Medicina. Tik išskirtiniems?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-31 14:15:47 | Nuoroda

Stojant reikia tryjų egzaminų ir metinio.
Į mediciną stojant reiketų taip pat trįjų pasirinktinai: svarbiausias yra biologijos,toliau-matematika ARBA chemija ir lietuvių kalba. O metinis būtų tas,kurio egzamino nelaikei. Jeigu laikei chemiją,bus skaičiuojamas metinis matematikos. Patarčiau,bent jau tada rinkis išplėstinį matematikos,stojant bus imamas didesnis koficientas. Tačiau su mūsų valdžia,manau mokslo reformos keisis dar daug kartų :)

  • Biologija / VBE 66
  • Chemija / VBE 18
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 35
Žinutė parašyta: 2010-01-31 14:48:07 | Nuoroda
kotriuke rašė:

Sveiki. Esu dešimtokė, todėl atėjo metas galvoti apie profiliavimą ir būsimas studijas. Svajoju apie mediciną.  Matematikos egzamino nelaikysiu, todėl norėjau paklausti, ar stojant svarbu kokiu kursu (bendru ar išplėstiniu) ją mokiausi?  O gal vis dėlto laikyti verta? Kokio tada lietuvių kalbos, chemijos ir biologijos egzamino balo reikėtų norint įstoti? Ačiū

 Geriau turėti B lygiu aštuonis, nei A šešis, už A lygį prideda vieną balą, o už B nieko, tai jei turi iš A šešis, skaičiuotų kaip septynis, o B ir lieka aštuoni. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-03 14:41:33 | Nuoroda
Dooovilė rašė:
Sviatosa rašė:

Nezinau, nors ir sako, kad laikant pwz matieka ziurimas chemijos metinis, man 2009 stojant , nors ir laikiau chemija (matiekos-ne), ziurejo chemojis metini pazymi, nes jis buvo aukstesnis.

 Tu čia rimtai? Tai kaip dabar tiesą sužinoti.

 100%, nes pati ne karta dar skaiciavau, ir pagal nauja balu skaiciuokle taip iseina.

Žinutė parašyta: 2010-02-03 16:37:28 | Nuoroda

kur rasti nauja skaiciuokle? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-06 12:30:52 | Nuoroda

Bent jau KMU stojamuosius balus sudarys iš:

Biologijos egzamino (Privalomo) - 0,4 kof , Lietuvių egzamino (Privalomo) - 0,2  kof bei Chemijos arba Matematikos egzamino (Vieno iš jų pasirenkant) (!) - 0,2 kof

Chemijos arba Matematikos metinis pažymio (To kurio egzamino nelaikėt) - 0,2 kof

Info: Iš Litexpo parodos 2010.

Žinutė parašyta: 2010-02-07 18:57:36 | Nuoroda
Leon1 rašė:

Bent jau KMU stojamuosius balus sudarys iš:

Biologijos egzamino (Privalomo) - 0,4 kof , Lietuvių egzamino (Privalomo) - 0,2  kof bei Chemijos arba Matematikos egzamino (Vieno iš jų pasirenkant) (!) - 0,2 kof

Chemijos arba Matematikos metinis pažymio (To kurio egzamino nelaikėt) - 0,2 kof

Info: Iš Litexpo parodos 2010.

 vadinasi man pasiseke ir skaiciavimuose isivele klaida :D

Žinutė parašyta: 2010-02-08 19:26:38 | Nuoroda
kotriuke rašė:

Sveiki. Esu dešimtokė, todėl atėjo metas galvoti apie profiliavimą ir būsimas studijas. Svajoju apie mediciną.  Matematikos egzamino nelaikysiu, todėl norėjau paklausti, ar stojant svarbu kokiu kursu (bendru ar išplėstiniu) ją mokiausi?  O gal vis dėlto laikyti verta? Kokio tada lietuvių kalbos, chemijos ir biologijos egzamino balo reikėtų norint įstoti? Ačiū

 Na aš tikrai rekomenduočiau 10 kl rinktis matematiką A lygiu. Jei jausi, kad tau per sunku, kad maži semestro pažymiai gaunasi, visada iš A į B galėsi pereiti, o iš B į A pereinant reikia laikyti visokias įskaitas.. Tad patariu bandyti imti A lygį, taip bus atsargiau. Dėl matematikos egzamino spręsti neskubėk, nes kuo daugiau pasirinkimo galimybių paliksi ateičiai, tuo saugiau ir ramiau jausies.

 

Studijuoti iš tiesų nėra lengva. Pradžioje medicina yra grynas kalimas. Supratimui, gilinimuisi nėra laiko, ypač nuo spalio pradžios, kai prasideda anatomija. Jeigu jum atrodo neįtikėtina, kad kalant galima mokytis kokią chemiją arba fiziką - įstosit į MF ir patikėsit. Taigi reikia visų pirma geros atminties. Jei tokią turit, nebus labai baisu. Reikia gebėt išgyventi su 6 ar mažiau valandų miego. Dirbus nuo 8 iki 5 parėjus vėl kalt. 

Bet. Dalykai labai įdomūs, dėstytojai geri. Išmokstama planuotis laiką. Tada jau kartais gaunasi padaryti laisvą penktadienį ir su draugais susimatyti. Tik tam irgi reikia, kad praeitų kažkiek laiko. Svarbu suprasti, į kurias paskaitas eiti nebus naudinga, kuriuos seminarus gali praleisti, kaip apsimesti protingu ir žinančiu.

Išgyventi sunku, bet įmanoma. Praėjus pusmečiui MF, nepaisant visko, jei reiktų, stočiau ten dar kartą :)

Žinutė parašyta: 2010-02-10 18:58:26 | Nuoroda

Sveiki as taip pat noreciau studijuoti medicina , bet tik ne kaune . Man labai nepatinka Kaunas kaip miestas labai traukia Klaipeda ten aplinka kitokia gal kas studijuoja medicina?

 gal galetu man info apie studijas kaip sekasi ten , kaip pragyvenimas neakivaizdines ir akivaizdines studijos ir apie Vilniaus universitetus studijuojant, labiau traukia kineziterapija ir masazai dar domniuosi labai ivairia medicina buciau labai dekinga :) 

mano el.pastas

Žinutė parašyta: 2010-02-11 15:47:01 | Nuoroda
Leon1 rašė:

Bent jau KMU stojamuosius balus sudarys iš:

Biologijos egzamino (Privalomo) - 0,4 kof , Lietuvių egzamino (Privalomo) - 0,2  kof bei Chemijos arba Matematikos egzamino (Vieno iš jų pasirenkant) (!) - 0,2 kof

Chemijos arba Matematikos metinis pažymio (To kurio egzamino nelaikėt) - 0,2 kof

Info: Iš Litexpo parodos 2010.

 man kaip tik toj pacioj parodoj aiskino, kad nesvarbu kuri egzamina matiekos ar chemijos laikei, ima geresni metini pazymi...

Žinutė parašyta: 2010-02-19 18:24:21 | Nuoroda

Na, mano itin sunkus būdas: greitai užsiplieskiu, šiek tiek agresyvi ir labai nervuota esu. ;D ypač suerzina, kai kas nors nesiseka...Nežinau, gal tai pavėluota paauglystė, bet manau, kad čia dėl nuolatinių nesutarimų, kivirčų su šeimos nariais, mat labai ūmaus būdo pas mus visi šeimoj;D Tad bijau, kad įstojus ten nuo nuolatinio beatodairiško mokymosi tarp baltų sienų neatsidurčiau, nes, kaip minėjau,mano nervų sistema labai silpna :D Kaip manote? Nenurovė jums ten stogo, gerb. medikai? :D Šiaip aš gana gabus vaikas, nors ir neturiu vieno dominuojančio talento - visų po truputuką, atmintis ne fenomenali, bet nesiskundžiu. :)

Žinutė parašyta: 2010-02-19 21:31:11 | Nuoroda
Baklažanas rašė:

Na, mano itin sunkus būdas: greitai užsiplieskiu, šiek tiek agresyvi ir labai nervuota esu. ;D ypač suerzina, kai kas nors nesiseka...Nežinau, gal tai pavėluota paauglystė, bet manau, kad čia dėl nuolatinių nesutarimų, kivirčų su šeimos nariais, mat labai ūmaus būdo pas mus visi šeimoj;D Tad bijau, kad įstojus ten nuo nuolatinio beatodairiško mokymosi tarp baltų sienų neatsidurčiau, nes, kaip minėjau,mano nervų sistema labai silpna :D Kaip manote? Nenurovė jums ten stogo, gerb. medikai? :D Šiaip aš gana gabus vaikas, nors ir neturiu vieno dominuojančio talento - visų po truputuką, atmintis ne fenomenali, bet nesiskundžiu. :)

 

Beveik visiem mums buvo stogą nunešę ir ne po kartą. Visi pro tai praeina. Esmė yra norėti medicinos, siekti tikslo, nenuleisti rankų. Nepasisekti gali visur ir visada, medicina ne išimtis. Jei pagalba žmogui ir gydytojo darbas yra tai, ką nori veikti gyvenime, tai pirmyn :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-08 23:22:54 | Nuoroda

 Gal kas žinot ar galima kažkuriuo būdu jau baigus mokyklą ir nepasirinkus chemijos 10kl (nėra atestate pažymio chemijos) baigt tą chemijos kursą ir kad į atestatą būtų įrašytas metinis pažymys?

 

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:32:22 | Nuoroda

Sveiki visi, norėčiau paklausti dėl kineziterapijos, ar ten lengviau, nei medicinoj, bei kurioje specialybėje daugiausiai chemijos? Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:38:29 | Nuoroda

kiek žinau, kineziterapijoje tikrai lengviau nei medicinoje, nes ir mažiau metų mokytis, ir mažiau dalykų bei ne taip plačiai gilinamasi į medicininius dalykus:) o chemijos daugiausia farmacijoje arba pačioje chemijoje:)

Žinutė parašyta: 2010-03-11 16:18:32 | Nuoroda

kineziterapija tai ne medicina

Žinutė parašyta: 2010-03-11 22:44:05 | Nuoroda
Smeterling rašė:

kineziterapija tai ne medicina

 nuo kada cia reabilitacija tapo nemedicinine veiklos sritimi?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 22:45:53 | Nuoroda
MoNiK rašė:

Sveiki visi, norėčiau paklausti dėl kineziterapijos, ar ten lengviau, nei medicinoj, bei kurioje specialybėje daugiausiai chemijos? Ačiū

Kinezi tikrai lengviau, net tu paciu dalyku destytojai is kineziuku reikalauja zymiai maziau :)

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:12:01 | Nuoroda

Kiek žiūrėjau kineziterapijos stojamasis balas labai panašus į farmacijos, net aukštesnis, tai jaučiu net neverta po farmacijos rašyti kineziterapiją.

Žinutė parašyta: 2010-03-13 17:27:36 | Nuoroda
MoNiK rašė:

Kiek žiūrėjau kineziterapijos stojamasis balas labai panašus į farmacijos, net aukštesnis, tai jaučiu net neverta po farmacijos rašyti kineziterapiją.

 tai kad šiais metais nebus svarbu, kaip viska surašysi

Žinutė parašyta: 2010-03-14 16:47:05 | Nuoroda

gal į temą gal nelabai.. bet, pernai įstojau į mediciną VF ir jau įpusėjo antras semestras, ir kuo toliau tuo labiau suprantu, kad bereikalo paleidau svajonę stoti į kineziterapiją... ir dabar nebežinau ką daryti.. mesti mediciną ir kitais metais stoti į kineziterapiją, ar kažkaip toliau mokytis mediciną...  ką jūs patartumėte daryti? 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą