Abiturientai pataria
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-25 20:18:50 | Nuoroda
aurete rašė:

Kaip manot ar geriau 12 klasei eiti į anglų kalbos kursus ar pirkti pasiruošimo egzaminui knygas ir daugiau ruoštis savarankiš. tau gal lekai?

 as ruosciaus savarankiskai, bet cia kiekvienam skirtingai lengviau su mokytoju...as tai megstu savarankiska darba:) beto gramatika, skaitima, klausima galima psiruost visiskai savarankiskai, o jau rasima butu gerai kad kas klaidas pataisytu:)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-08-31 12:35:53 | Nuoroda

net prisiminti nenoriu tos 12 klases

 

Pagaliau baigiau ta mokykla

Žinutė parašyta: 2009-09-09 20:41:24 | Nuoroda

sveiki,norejau paklausti ko reikia norint stoti i Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla .arba siaip ko reikia norint stoti i prekyba ..mokytis gaminti maista :) nelabai randu ka,taj klausiu jusu,gal jus ka zinot?:)

Žinutė parašyta: 2009-09-13 16:19:43 | Nuoroda
daisygirls rašė:

net prisiminti nenoriu tos 12 klases

 

Pagaliau baigiau ta mokykla

 Aš šiandien tą patį pagalvojau...  Valio valio valiooo... 

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / MBE 7
Žinutė parašyta: 2009-09-13 20:58:17 | Nuoroda

Sveiki. Gal kas galetu patarti? Esu dvyliktoke, planuoju stoti i vgtu architektura, problema ta, kad esu pasirinkusi matematikos b lygi, o kiek domejausi vgtu reikalauja matematikos valstybinio. Mokykloje sake, kad rugseji dabar dar svarsto, ar palikti mokyklini, ar ne. Taigi... jei paliktu, ar yra galimybe istoti i vgtu architektura laikius mokyklini matematikos egzamina? Bent i mokama vieta?O jeigu panaikintu mokyklinius, ar, jusu nuomone, imanoma gerai islaikyti valstybini lankant b lygi?.. :/

Žinutė parašyta: 2009-09-15 10:16:26 | Nuoroda

apie architektura zinau mazai, bet galiu pasakyti, jog sansu, kad palix mokyklinius yra labai mazai, nes sis dalykas jau nusikele 2 metus ir nemanau, kad dar nukels. o be to tau valstybinio nereikia gerai islaikyti, gauk bent 1 procenta ir tu jau turesi daugiau nei mokyklinio 10. tad siulyciau biski daugiau pasisprest matiekos ir jei egzaminas bus kaip siemet buvo tj gali tiketis netgi zymiai daugiau nei 1% :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-09-18 16:15:54 | Nuoroda

Noriu paklausti kaip uzsienio kalbos kalbėjimas sekėsi buvusiems abiturientams? bei duokit keleta patarimu kaip nenusissneket nesava kalba, pavyzdziui ka daryt jei nezinosi kokio zodzio is gautu lapeliu, nes reiks nematant pasirinkt ar nesuprasi ka kitas man sakys   

Žinutė parašyta: 2009-10-03 17:21:58 | Nuoroda
Pixma rašė:

Noriu paklausti kaip uzsienio kalbos kalbėjimas sekėsi buvusiems abiturientams? bei duokit keleta patarimu kaip nenusissneket nesava kalba, pavyzdziui ka daryt jei nezinosi kokio zodzio is gautu lapeliu, nes reiks nematant pasirinkt ar nesuprasi ka kitas man sakys   

 na galima tiesio paklausti :what does it mean ir panasiai:) pas mus mokytojai i tai teigiamai reaguodavo

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-10-04 16:02:40 | Nuoroda

 Sveiki, as labai noreciau suzinoti kur galima stoti i turizma? pvz kur galima rasti tikslu aprasyma, kad butu ir kokiu reikia egzaminu  ir t.t.t.  jei suzinosite, galite atrasyti i dekoju 

Žinutė parašyta: 2009-11-05 23:11:21 | Nuoroda

noreciau kad padetumet nes nesuprantu del matematikos seip nbe zioplas esu wiska suprantu tos matiekos bet kai reikia parasyt koki kontra besansu niekaip negaunu aukstesnio kaip3 nors per pamokas wiskas twarkoj gal kas ka galit patart?      noreciau stoti y klaipedos verslo tehnologiju kolegija kazka su indzinerija ar ten statybos ar mehanikos ir dar ten kazkokie gal kas ystojot ten kur noriu as gal galetumet parasyt kokius egzus laiket kiek islaiket ir su kokiu balu ymanoma ystot ten kur noriu?plz padekit is anksto aciu :)

Žinutė parašyta: 2009-11-06 10:38:52 | Nuoroda
zameris rašė:

noreciau kad padetumet nes nesuprantu del matematikos seip nbe zioplas esu wiska suprantu tos matiekos bet kai reikia parasyt koki kontra besansu niekaip negaunu aukstesnio kaip3 nors per pamokas wiskas twarkoj gal kas ka galit patart?      noreciau stoti y klaipedos verslo tehnologiju kolegija kazka su indzinerija ar ten statybos ar mehanikos ir dar ten kazkokie gal kas ystojot ten kur noriu as gal galetumet parasyt kokius egzus laiket kiek islaiket ir su kokiu balu ymanoma ystot ten kur noriu?plz padekit is anksto aciu :)

 Turbūt nelabai viską supranti klasėje, gal iš pradžių nusirašai ir pasirodo aišku, bet reiktų giliau pasigilinti ir pabandyti gal pačiam persispręsti namuose klasės uždavinius, nes jei viską suprantum, tai tikrai neigiamo pažymio nebūtų... Man panašiai su matke būdavo, aukščiausias būdavo šeši, o šiaip vien penketai, tai perėjau į B lygį ir 10 turėjau :D Bet jei mąstai apie matematikos valstybinį, tai reik, reik padirbėti.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-11-09 09:00:51 | Nuoroda

Seip tai jo kartai nusirasau bet tik tuomet kai nesuprantu bet nusirasius stengiuos supras e o pats sanemi ziuriu nelaikiai matiekos egzo tai y ka stojai ir kur? ka man patartum kur stot?

Žinutė parašyta: 2009-11-09 10:58:20 | Nuoroda
zameris rašė:

Seip tai jo kartai nusirasau bet tik tuomet kai nesuprantu bet nusirasius stengiuos supras e o pats sanemi ziuriu nelaikiai matiekos egzo tai y ka stojai ir kur? ka man patartum kur stot?

 Aš į kineziterapiją įstojau, bet perlaikysiu biologiją bei chemiją ir  bandysiu į mediciną arba į odontologiją bandyti. O kokius tu dar laikai egzaminus?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-11-19 23:10:32 | Nuoroda

Norėjau paklaust apie geografiją....

Turiu ją b lygiu, ką žinau, smagu per pamokas, per daug neplušėjau niekad, turiu 10 :D Dabar pamąsčiau, gal egzaminą laikyt? nes 'nu mažu kas'  Vis tiek planuoju į socialinių mokslų pusę..kažką.

Peržvelgiau į užduotis, tai gal  maždaug iš bendro išprusimo gaučiau teigiamą  , jei dabar laikyčiau.... Mokytoja sakė, kad duotų man knygų ir laisvai galėčiau laikyt, yra buvę, kad laikė ir visai geografijos nesimokę ir gavo labai gerus įvertinimus..

taigi, kas nors laikė tą egzaminą? Daug laiko užtrukot prie besimokydami? O gal neverta...?

Žinutė parašyta: 2009-11-20 09:33:12 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Norėjau paklaust apie geografiją....

Turiu ją b lygiu, ką žinau, smagu per pamokas, per daug neplušėjau niekad, turiu 10 :D Dabar pamąsčiau, gal egzaminą laikyt? nes 'nu mažu kas'  Vis tiek planuoju į socialinių mokslų pusę..kažką.

Peržvelgiau į užduotis, tai gal  maždaug iš bendro išprusimo gaučiau teigiamą  , jei dabar laikyčiau.... Mokytoja sakė, kad duotų man knygų ir laisvai galėčiau laikyt, yra buvę, kad laikė ir visai geografijos nesimokę ir gavo labai gerus įvertinimus..

taigi, kas nors laikė tą egzaminą? Daug laiko užtrukot prie besimokydami? O gal neverta...?

 Kiekvienas egzaminas reikalauja dėmesio, kad ir mokyklinis. Jei tau geografijos egzaminas bus skaičiuojamas stojimuose, tai žinoma laikyk. Pasižiūrėk ankstesnių metų egzaminą, pažiūrėk kaip jauties - ar viską atsakytum. Manau, kad norėtum gauti ne tik teigiamą, bet ir gerą įvertinimą. Tiesiog dirbant tikrai įmanoma, plius mokyklinis egzaminas turėtų būti nesunkus, nors pats geografijos nuo 11 klasės nesimokinau.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-11-20 18:22:01 | Nuoroda

Geografijos egzaminas nėra sunkus, bet žinok ne viską iš bendro išsilavinimo išeis atsakyti - tad šiek tiek dėmesio geografijai ir viskas ;) aš ir B lygiu mokaus, tik jau taip nk nedarau o ir neverta man jo laikyt tai nesikvaršinsiu sau galvos  ;DDD

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-23 14:12:34 | Nuoroda

Sveiki ;]  Esu 12-okė, planuoju stoti į VGTU į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą. manau mokausi pakankamai gerai, lietuvių 9, matkė - 8, vokiečių -9, istorija-9. Stojant reikia  matkės, lietuvių ir užsienio kalbos egzaminų balų ir istorijos metinio, tačiau man iškilo klausimas, jei laikysiu istorijos valstybinį egzaminą, turėsiu daugiau šansų pagal balų skaičiuoklę gauti aukštesnį balą, ar vistiek bus atsižvelgiama tik į metinį pažymį? dėkui už atsakymą ;]

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-11-27 21:27:29 | Nuoroda

asorrti>>> Jei reikalingas tik pažymys, tai dėmesys bus kreipiamas tik į pažymį:) Tik turės reikšmės A ar B lygiu mokeisi. 

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2009-11-28 17:23:31 | Nuoroda

Žinot ka? As manau kad dabar abiturientai yra svarbesni, o vienuoliktokai - jus palaukit kitu metu :P

Žinutė parašyta: 2010-01-07 21:07:39 | Nuoroda

8,9,10,11 klasėse visiškai nesimokiau chemijos, deja, šiemet sužinojau, kad stojant man jos būtinai reikia... nuo ko pradėti mokytis savarankiškai neorganinę chemija (mūsų mokytoja neturi patirties,nelabai moka išaiškinti)?

Organinę jau pradėjau mokytis- apie alkanus, jų izomerus. Iš vis- ar daug organinės chemijos egzamine?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą