Kiek egzaminų laikysite?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-15 13:47:21 | Nuoroda

Noriu stoti į bendros praktikos slauga, tad laikysiu BIOLOGIJA, LIETUVIU, MATEMATIKA, o CHEMIJOS (A) pasilieku kaip metinį pažymį. Iš klasioku dauguma laiko 4 egzaminus. KAip manot laikyti man dar 4 užsienio kalbos egzaminą, jei jo man nereikia stojat? Kiek jūs laikote?

Žinutė parašyta: 2009-12-15 15:09:54 | Nuoroda

Ziurint kaip paziuresi, jeigu jo tau tikrai nereikia, ir visus tuos tris egzaminus puikiai islaikysi, tada tikrai nelaikyk, nes ten kur ketini stoti zinau, kad ir be anglu istosi, bet jeigu tarkim susimausi su kokiu? Gal tada ir anglu pravesrstu:)

Žinutė parašyta: 2009-12-15 17:08:14 | Nuoroda

Stirpriausiai jauciuosi su Biologija, tad jei nepasisektu su matematika, tai derinys BIOLOGIJA + UŽSIENIO KALBA yra nieko vertasir dar ne anglu laikau, o vokiečių..

Žinutė parašyta: 2009-12-15 18:33:12 | Nuoroda

Vokieciu? Ne ne, nevark tada, vokieciu reikalinga nebent i humanitarinius mokslus (t.y. vokiečiu fillologija), kitur abejoju ar ja panaudosi, tad stenkis su tais, kuriu tau reikia

Žinutė parašyta: 2009-12-15 20:20:50 | Nuoroda

Jei esi nusprendus kur stot, tai laikyk tik tuos egzaminus, kurių reikia (t.y. 3 egzaminus). O tokių minčių kaip "susimausiu" tai neturėtų būt. Juk pagalvok, jei susimautai su kuriuo nors, tai jau neįstotai kur norėjai ir ką tau kitas egzas pagelbėtų..? Argi stotai į nenorimą specialybę?

Žinutė parašyta: 2009-12-15 20:43:28 | Nuoroda

Ne, nestočiau, na aš manau, kad viskas bus gerai ir įstosiu ten kur noriu bet kalbos, kad užsienio kalba labai reikalinga, mane trikdo

P.S Beto vokiečių man ir neper labiausiai sekasi, tad vokiečių filologija man ne palei galimybes

Žinutė parašyta: 2009-12-16 16:28:25 | Nuoroda

zinai as i medicina ruosiuosi stoti, laikysiu 4 egzaminus ir dar norejau laikyti anglu egzamina, nors jis visai ne prie ko. Na uzsienio kalba svarbu moketi, bet ja mokesi ir nelaikydama egzamino, nes slaugoje tai niekam nerupes tas tavo egzaminas

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-12-16 19:33:48 | Nuoroda
Delija rašė:

Vokieciu? Ne ne, nevark tada, vokieciu reikalinga nebent i humanitarinius mokslus (t.y. vokiečiu fillologija), kitur abejoju ar ja panaudosi, tad stenkis su tais, kuriu tau reikia

 Stojamųjų balų lentelėse visada yra rašoma ,,Užsienio kalba", o ne kokia ,,Anglų kalba". Iš tiesų tiek anglų, tiek vokiečių, prancūzų ir rusų egzaminai yra lygiaverčiai, tiesiog anglų daugiausia laiko...

Jei vokiečių sekasi, patarčiau laikyti. Nepakenks. Aš pati asmeniškai 3 egzaminus ruošiuosi laikyti... Sėkmės ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-12-16 19:54:03 | Nuoroda

Ruošiuos 4 egzaminus laikyt. Matematikos ir lietuvių tikrai stojant prireiks.Dar laikysiu istoriją ir anglų. Kurį geriau išlaikysiu tą ir skaičiuos, o ketvirto dalyko, kurio egzamino rezultatas nebus panaudotas skaičiuos metinį. Jei žinočiau iškart, kas geriau seksis, tai jaučiu tik 3 egzaminus laikyčiau.

Žinutė parašyta: 2009-12-16 22:17:08 | Nuoroda

Žadu laikyti chemiją, biologiją, lietuvių, istoriją ir matematiką. Bet dėl pastarojo labai bijau, nes nesu stipri matematikoj.:)

Žinutė parašyta: 2009-12-17 08:32:33 | Nuoroda
Piktybiška :) rašė:

Žadu laikyti chemiją, biologiją, lietuvių, istoriją ir matematiką. Bet dėl pastarojo labai bijau, nes nesu stipri matematikoj.:)

 o kam istoriją laikai? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-17 17:34:00 | Nuoroda
Smeterling rašė:

Stirpriausiai jauciuosi su Biologija, tad jei nepasisektu su matematika, tai derinys BIOLOGIJA + UŽSIENIO KALBA yra nieko vertasir dar ne anglu laikau, o vokiečių..

 Tu vokiečių pirmakalbė?

Žinutė parašyta: 2009-12-17 18:22:57 | Nuoroda
Selec rašė:
Smeterling rašė:

Stirpriausiai jauciuosi su Biologija, tad jei nepasisektu su matematika, tai derinys BIOLOGIJA + UŽSIENIO KALBA yra nieko vertasir dar ne anglu laikau, o vokiečių..

 Tu vokiečių pirmakalbė?

 Pirmakalbe

Žinutė parašyta: 2009-12-17 21:27:35 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Selec rašė:
Smeterling rašė:

Stirpriausiai jauciuosi su Biologija, tad jei nepasisektu su matematika, tai derinys BIOLOGIJA + UŽSIENIO KALBA yra nieko vertasir dar ne anglu laikau, o vokiečių..

 Tu vokiečių pirmakalbė?

 Pirmakalbe

Kaip tau nerealiai tada :) mane, nors aš vokiečių antrakalbė, įrašė mane mano vok. mokytoja į sąrašą, kas laikys bandomąjį vokiečių egzaminą. Šiaip kalba vokiečių tai labai patinka, bet nesijaučiu mokanti šią ją tiek, kad galėčiau eiti laikyt egzaminą, juolab valstybinį.

Beje, o tau, kaip pirmakalbei, kaip sekas ši kalbą mokytis?

Žinutė parašyta: 2009-12-17 21:55:25 | Nuoroda

Aš tai irgi nesutinku su jau kažkieno pasakyta nuomone, kad vokiečių net laikyt neverta. Nėra esmės, kokia kalba, svarbu, kad ji būtų tavo pirma užsienio kalba ;}

aš vokiečių kalbą kaip pirmą mokaus ir žiauriai dėl to džiaugiuos, lb mėgstu vokiečių kalbą.

Aš pati tokį daug maž tradicinį rinkinuką laikysiu- lietuvių, matieka, istorija, vokiečių.

Žinutė parašyta: 2009-12-18 21:17:16 | Nuoroda

Ačiū , kad pasisakot. Na, man su vokiečių kalba tai puse velnio..klausimo dalį suprantu be problemu, bet su gramatika juodos mišios;D man kaip kada su ja..

Bet matot, jūs stojat ir vokiečių kalba jum reikalinga stojant, o man ne..tai aš ir abejoju laikyti ar ne

Žinutė parašyta: 2009-12-18 22:46:43 | Nuoroda
Delija rašė:

Vokieciu? Ne ne, nevark tada, vokieciu reikalinga nebent i humanitarinius mokslus (t.y. vokiečiu fillologija), kitur abejoju ar ja panaudosi, tad stenkis su tais, kuriu tau reikia

 Koks skirtumas kuria uzsienio kalba laikysi..svarbu uzsienio kalba... rodiklio nera

Žinutė parašyta: 2009-12-19 09:24:58 | Nuoroda
sanemis rašė:
Piktybiška :) rašė:

Žadu laikyti chemiją, biologiją, lietuvių, istoriją ir matematiką. Bet dėl pastarojo labai bijau, nes nesu stipri matematikoj.:)

 o kam istoriją laikai? 

 Žadu laikyti, nes gerai sekasi, o gal kada ir ateityje pravers.:)

Žinutė parašyta: 2009-12-23 12:56:52 | Nuoroda

As, turbut, kaip ir dauguma, laikysiu 4 egzaminus (lietuviu, anglu, matematika, informatika).

  • Informacinės technologijos / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2009-12-23 18:29:34 | Nuoroda

Sveiki! As planuoju laikyti lietuviu, istorijos, anglu ir ko gero "ant durniaus" geografija (neblogai sekasi , bet labai ruostis jos neketinu).  Planuoju stoti link socialiniu mokslu , tik vat nezinau ar matematika tam butina ar ne ,  gal galit patikslint is zinanciu?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą