Neaiškumai dėl KB ir kita.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 14:47:35 | Nuoroda
kimono90 rašė:

Pas mane kur vf tai balas yra, o kur m, tai ten tuščias langelis.Ir pas visus taip?

 taip, manau :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:56:32 | Nuoroda

O man netikėtai visi kb 19.00 kas yra man nesuprantama (gerąja prasme) ir du 19.24 (taip pat nežinau iš kur) taigi aš patenkinta :} Nežinau ką jie ten priskaičiavo bet tikrai mano naudai :) Gal aš netaip ką nors skaičiavau bet man didžiausias buvo 19.04 :D

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-20 00:21:57 | Nuoroda

gal del to kad sita skaiciawka krecia nesamones su metiniais pazymiais a lygiu,tj a lygis prideda 0.2 rodos,jei mokeis owz matkes a lygiu ir tau jinai reikalinga ir pas tawe pwz buwo is matkes a lygiu 9,tj cia reikie rasyt a lygiu 10..;Dna tikiuos supratai..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-20 09:55:26 | Nuoroda

Taip, jau išsiaiškinau. Tiesiog negalvojau jog vienas metinio balas 0,2 prideda, kažkaip daug atrodo :D Viskas tvarkoi :} Smagu kai tikies mažiau ir duoda daugiau :D

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-20 11:49:46 | Nuoroda

Pas visus taip ir turi būti - vf kol kas tik suskaičiuoti. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 19:14:21 | Nuoroda

Sveiki, štai turiu tokį klausimą:

Aviacinė mechanika ir orlaivių pilotavimas priklauso technologijos sričiai. Aš gavau krepšelį ir įstojau į aviacinę mechaniką, bet pažiūrėjus į įstojųsių rezultatus orlaivių pilotavime, pamačiau, kad minamalus kb ten yra apie 15 mokamom studijoms ir apie 17 vf studijom. Tai norėjau paklausti ar aš būčiau įstojęs į orlaivių pilotavimą vf studijas su 16,62 kb? Nes visgi aš gavau krepšelį technologijų srity ir mano balas pakankamas, kad ten įstočiau. Ar kiekvienai specialybei yra nustatytas vf skaičius? Labai ačiū tam kas pagelbės, jei nesupratot galėsiu aiškiau išdėstyti savo mintis. 

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą