidarydavau saltinio uzduotis is tos temos ir tampa aisku kas svarbiausia. nereikia cia nei kalimo nei isskirtiniu sugebejimu, tiesiog svarbu suprasti kas svarbiausia ir logiskai atsirinkti seka :) ismokit mokytis ir viskas taps paprasta:)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:42:27 | Nuoroda
Ema* rašė:

Kiekvienam egzaminui galima pasiruosti ir istorijos is ju neisskirciau. Aisku per menesi nieko nepadarysi, bet jei kiekvienam kontroliniui ruosiesi ir 11 ir 12kl, tj pries egza uztenka viska pakartoti, svarbu moketi mokytis :) kalimas dar nei vienam nepadejo ir nepades, svarbu gilintis, padaryti taip kad butu idomu. pavyzdziui as buvau prisirinkus visokios literaturos, perskaitydavau konspektus, po to pasidarydavau saltinio uzduotis is tos temos ir tampa aisku kas svarbiausia. nereikia cia nei kalimo nei isskirtiniu sugebejimu, tiesiog svarbu suprasti kas svarbiausia ir logiskai atsirinkti seka :) ismokit mokytis ir viskas taps paprasta:)

 Būtent !

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:12:01 | Nuoroda

Vasara tai vasara, bet kai lyja ištisai tai sėdžiu ir mokausi.  Mano vasaros tikslas Maderius bent jau perskaityti ir susikonspektuoti. (jau prisikapsčiau iki 80 psl :D ) Manau, bent vasarą vieną dalyką išmoksiu, o tada jau per mokslo metus galėsiu kitiems daugiau dėmesio skirti..

O dėl egzaminų datų tai.. Anglų neblogai sekasi, bet kažkaip galvojau, kam man apsikrauti dar vienu egzaminu, jei biomedicinos srityje jos nereikia.. pamatęs, kad egaminai išsidėstę taip:
Chemija 21d.
Anglų 23d.
Biologija 25d.

Nusprendžiau nelaikyti anglų ir geriau jau biologiją mokintis :D

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:52:33 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Vasara tai vasara, bet kai lyja ištisai tai sėdžiu ir mokausi.  Mano vasaros tikslas Maderius bent jau perskaityti ir susikonspektuoti. (jau prisikapsčiau iki 80 psl :D ) Manau, bent vasarą vieną dalyką išmoksiu, o tada jau per mokslo metus galėsiu kitiems daugiau dėmesio skirti..

O dėl egzaminų datų tai.. Anglų neblogai sekasi, bet kažkaip galvojau, kam man apsikrauti dar vienu egzaminu, jei biomedicinos srityje jos nereikia.. pamatęs, kad egaminai išsidėstę taip:
Chemija 21d.
Anglų 23d.
Biologija 25d.

Nusprendžiau nelaikyti anglų ir geriau jau biologiją mokintis :D

 Na, jeigu nesi mano įspūdingas klasiokas, kuris irgi būtent tiems egzams ruošiesi (biologija ir chemija), o anglų net nesikartojo, tai gali būti sunku :) Iš tikro, mažai kur medicinoje tas anglų egzas praverčia, todėl matyt ir sumalta kartu. Beje, tas nesiruošęs klasiokas gavo 96-97% (tiksliai nebepamenu) :]

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-21 14:20:59 | Nuoroda

O gal bandyti laimę.. na net nežinau, bet kažkaip 5  VBE, manau, per daug jau..

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-21 14:30:16 | Nuoroda
Deivizs rašė:

O gal bandyti laimę.. na net nežinau, bet kažkaip 5  VBE, manau, per daug jau..

 Optimaliausiai sueina 4 egzaminai. nei per daug, nei per mažai :) Bet... Žiūrėk kiek tau reikia, kur žadi stoti ir pnš, nes kiekvienam individualiai yra.

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:47:24 | Nuoroda

Tikrai renkuosi VBE:

Chemiją
Biologiją
Matematiką
Lietuviu k.

Su tokiais egzais tik į gamtos ir biomedicinos mokslus. Kokių dar specialybių gaučiau (nesvarbi sritis) jei pridėčiau ir anglų VBE? Gal yra kokių variantų LT+Matematika+Anglų k.?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:03:45 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Tikrai renkuosi VBE:

Chemiją
Biologiją
Matematiką
Lietuviu k.

Su tokiais egzais tik į gamtos ir biomedicinos mokslus. Kokių dar specialybių gaučiau (nesvarbi sritis) jei pridėčiau ir anglų VBE? Gal yra kokių variantų LT+Matematika+Anglų k.?

 gal užteks, manau, nes paskui kai reiks kas antrą dieną laikyt egzaminus tai tikrai nukentės rezultatai. su šiais egzaminais galėsi prisirinkti tikrai pakankamą skaičių specialybių - svarbiausia neapskrauk.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:08:10 | Nuoroda

Bet vis dėlto jeigu būtų ir anglų, kaip prasiplėstų galimybės?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:44:57 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Bet vis dėlto jeigu būtų ir anglų, kaip prasiplėstų galimybės?

 anglų filologija :) su anglų dažniausiai reikalinga ir istorija ir gali taikyt į soc. mokslus

Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:50:11 | Nuoroda

tuomet galetum stoti ir i socialinius mokslus: vadyba, sociologija, ekonomika, istorija. bet jei mastai apie medicina ar noretum visiskai priesinga programa rinktis?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:50:52 | Nuoroda

sorry vietoj istorijos psichologija turejo buti

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą