Neaiškumai dėl KB ir kita.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:40:01 | Nuoroda

Paaiškinkite kasnors, prašau (:

Taigi, žiūriu savo prašyme,kad KB gerokai mažesnis nei buvau skaičiavus, galvoju kame esmė. Paskui supratau,kad įrašė mano vokiečių mokyklinio , o ne anglų valstybinio balą.. Tai nejaugi šis KB ir bus galutinis? Ir šiaip aš tą ryžą vištą pildžiusią nudaužt norėčiau, pati užsimiegojus tokia buvau ir tik namie klaidas pastebėjau...

Ir dar, kas bus  jeigu aš sutikusi vienur ar kitur studijuoti neatvyksiu ?

Dėkui

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:05:24 | Nuoroda

Dbr dėl kažkokios valkatos ryt turėsiu keisti viską, taip išeina.


Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:07:41 | Nuoroda
giedreu rašė:

Dbr dėl kažkokios valkatos ryt turėsiu keisti viską, taip išeina.

 Nesusidek su valkatom. Bus tau pamoka:D O jei rimtai, tai ziauru.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:23:25 | Nuoroda
giedreu rašė:

blet daunė. Mano draugė ten dirba tikiuosi duos tai ryžai į galvą nuo manęs :D:D

Visiems klaidu pasitaiko, zmogus gi ne robotas :) Reikejo pasitikrinti-tie, kurie pildo, visad praso patikrinti, ar nera klaidu. O tau reiketu siek tiek tolerantiskumo-cia siaip pastebejimas

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:27:35 | Nuoroda

Baikit jus ta zodi naudot "tolerantiskumas". Net nezinot ka tai reiskia. Nuo kada kvailumas, aplaidumas ir nekompetetingumas yra toleruojami?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:29:31 | Nuoroda

žinai kažkaip i KB dėmesio nekreipiau ir jeigu bučiau tarkim nepastebėjus tai ką aš žinau . kažkodėl ten kur Istorijos koeficientas didžiausias, ten anglu paimta. o kur lietuviu tai ne. ir jeigu tarkim tai lemtu istoju aš ar ne tai ką aš žinau. juk bet kas susinervintų. 


Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:35:40 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Baikit jus ta zodi naudot "tolerantiskumas". Net nezinot ka tai reiskia. Nuo kada kvailumas, aplaidumas ir nekompetetingumas yra toleruojami?

 Netoleruoti reiketu tuos, kurie nesupranta, nepripazista klaidu. O kai nuosirdziai suklydo, gailisi zmogus, tai reikia eiti ji uzdauzyti akmenim? Galiu garantuot, kad vos jai viska pasakius, atsiprasytu ir pati sutvarkytu viska..

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:39:58 | Nuoroda

Labai abejoju, juk visgi kalta aš nes padėjau savo parašą. Ai nebesvarbu. Išvis tos studijos lietuvoj tik atsarginis planas.. Na  bet vistiek nemalonu ir tiek..

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:41:46 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
Mr.Lazy rašė:

Baikit jus ta zodi naudot "tolerantiskumas". Net nezinot ka tai reiskia. Nuo kada kvailumas, aplaidumas ir nekompetetingumas yra toleruojami?

 Netoleruoti reiketu tuos, kurie nesupranta, nepripazista klaidu. O kai nuosirdziai suklydo, gailisi zmogus, tai reikia eiti ji uzdauzyti akmenim? Galiu garantuot, kad vos jai viska pasakius, atsiprasytu ir pati sutvarkytu viska..

 bet vis tiek ale zmogui kiek strioko ivare :) kiek nerviniu lasteliu nuzude :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:45:41 | Nuoroda
vycas722 rašė:
Aiste18 rašė:
Mr.Lazy rašė:

Baikit jus ta zodi naudot "tolerantiskumas". Net nezinot ka tai reiskia. Nuo kada kvailumas, aplaidumas ir nekompetetingumas yra toleruojami?

 Netoleruoti reiketu tuos, kurie nesupranta, nepripazista klaidu. O kai nuosirdziai suklydo, gailisi zmogus, tai reikia eiti ji uzdauzyti akmenim? Galiu garantuot, kad vos jai viska pasakius, atsiprasytu ir pati sutvarkytu viska..

 bet vis tiek ale zmogui kiek strioko ivare :) kiek nerviniu lasteliu nuzude :)

 Bet uztat igavo imuniteta-kitakart apsiziures

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:08:18 | Nuoroda

O iš kur pas jus prašymuose yra KB parašyti? Pas mane visur tik 0,00.

  • Fizika / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:10:07 | Nuoroda

na pas mane irgi parasyta,kur vf,o kur m tj dr nk nera

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:10:30 | Nuoroda
Hilarious rašė:

O iš kur pas jus prašymuose yra KB parašyti? Pas mane visur tik 0,00.

 rasyk tada apelecija kad tau nepaskaiciuoti KB :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:10:48 | Nuoroda

Nevermind = lambapo saite tie nuliai jau pavirto į rodos teisingus konkursinius balus. ;D

  • Fizika / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:12:07 | Nuoroda

Nieko nebesuprantu. Ten lamabpo.lt taip surašyta. ant to lapo tai net nėra. TAI KĄ DABAR DARYT?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:28:39 | Nuoroda

pas mane irgi nėra parašyta KB tam lape(registracijos pažymoj, kur gavau) o turi būt jis ar ne visdėlto? ;/

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:31:36 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

pas mane irgi nėra parašyta KB tam lape(registracijos pažymoj, kur gavau) o turi būt jis ar ne visdėlto? ;/

 praeitais metais budavo ant to registracijoss lapo, o siais metais - ne. ta bala gali pamatyt lamabpo.lt

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:36:20 | Nuoroda

O kažin, kdl šiemet jo nerašo?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:07:56 | Nuoroda

man idomu, kodel kur yra stojamasis mokestis man rodo 0lt, nors viskas seniai uzmoketa?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:15:47 | Nuoroda
Aiste18 rašė:

man idomu, kodel kur yra stojamasis mokestis man rodo 0lt, nors viskas seniai uzmoketa?

 kazka sokoladinis minejo, jei imoka susimoki ne swedbank tai ir tos sumos nerodo registracijos lape. gal kokiam kitam banke mokejai?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą