Architektūra (:
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:26:37 | Nuoroda
fainaa rašė:
Veronikusia rašė:
NONcom rašė:
Rutelia :) rašė:
fainaa rašė:
Rutelia :) rašė:

Ir tik JAM'e tai ismokys? idomu, kuo ta megstamiausia plyta man padetu stojant... Man protingas zmogus patare eit privaciai pas patyrusi destytoja.

 Nebutinai JAM,kursai vyksta ir KTU ir VDA universitetuose,ir tiesiog busi tikra kad mokaisi to ka gausi per egzamina.Galbut zinai apie perspektyva,bet ar tikrai moketum teisingai pavaizduoti savo sugalvota pastata?

O tarkim JAM'e moko akademinio piesimo, visu taisykliu ir panasiai, piesimo pagrindu? Nes stojant pagrindas manau vistiek yra tai, kaip darba ispildai o man tame dar labai tobulet reikia. JAM manau reikia labiau patyrusiam but, nei as, kiek domejausi tais kursais.

 Aš atėjau visai, galima sakyti žalias, bet JAM`e tikrai labai labai nemažai pramokau, nors praktiškai nelabai ir mokiausi. Aš tikrai žinau, kad asmeniškai taip nepasiruoši, kaip galėtum pasiruošti JAM`e. 

 Kodel taip isitikines, kad nepasiruostu? Mano dvi drauges lanke privaciai, bet grupelemis buvo zmoniu. Ejo ir i piesima, ir i kompozicija( Kaune) ir abi gavo gan aukstus ivertinimus, viena 95, o kita 100. Tad manau viskas priklauso nuo to kiek pats zmogus pasiryzes dirbti, o dirbt reiks daug.

 tai cia jos turbut ir lanke tokius kursus apie kuriuos kalbam,nes ne tik JAM ruosia stojamiesiems. :) o tavo drauges i KTU zada stot?

 na prasyme juk 12 vietu :D zada stot daug kur, bet mokes privaciai pas destytoja, o ne bendri kazkokie kursai.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:39:24 | Nuoroda
Veronikusia rašė:
fainaa rašė:
Veronikusia rašė:
NONcom rašė:
Rutelia :) rašė:
fainaa rašė:
Rutelia :) rašė:

Ir tik JAM'e tai ismokys? idomu, kuo ta megstamiausia plyta man padetu stojant... Man protingas zmogus patare eit privaciai pas patyrusi destytoja.

 Nebutinai JAM,kursai vyksta ir KTU ir VDA universitetuose,ir tiesiog busi tikra kad mokaisi to ka gausi per egzamina.Galbut zinai apie perspektyva,bet ar tikrai moketum teisingai pavaizduoti savo sugalvota pastata?

O tarkim JAM'e moko akademinio piesimo, visu taisykliu ir panasiai, piesimo pagrindu? Nes stojant pagrindas manau vistiek yra tai, kaip darba ispildai o man tame dar labai tobulet reikia. JAM manau reikia labiau patyrusiam but, nei as, kiek domejausi tais kursais.

 Aš atėjau visai, galima sakyti žalias, bet JAM`e tikrai labai labai nemažai pramokau, nors praktiškai nelabai ir mokiausi. Aš tikrai žinau, kad asmeniškai taip nepasiruoši, kaip galėtum pasiruošti JAM`e. 

 Kodel taip isitikines, kad nepasiruostu? Mano dvi drauges lanke privaciai, bet grupelemis buvo zmoniu. Ejo ir i piesima, ir i kompozicija( Kaune) ir abi gavo gan aukstus ivertinimus, viena 95, o kita 100. Tad manau viskas priklauso nuo to kiek pats zmogus pasiryzes dirbti, o dirbt reiks daug.

 tai cia jos turbut ir lanke tokius kursus apie kuriuos kalbam,nes ne tik JAM ruosia stojamiesiems. :) o tavo drauges i KTU zada stot?

 na prasyme juk 12 vietu :D zada stot daug kur, bet mokes privaciai pas destytoja, o ne bendri kazkokie kursai.

 suprantu kad daug kur,tik seip idomu,nes gerai stojamuosius islaike.Bet vis tiek yra vieta kur pirma rasys.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:41:54 | Nuoroda

 Aš neaukštinu JAM`o, aš tik žinau realybę. Kalbi dabar vienaip, bet kai pajusi dvyliktos klasės krūvį (jei būsi dvyliktokė dabar), tai atšoks fantazijos taipogi. NA visgi tavo pasirinkimas. Jei pas dėstytoją eisi, irgi bus gerai. Nieko nesakau. Tik jeigu visai pačiam ruoštis, čia jau praktiškai... Reikia būti valios žmogumi :)

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:43:54 | Nuoroda

 O JAM`ą taip giriu (iš dalies), dėl to, kad jis man davė labai daug. Jei tiks pats būčiau bent kiek daugiau dirbęs, ai išvis būtų čiotkai :) Tačiau kiek ir išmokau, manau, man tai labai pravers gyvenime :)

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-04 22:20:12 | Nuoroda

As pvz nelankiau JAM'o, nebaigiau dailes mokyklos, tik 12toj klasej metus lankiau piesima 2h per savaite ir akvarele 2h per savaite (panevezio dailes mokykloje yra tokia TM grupele). Zinoma ir namuose bei mokykloje nesedejau be darbo, uzsiiminejau siokiais tokiais darbais(piesiniai dazniausiai piestuku), taip tap du metus buvau pasiiemes savaitine braizybos pamoka mokykloje. taip pat 12 toj klasej pradejau dometis kompozicija, narsiau internete, ieskojau info, dariau uzduotis kurias dare JAM'e(tik kaikurias), dirbau savarankiskai ir pasiruosiau pats. teorija ruosiausi gal 2 dienas(tikrai neperdedu) ir islaikiau. ir rezultatas kaip man tai labai geras ir tikrai juo dziaugiuosi.

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-04 23:24:18 | Nuoroda
g.art rašė:

As pvz nelankiau JAM'o, nebaigiau dailes mokyklos, tik 12toj klasej metus lankiau piesima 2h per savaite ir akvarele 2h per savaite (panevezio dailes mokykloje yra tokia TM grupele). Zinoma ir namuose bei mokykloje nesedejau be darbo, uzsiiminejau siokiais tokiais darbais(piesiniai dazniausiai piestuku), taip tap du metus buvau pasiiemes savaitine braizybos pamoka mokykloje. taip pat 12 toj klasej pradejau dometis kompozicija, narsiau internete, ieskojau info, dariau uzduotis kurias dare JAM'e(tik kaikurias), dirbau savarankiskai ir pasiruosiau pats. teorija ruosiausi gal 2 dienas(tikrai neperdedu) ir islaikiau. ir rezultatas kaip man tai labai geras ir tikrai juo dziaugiuosi.

 Koks, jei ne paslaptis?:)

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-05 10:40:46 | Nuoroda
NONcom rašė:
g.art rašė:

As pvz nelankiau JAM'o, nebaigiau dailes mokyklos, tik 12toj klasej metus lankiau piesima 2h per savaite ir akvarele 2h per savaite (panevezio dailes mokykloje yra tokia TM grupele). Zinoma ir namuose bei mokykloje nesedejau be darbo, uzsiiminejau siokiais tokiais darbais(piesiniai dazniausiai piestuku), taip tap du metus buvau pasiiemes savaitine braizybos pamoka mokykloje. taip pat 12 toj klasej pradejau dometis kompozicija, narsiau internete, ieskojau info, dariau uzduotis kurias dare JAM'e(tik kaikurias), dirbau savarankiskai ir pasiruosiau pats. teorija ruosiausi gal 2 dienas(tikrai neperdedu) ir islaikiau. ir rezultatas kaip man tai labai geras ir tikrai juo dziaugiuosi.

 Koks, jei ne paslaptis?:)

 85

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:23:32 | Nuoroda

Sveiki, pats planuoju bandyti stoti šią kryptimi. Pats seniai esu baigęs meno mokyklą. Praitais metais lankiau piešimo pamokas. Piešimo egzaminui turėčiau pasiruošti, bet kompozicijos labai sunkiai. Iš e-books mokausi perspektyvos, kadangi gyvenu provincijoje, tai JAM'a gan sunku lankyti - neįmanomą. Tai šia kryptimi galima sakyti esu beveik savamokslis. :) 

Norėčiau paklausti ar piešimo metu būtinai reikia štrichuoti akademiniu, ar galim spalvinti ir tonuoti sukuriant erdvę? :]

Ar kompozicijos metu galima nauduoti braižymo priemonėmis (liniuotę) ? :)

Gal dar kokių patarimų turit pasirengti šiam egzaminui? : )

 

P.S. jei dar kils klausimų, o tikriausiai kils, tai parašysiu, nes vienam nieko nepadedamam šiam egzui pasirengti yra velniškai sunku.. :]

 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 17:12:03 | Nuoroda

g.art tavo rezultatas tikrai neblogas-sveikinu. Jei kiti egzai gerai pasiseks tai istosi ;)

Padre- strichuot reikia taip kaip per akademini piesima,liniuociu naudoti negalima.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-05 17:53:22 | Nuoroda
Padre rašė:

Sveiki, pats planuoju bandyti stoti šią kryptimi. Pats seniai esu baigęs meno mokyklą. Praitais metais lankiau piešimo pamokas. Piešimo egzaminui turėčiau pasiruošti, bet kompozicijos labai sunkiai. Iš e-books mokausi perspektyvos, kadangi gyvenu provincijoje, tai JAM'a gan sunku lankyti - neįmanomą. Tai šia kryptimi galima sakyti esu beveik savamokslis. :) 

Norėčiau paklausti ar piešimo metu būtinai reikia štrichuoti akademiniu, ar galim spalvinti ir tonuoti sukuriant erdvę? :]

Ar kompozicijos metu galima nauduoti braižymo priemonėmis (liniuotę) ? :)

Gal dar kokių patarimų turit pasirengti šiam egzaminui? : )

 

P.S. jei dar kils klausimų, o tikriausiai kils, tai parašysiu, nes vienam nieko nepadedamam šiam egzui pasirengti yra velniškai sunku.. :]

 

 JAM sako, kad teikia pirmenybe kaip tik tokiem, gyvenantiem ne vilniuj ar jo apskrityje, tai manau galetum ten mokytis. nebent jau kitos problemos. as pvz nelankiau, nes pinigai nemazi, o nezinai ar juos isleides tikrai istosi. sekmes ruosiantis

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-05 17:54:28 | Nuoroda
fainaa rašė:

g.art tavo rezultatas tikrai neblogas-sveikinu. Jei kiti egzai gerai pasiseks tai istosi ;)

Padre- strichuot reikia taip kaip per akademini piesima,liniuociu naudoti negalima.

 dekuj. nu tikiuosi. gal susitiksim rugseji vgtu;D

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-05 23:08:31 | Nuoroda

O kas lankete JAM'a, gal būtu geranoriški ir pasidalintu užduotumis ? :]

Tikrai sukramtyčiau ir suprakaitu padaryčiau keleta jų.. Nes nelabai įsivaizduoju kokios jos yra ir kaip atrodo... :\

Žinutė parašyta: 2010-07-06 12:49:13 | Nuoroda
Padre rašė:

O kas lankete JAM'a, gal būtu geranoriški ir pasidalintu užduotumis ? :]

Tikrai sukramtyčiau ir suprakaitu padaryčiau keleta jų.. Nes nelabai įsivaizduoju kokios jos yra ir kaip atrodo... :\

 Nelankiau, bet...

Stotele, bilietu kasa su vartais, namas ant vandens, baznycia 500 zmoniu, infocentras miesto centre, 10 aukstu garazas, apzvalgos aikstele ant skardzio, persirengimo kabina papludimyje, laiptai nusileisti i papludimi ir gelbetoju budele ir pan. nebeatsimenu kitu. gal dar kas nors zino

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:51:13 | Nuoroda

Labai dėkingas, papaišysiu.. :]

 

O piešimas vyksta ant vieno A3 formato lapo iš viejų pusių ? reikia nusibrežti planą ir nupiešti iš trijų pusių vaizdą ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 10:46:43 | Nuoroda
Padre rašė:

Labai dėkingas, papaišysiu.. :]

 

O piešimas vyksta ant vieno A3 formato lapo iš viejų pusių ? reikia nusibrežti planą ir nupiešti iš trijų pusių vaizdą ? :)

 Tu klausi apie piesima ar apie kompozicija?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-07 10:56:47 | Nuoroda

Sveiki, kur galima suzinoti stojamojo i archtektura egzamino balus? dekuj uz ats ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 11:03:22 | Nuoroda
Agniuxs rašė:

Sveiki, kur galima suzinoti stojamojo i archtektura egzamino balus? dekuj uz ats ;)

 Lamabpo.lt

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-07 11:21:01 | Nuoroda

gal galetumei pasakyti kaip ten susirasti, draugei bandau surast :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 11:29:43 | Nuoroda
Agniuxs rašė:

gal galetumei pasakyti kaip ten susirasti, draugei bandau surast :)

 ten kur reikia pildyt prasyma,tai sone spaudi uzpildytas prasymas ir yra lentele su egzaminai tai ten ir bus parasyta.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-07 11:30:23 | Nuoroda

Labai aciu ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą