Jau laikas pradėt rūpintis ir domėtis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 02:02:30 | Nuoroda

Nežinau, žiūriu visokius atsarginius atvejus O_o ... ai nelaikysiu aš tos anglų... geriau chemiją dvigubai zūbrinsiu

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:17:16 | Nuoroda
patyleki rašė:
Ema* rašė:

Kiekvienam egzaminui galima pasiruosti ir istorijos is ju neisskirciau. Aisku per menesi nieko nepadarysi, bet jei kiekvienam kontroliniui ruosiesi ir 11 ir 12kl, tj pries egza uztenka viska pakartoti, svarbu moketi mokytis :) kalimas dar nei vienam nepadejo ir nepades, svarbu gilintis, padaryti taip kad butu idomu. pavyzdziui as buvau prisirinkus visokios literaturos, perskaitydavau konspektus, po to pasidarydavau saltinio uzduotis is tos temos ir tampa aisku kas svarbiausia. nereikia cia nei kalimo nei isskirtiniu sugebejimu, tiesiog svarbu suprasti kas svarbiausia ir logiskai atsirinkti seka :) ismokit mokytis ir viskas taps paprasta:)

 Būtent !

 siaip istorija visada puikiai mokiaus.bet pries egza padejo tik kalimas.per pora savaiciu viska ismokau.na perskaiciau kokius 5 vadovelius.nors jau dbr vargiai ka beprisimenu bet uztat surinkau 99% na bet patarciau paskutine diena tik ilsetis.o tj bus kaip man kad kai nuejau i egza tj vos perskaityt uzduotis sugebejau:D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:37:13 | Nuoroda

matai, priestarauji pati sau, sakai, kad  istorija visada gerai mokejai, bet egzamine padejo tik kalimas. nei kiek neabejoju, kad jei pries egza butum skaicius maziau tavo rezultatas neitin butu sumazejes, o gal ir likes toks pat. nes tu istorija mokeisi visada, o ne paskutine savaite. duok  vadoveli likus savaitei iki egzo tam, kuris pamokose tik klausydavo, ir niekad pats nesiruosdavo tj nemanau, kad jo rezultatas sieks 20%..

 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:41:29 | Nuoroda

O man labai padeda tik supratimas. Aš kai mokausi taip įdomiai susidėlioju viską sau, vos ne kaip pamoką prasivedu ir kartais kai reikia ką nors tikslai prisiminti padeda mąstymas loginis ir savais žodžiais parašau apibrėžimus visokius ir pan.. kalimas nesąmonė. Užmirši vieną žodį ir viskas

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:57:43 | Nuoroda
Ema* rašė:

matai, priestarauji pati sau, sakai, kad  istorija visada gerai mokejai, bet egzamine padejo tik kalimas. nei kiek neabejoju, kad jei pries egza butum skaicius maziau tavo rezultatas neitin butu sumazejes, o gal ir likes toks pat. nes tu istorija mokeisi visada, o ne paskutine savaite. duok  vadoveli likus savaitei iki egzo tam, kuris pamokose tik klausydavo, ir niekad pats nesiruosdavo tj nemanau, kad jo rezultatas sieks 20%..

 

 na kaip cja paaiskint..ruosdavaus tik kontrams.o kalimas tikrai padejo gaut puikius balus.jei pries egza nebuciau skaicius tj mano rezultatai butu buve daugiau nei per pus blogesni.nesvarbu kad istorija mokiaus gerais pazymiais taciau ka ismokdavau greit pamirsdavau.pora savaiciu intensyvaus skaitymo pades tikrai

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:53:50 | Nuoroda

Devizs pritariu tau 100%, reik atrast savo metoda, aisku skaityti yra gerai, bet jei skaitai taip, kad po savaites nepameni tai visos pastangos lygu 0. Faktas kad pries egza reikia kartoti, pati daug skaiciau, bet vel skaityti vadovelius nuo ryto iki vakaro, manu, yra tik saves kankinimas

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:32:26 | Nuoroda

ema, papasakok apie savo gyvenima mokyklos laikais. Pagal rezultatus atrodo, kad daug daug mokeisi, ar vis dėlto mokeisi visai nedaug, tik turėjai irgi savo sistemą? (ar pas korepetitorius lankeisi?)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-24 10:47:28 | Nuoroda

Kiekvienam savaip,bet nepasilikite visko paskutinems savaitems,nes is tiesu is to nieko gero nebus,aisku gal kazkam tai padeda, bet informacija nesusidelioja i savo vietas,o gaunasi painiava :) paskutiniais metais susiemiausu istorija ,tikrai labai gerai sekdavosi,budavo idomu,netgi galvojau stoti i istorija, egzaminui ruosiausi ir kai suzinojau rezultatus,buvo staigmena,surinkau vos 30, n ors tikejausi ne maziau 60 :> likimo ironija,bet istojau kur ir norejau,bet galejo buti ir geriau :)  Sekmes busimiems abiturijentams :) darbelio bus, stenkites ir pastangos pasiteisins :) 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:33:11 | Nuoroda

devizs, siaip turiu pasakyti kad nuo pat mazens buvau gabi, tad man uztekdavo to, ka isgirsdavau pamoku metu, aisku 11, 12 kl, to jau buvo negana :) siaip manau, kad viskas del puikiu mokytoju :) pvz: lietuviu kalbos namu darbu praktiskai nedarydavau, nes ju budavo beprotiskai daug, visokios pastraipos , analizes ir tt, taciau pamokas isnaudodavau 100%, diskutuodavau, nors ir atrodydavo nesamone stengdavaus rasyt taip kaip atrodo tai padejo ismokt issisukt is padeties kai nelabai ka supranti :) o siaip ruosdavausi tik kontroliniams, pereskaitydavau tekstus, kurybos analizes ir jau tapdavo aisku kaip interpretuoti. oho, kad issipleciau...

istorijai nuo 11kl turejau savo sistema, ji man buvo svarbiausia, tad jai isties mokiausi, bet ne tiek daug kaip kam gali pasirodyti. i men rasydavom viena kontrolini, tai jam ruosdavausi 2-3 dienas ir viskas. cia ruosimosi sistema buvo ypatinga, bet supratau, kad tik taip galiu atsiminti. o iki kontolinio jei netingedavau paskaitydavau, bet kazkaip sunku budavo, daug tu nd, dar juk biologija a lygiu mokiausi...

matematika nuo pat mazens buvo mano arkliukas, nuo 5kl turejau nuostabia mokytoja, pas kuria, net visikai nesigaudantis matematikoje pavirsta gudruoliu. jos abiturientu egzu vidurkis visada siekia 70-80 %, o siemet puse vaiku gavo 90 ir daugiau, tai man atrodo viska pasako, viska ismokau klaseje ir darydavau nd, tikejaus daugiau is egzo, bet kai lengvos uzduotys zioplumas pakisa koja

na, o anglu tai buvo didziausias issukis, mokyklojai pamakos buvo lygios 0, ejau i anglu kalbos mokyklele, taciau per egza pritruko laiko ir ziauriai nukentejau per rasinius.

nzn ar padejau tau kuo nors, siaip as ne su is tu kurios kala, man tiesiog tai neuzsilieka,tad prisigalvodavau visokiu mokymosi budu, o kadangi dar biski pritingedavau, tai tik pries kolius ir mokydavaus o apie kokius egzus tu galvoji?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:36:35 | Nuoroda

o gal galetum isduoti tuos mokymosi metodus? manau daug kam praverstu, nes as tai ismokstu kontroliniui o po savaites viskas uzsimirsta...

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:13:45 | Nuoroda

ju labai daug. paprasciausias: perskaitai, pasibrauki, pasidarai spargalke nzn, kiekvienas turi atrasti savo, galiu sakyti kad vienas ar kitas budas lb geras, bet gal kitam jis visiskai nevykes. na bet galiu papasakoti apie savo. 1) kalbant apie istorija ir ltu tai pagrindinis dalykas ta pacia tema perskaityti is keliu skirtingu saltiniu, nes reikia suprasti kas svarbiausia ir jei skaitysi ta pati bus nebeidomu, o cia svarbiausia: TURI BUTI IDOMU ir norint pasiekti daug reikia ismokti save sudominti 2) pats geriausias budas tai draugo pagalba.pries kontrolini susitinki su draugu ir vienas kito klausinejat, pasakojat taip kaip suprantat, zodziu vienas kita pamokot 3) o siaip svarbiausia taisykle yra KLAUSINETI, klauskit visko kas neaisku draugu ar mokytoju, jei issikalusinesit per pamokas nereiks jokiu korepetitoriu. cia taip apibendrintai, kiekvienam dalykui savos taisykles, pvz istorija mokiausi taip: perskaitau vadovelio tema, tada ta pacia tema is konspektu knygos ir tai ka turiu uzsirasius sasiuviny, tada is tos temos pasidarau saltinio uzduotis. kai visos temos buna isnagrinetos, pasidarau datu santrauka sasiuvinio gale ir jei netingiu dar pasidarau testuka internete. viskas, tai uztrunka 2-3 dienas po 2-3val, priklauso nuo temos sudetingumo, ir ju kiekio beabejo. manau tiek laiko per menesi skirti nera daug, o pries egza beabejo buvo sunkiau, nes tada visus laikotrapius reikia pakartoti, bet man bent jau to, ka labiausiai kartojau pries egza, egzamine nebuvo, tad tas 100% butent tokio mokymosi budo deka

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:17:18 | Nuoroda
bright_night rašė:

o gal galetum isduoti tuos mokymosi metodus? manau daug kam praverstu, nes as tai ismokstu kontroliniui o po savaites viskas uzsimirsta...

 taip turi but :D :D man irgi taip budavo ir nieko :D. O seip rinkis informacija, nes pateikia daug, ne viska reikai mokytis, kitko uztenka paklausyti.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:18:24 | Nuoroda

dar pamirsau svarbu dalyka, ka patarciau padaryti kiekvienam: ruosiantis laikyti tam tikro dalyko egza pasidarykit bent 5 buvusiu egzu uzduotis, tada nueje i egzamina nepamatysit nieko naujo, tai bus lyg paprastas kontrolinis, kurio lb bijot tai lb svarbu, pazistu daug tokiu kurie po egzo sake, jog tokio tipo uzduotis, klausimus mate pirma karta.. gaila, nes kiekvienam egze viskas kartojasi

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:03:36 | Nuoroda

o ar is tiesu uztenka viska moket is pateiktu programu (na kas ieina i egzamina) ir gaut 100?

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:59:15 | Nuoroda

oi cia butu perdaug gerai is tikro tiek daug yra sekmes, kaip jausiesi, kaip sugebesi stresa suvaldyti ar tiesiog uztex laiko. matematikos egze nemokejau tik vieno uzdavinio, padariau absoliuciai viska, taciau kai is 12 atimi 6 ir gauni 5 net ir mokejimas nebepadeda arba buna kad uzstringa, buna visko, juk is kiekvieno kontrolinio negauni 10, nors ir moki, su egzu lygiai tas pats

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:04:46 | Nuoroda

na, bet vistiek dėmesį reiktų sutelkti į tai, kas pateikta programose?

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-28 16:26:14 | Nuoroda
Ema* rašė:
o apie kokius egzus tu galvoji?

Aš apie lietuvių, matematiką, biologiją ir chemiją galvojau apie anglų dar, bet manau neverta jo laikyti, nes kam apsikrauti penktu vbe, o ypaš kai išsidėsto egzaminų tvarkaraštis taip, kad 3 egzaminai kas antrą dieną. (21,23,25)..
Šiaip stojant man svarbiausia yra biologija, tai ir vasaros metu ją mokausi, Mader konspektuoju. Ir svarbiausia to nedarau per prievartą ar pan, o man tai laaabai įdomu! Kai domiesi dalyku, tai ir mokytis nesunku.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-28 16:28:28 | Nuoroda
LadyBug rašė:

na, bet vistiek dėmesį reiktų sutelkti į tai, kas pateikta programose?

 Iš dalies taip, bet jei mokėsi truputį giliau ir daugiau nei ta programa-bus tik geriau.

Manau, geriausia mokinantis nesusikoncentruoti - EGZAMINAS, o mokytis daugiau ir iš įvairesnių šaltinių. Gilintis

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-29 10:08:20 | Nuoroda
Deivizs rašė:
 

Šiaip stojant man svarbiausia yra biologija, tai ir vasaros metu ją mokausi, Mader konspektuoju. Ir svarbiausia to nedarau per prievartą ar pan, o man tai laaabai įdomu! Kai domiesi dalyku, tai ir mokytis nesunku.

 O Mader Mader Mader.. Ir aš jį vasarai turiu..paskaitau kartais..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2009-07-29 13:28:45 | Nuoroda

gaila bet as Mader neturiu, gal zinot is kur gauti?

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą