Dešimtokai dar miega?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-19 22:57:19 | Nuoroda

PUPP šiemet nėra privalomas.

Žinutė parašyta: 2010-03-20 16:33:05 | Nuoroda

Sveiki. Esu lituanistė. Rašau pigiai kalbas kalbėjimo įskaitoms. Parašiau jau daug kalbų ir visi liko patenkinti. :) Susidomėję rašykit el. paštu  

Žinutė parašyta: 2010-03-25 17:42:39 | Nuoroda

karolyyyte - gal turi ketvirtosios temos ''Kultura ir jaunimas'' kokias nors potemes? arba bent jau kokia nors pradžia? :) būčiau dėkynga :) :)

Žinutė parašyta: 2010-03-26 14:36:57 | Nuoroda
Fanatik rašė:

Taip, šiemet nėra privalomas, ir tuom džiaugiuosi patirsime šiektiek mažesni stresa. Nes jaigu mes neišlaikytumėm tai liekame automatiškai kartoti kurso, pavizdžiui kaip man labai sunkiai sekas matematika, o humanitariniai mokslai labai puikiai, jaigu matematikos neišlaikau tai gaunasi gryna nesamonė..

 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-03-27 21:00:44 | Nuoroda
Ne.išmintingoji rašė:
Fanatik rašė:

Taip, šiemet nėra privalomas, ir tuom džiaugiuosi patirsime šiektiek mažesni stresa. Nes jaigu mes neišlaikytumėm tai liekame automatiškai kartoti kurso, pavizdžiui kaip man labai sunkiai sekas matematika, o humanitariniai mokslai labai puikiai, jaigu matematikos neišlaikau tai gaunasi gryna nesamonė..

 

 Tikra humanitare ir sekasi taip tikrai puikiai ;DDD

Siaip ir man arteja tas PUPPAS, bet kazkaip net nzn bijau gal labiau kalbejimo, o egzu nelabai, nes pamaciau kokie buvo praeitais metais tai net juokas paiime, o pas mus mokykloje kiekviena savaite darydavome visus tuos Puppu teksto suvokimus tai kaip ir norml pazymiai, aisku bandomasis buvo tik 7, bet kai zinant musu mokytoja, tai cia kaip koks 9tukas ;D o matematikos tai isvis nera ko bijoti, nors ir nesuprantu as tu sinusu ir kosmusu, bet kai paziurejau, kad ten 1/3+2/3 riekia sudedineti tai net juokas paiime ;D bet sakau bijau labiausiai kalbejmo, kad uzsikirsiu kur ar kad i lankas pradesiu varyti ;D

Žinutė parašyta: 2010-03-28 18:42:36 | Nuoroda

Aš ir bijau, kad bus tokie aaaammm, hmmmm

Žinutė parašyta: 2010-03-30 00:09:24 | Nuoroda

sveiki kas kalbes tema kultura ir jaunimas rasykit i skype karamelka1994 pasitarsim ir pasidalinsim informacija :) 

Žinutė parašyta: 2010-04-03 22:27:18 | Nuoroda

Sveiki :) gal kas galit pasidalint savo informacija tema "Jauno žmogaus pilietiškumas"? :)

Žinutė parašyta: 2010-04-04 11:08:56 | Nuoroda

Sveiki,manau,kad rinksiuosi temą žmogus ir aplinka,jei kam kylą minčių apie šią temą ar patys ją rinksitės rašykit ,pasidalinsim info ar tiesiog padiskutuosim šia tema.:)

Žinutė parašyta: 2010-04-06 19:51:18 | Nuoroda

Kam privalomi, kam ne ;), aš asmeniškai mokausi gimnazijoje ir man, lietuvių bei matematikos egzaminai yra privalomi ;))). Manau, tai neblogai, nes pajunti tą tokį nervinią įtampą, pamatai, kaip maždaug vyksta egzaminas, lengviau 12 klasėje bus lengviau.. O kalbėjimui pasirinkau temą "Jauno žmogaus pilietiškumas", pasirinkau ne dėl to, kad kažką labai daug žinočiau, ar labai patiktų, tiesiog apsiklausinėjau draugus iš visų 10klasių, šią temą renkasi vieną mažiausiai, o tai yra gerai, mokytojai obijektyviau vertins, neatsibos klausyt to pačio per tą patį ;D Taigi, gal kas turit informacijos jau prisirinkę? Gal reiktų jau pradėt ruoštis? Mestelkit, jei galit, kas ką turit šia tema, man į el.paštą:

Žinutė parašyta: 2010-04-07 16:50:05 | Nuoroda

Sveiki,Gal kas gali padeti,As uzsirasiau i pupp bet isvaziuot pasirodo turesiu i uzsieni ar man nieko nebus kad nelaikysiu nors uzsirasaiu?

Žinutė parašyta: 2010-05-08 15:39:07 | Nuoroda

Norejau paklausti ar siais metais rasymo uzduotis su gramatika ir teksto suvokimu bus rasoma ta pacia diena?

Žinutė parašyta: 2010-05-08 17:07:28 | Nuoroda

taip,ta pacia.

Žinutė parašyta: 2010-05-20 21:59:29 | Nuoroda

Sveiki, gal kas noretumete apsikeisti kalbejimo turiniu per skype PUPP 2010m.? Mano tema: MOKSLO PASIEKIMAI MUSU GYVENIME....Skype: jacuzzi__

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-05-21 01:21:56 | Nuoroda

Ką kartosities per savaitgalį? Ką šiaip kartojaties? Gal kokių nuorodų turite ar ko.. Pasidalinkite

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:44:01 | Nuoroda

Būčiau dėkinga, jei kas nors ryt ryte, kuo ankščiau, įmestumėt potemes „Žmogus ir aplinka“. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą