Išoriniai kandidatai(eksternai)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-02 20:06:14 | Nuoroda

Sveiki.

Gal kas taip pat perlaiko šiemet egzaminus? Kaip sekasi mokintis savarankiškai? Kažkaip vienam sudėtinga, bet kai yra didele motyvacija, tai tikrai yra noro, bet kartais ne visų užduočių supranti, o kai pas korepetitorius eiti pinigų neturi, tai ne kas :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-11-30 17:54:56 | Nuoroda

Labas

As zadu perlaikyt biologijos ir galbut lietuviu egzaminus.Dar kol kas nepradejau ruostis,bet jau reiktu :-) o kaip tau sekasi ruostis? :-)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-11-30 19:35:14 | Nuoroda

Aš mokausi biologiją iš Wiliamso, dar tokios oranžiškos knygutės - Citologijos konspektas, ir žinoma, geriausia knygutė - žalia, į egzaminą - be baimės. Darau egzaminų užduotis, turiu Nacinalinio egzamino centro knygutę, citologijas uždavinyną (pagal citologijos konspektą, tas pats autorius ir wiliamso užduotis, taip pat testus darau  iš žalios knygutės su varle 11-12 kl.

O lietuvių tai nežinau perlaikyti ar ne, nes galiu gauti mažiau, o dar ir chemiją perlaikau....

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-02 20:37:30 | Nuoroda

Aš tai mokysiuos iš Wiliams ir Mader. Į egzaminą - be baimės, bent man,tai ten per mažai visko yra.O koks yra tos žalios su varle knygutės pavadinimas?Citologiją dar gerai prisimenu,nes tik prieš savaitę universitete išlaikiau jos egzaminą :-) Chemiją tai būtinai perlaikyk,nes į matematiką gali nebežiūrėti.

O lietuvių tai gali gauti ir daugiau, čia kaip loterija,arba laimėsi, arba ne...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-12-03 08:48:53 | Nuoroda

Man tai Maderis labai nepatinka :D , ten viskas taip sudėtingai parašyta, kad sakinį net po kelis kartus skaitau, žiauriai nervina, gal kvailas esu, bet nesuprantu ką ten rašo iš pirmo karto, plius ten daug ko nereikia, piešinėliai ten geri....Bet nei aš tos knygos turiu, nei jaučiu pirkti yra, sena ji jau gana.   O Wiliamse man patinka, kad ten viskas suprantamai parašyta, lakoniški, trumpi sakiniai, apibendrinimai, tokia faina ir jauki knyga, tačiau ten taip pat visko nereikia.... O ta žalia knygutė, na man tai ten atrodo viskas surašyta ko reikia egzamine, gal ką giliau reiktų žinoti, bet darai užduotis ir pamatai ar užteko, ar ne, dažniausiai šiaip užtenka, kiek darydavau.

 O testų knygutė vadinasi taip: Biologijos tesai XI-XII klasei. ( Jolanta Martinionienė, Laima Lapinskaitė, Pranė Stankevičienė), labai gerai, kad gale yra atsakymai. Tie testai nėra labai sunkūs, bent pradžioje, po to gal sunkesni pagal atitinkamas temas, bet labai smagu, kai nepadarai nei vienos klaidos, jautiesi drąsiau prieš egzaminą :D .

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-06 22:21:02 | Nuoroda

Na taip, Maderį tikrai daug ko ir nereikia,bet ir Wiliamse kai kada būna per mažai. Biologijos testų knygutę žinau, gera jinai,turėtų pakakti,kad pasiruoštum egzaminui

Beje, o tu dabar ką nors studijuoji,ar tik ateinančių metų egzaminams ruošies?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-12-07 09:19:20 | Nuoroda

Dabar mokausi kineziterapiją, bet vasarį jaučiu išeisiu ir ruošiuos tik egzaminams. Pernai tai atsimenu ruošiaus iš žalios knygutės, Wiliamso,  9kl. vadovėlio (Moliai) kraujotaką ir virškinimą, augaliją šiek tiek iš tokių senų, senų knygų, SSRS laikų :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-07 20:33:09 | Nuoroda

Tai kmu mokaisi kineziterapija?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-12-07 20:37:14 | Nuoroda

taip, bet galima sakyti, kad mokausi tik teoriškai, labiau egzaminams ruošiuos.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-08 16:21:03 | Nuoroda

Geriau nemesk vasarį, baik pirmą kursą,perlaikyk egzaminus ir stok į mediciną. Tau gali užskaityti kokius nors dalykus iš kineziterapijos ir pirmam kurse turėsi daugiau laiko pasiruošt kitkam

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-12-08 20:03:29 | Nuoroda

Kažkaip nematau prasmės lygti.

Visų pirma, įstojau į mokamą grupę, tad reiktų už pusmetį sumokėti, tai būtų pinigų išmetimas. Antra, vis tiek noriu perstoti, tai jau geriau tą laiką egzaminams skirsiu. Geriausiu atveju man užskaitytų kalbos kultūrą ir asmens sveikatos ugdymas, bet čia tokie dalykai, nuo kurių tikrai nepavargsti :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-08 20:03:36 | Nuoroda

Kažkaip nematau prasmės lygti.

Visų pirma, įstojau į mokamą grupę, tad reiktų už pusmetį sumokėti, tai būtų pinigų išmetimas. Antra, vis tiek noriu perstoti, tai jau geriau tą laiką egzaminams skirsiu. Geriausiu atveju man užskaitytų kalbos kultūrą ir asmens sveikatos ugdymas, bet čia tokie dalykai, nuo kurių tikrai nepavargsti :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-09 17:00:37 | Nuoroda

Jei mokamoj esi,tai tada tikrai neverta likti.Nors jau ir dabar,už pirmą pusmetį juk teko mokėti.

Jei tik tuos 2  dalykus užskaitytų tau,tai neverta, jau geriau anksčiau mesk ir ruoskis egzaminams. Bet dar gali nueit pasiklausti dekanate, gal daugiau dalykų užskaitytų.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-13 00:07:10 | Nuoroda

Kas perlaikėte egzaminus Kaune gal pasidomėjote kada duos pažymas,kur bus parašyti perlaikytų egzaminų rezultatai? :) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą