Vokiečių k. 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:53:16 | Nuoroda

o siap uz viska galiu gaut bent kazkiek tasku? :((((

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:56:46 | Nuoroda
Ledutte rašė:
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:

 ai, galiu pasakyt ką račiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

 1.zu Fuß

2.Es wird sonnig

3.am Donnerstag

Dėl 3... BENT AŠ girdėjau,kad paminėjo am Mittwoch ir am Donnerstag.O po to sakė,kad am Mittwoch ir am Freitag užsiėmęs,nes treniruotė ar kažkas tai..

 Minėjo kad trečiadienį negali, bet ten klausė kada pakvietė, tai maniau, kad pakvietė, o kad jis atsisake, tai jau ne mano reikalas :DD

 Dėl klausymo nesiginčysiu, čia ne mano sritis :) Gal tu ir teisi

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:57:22 | Nuoroda
Ledutte rašė:
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:

 ai, galiu pasakyt ką račiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

 1.zu Fuß

2.Es wird sonnig

3.am Donnerstag

Dėl 3... BENT AŠ girdėjau,kad paminėjo am Mittwoch ir am Donnerstag.O po to sakė,kad am Mittwoch ir am Freitag užsiėmęs,nes treniruotė ar kažkas tai..

 Minėjo kad trečiadienį negali, bet ten klausė kada pakvietė, tai maniau, kad pakvietė, o kad jis atsisake, tai jau ne mano reikalas :DD

 nu tai trečiam klausia, kada susitikimas. jis paminėjo trečiad ir ketvirtad, bet paskui prisiminė, kad negali trečiad. tai kaip gali tada būt jų susitikimas, jei jis negali? :) bent aš ketvirtad rašiau.

EGZAMINAS BUVO SUNKUS. NESĄMONĖ. man nėra buvę, kad netasakyčiau kokių klausimų, ypač klausymo ir skaitymo. O čia klausau tekstą, laukiu atsakymo ir pasibaigia tekstas.. Nuostabu. Dar pas mus dėl tų trūkstamų langelių kilo sumaištis, nieko nebegirdėjau pusės to sunkaus teksto. Ždž. tikėjausi 90-100 , jaučiu gausiu max 80 ;/

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:57:34 | Nuoroda

 gal tiesiog pamanys,kad tu nemoki tų laikų ir užskaitys kaip gramatinę klaidą:D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:00:36 | Nuoroda

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:05:55 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

 nesuprantu kaip apkeista tom vietom, gi visada kai rašai tai pažiūri kurioj pusėj žymėt rchtig, kurioj falsch

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:07:23 | Nuoroda
grečius rašė:
Ledutte rašė:
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:

 ai, galiu pasakyt ką račiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

 1.zu Fuß

2.Es wird sonnig

3.am Donnerstag

Dėl 3... BENT AŠ girdėjau,kad paminėjo am Mittwoch ir am Donnerstag.O po to sakė,kad am Mittwoch ir am Freitag užsiėmęs,nes treniruotė ar kažkas tai..

 Minėjo kad trečiadienį negali, bet ten klausė kada pakvietė, tai maniau, kad pakvietė, o kad jis atsisake, tai jau ne mano reikalas :DD

 nu tai trečiam klausia, kada susitikimas. jis paminėjo trečiad ir ketvirtad, bet paskui prisiminė, kad negali trečiad. tai kaip gali tada būt jų susitikimas, jei jis negali? :) bent aš ketvirtad rašiau.

EGZAMINAS BUVO SUNKUS. NESĄMONĖ. man nėra buvę, kad netasakyčiau kokių klausimų, ypač klausymo ir skaitymo. O čia klausau tekstą, laukiu atsakymo ir pasibaigia tekstas.. Nuostabu. Dar pas mus dėl tų trūkstamų langelių kilo sumaištis, nieko nebegirdėjau pusės to sunkaus teksto. Ždž. tikėjausi 90-100 , jaučiu gausiu max 80 ;/

 Tiesa..Donnerstag gi ketvirtadienis,o ne antradienis... Tai aš irgi ketvirtadienį rašiau...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:08:00 | Nuoroda
  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:09:02 | Nuoroda
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

 nesuprantu kaip apkeista tom vietom, gi visada kai rašai tai pažiūri kurioj pusėj žymėt rchtig, kurioj falsch

 Juk VISADA budabo kaireje puseje R,desineje F!!!!!tai kdel vienoje uzduoty raso R oder F,kitoje F oder R,per 10 metu tokiu kvailu dalyku nebydaco,cia jauciu puse vaiku nepastebejo tooo!!!!!

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:09:46 | Nuoroda
dekanize rašė:

 gal tiesiog pamanys,kad tu nemoki tų laikų ir užskaitys kaip gramatinę klaidą:D

 Man atrodo,kad už turinį baudžia (maždaug- nesupratai,apie ką užduotis rašo)...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:12:14 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

 nesuprantu kaip apkeista tom vietom, gi visada kai rašai tai pažiūri kurioj pusėj žymėt rchtig, kurioj falsch

 Juk VISADA budabo kaireje puseje R,desineje F!!!!!tai kdel vienoje uzduoty raso R oder F,kitoje F oder R,per 10 metu tokiu kvailu dalyku nebydaco,cia jauciu puse vaiku nepastebejo tooo!!!!!

 ai, aš kaip amžiai rimtai tokių dalykų nedarau, tai net neįsidėmėjau kad dažniausiai būna R ir F , o ne F ir R :D 

 

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:14:34 | Nuoroda
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

 nesuprantu kaip apkeista tom vietom, gi visada kai rašai tai pažiūri kurioj pusėj žymėt rchtig, kurioj falsch

 Juk VISADA budabo kaireje puseje R,desineje F!!!!!tai kdel vienoje uzduoty raso R oder F,kitoje F oder R,per 10 metu tokiu kvailu dalyku nebydaco,cia jauciu puse vaiku nepastebejo tooo!!!!!

 ai, aš kaip amžiai rimtai tokių dalykų nedarau, tai net neįsidėmėjau kad dažniausiai būna R ir F , o ne F ir R :D 

 

 Kaip manote,tai klaida,ar jie specialiai taip???nes uzduoty pirmiau raso israsykite R oder F,o ne F oder R,tai ka zinau...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:16:38 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

 nesuprantu kaip apkeista tom vietom, gi visada kai rašai tai pažiūri kurioj pusėj žymėt rchtig, kurioj falsch

 Juk VISADA budabo kaireje puseje R,desineje F!!!!!tai kdel vienoje uzduoty raso R oder F,kitoje F oder R,per 10 metu tokiu kvailu dalyku nebydaco,cia jauciu puse vaiku nepastebejo tooo!!!!!

 ai, aš kaip amžiai rimtai tokių dalykų nedarau, tai net neįsidėmėjau kad dažniausiai būna R ir F , o ne F ir R :D 

 

 Kaip manote,tai klaida,ar jie specialiai taip???nes uzduoty pirmiau raso israsykite R oder F,o ne F oder R,tai ka zinau...

 o tai tu parašei tarkim falsch, manydama kad richtig?

nžn ar klaida, gal šiaip budrumą patikrint norėjo

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:16:45 | Nuoroda
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

 nesuprantu kaip apkeista tom vietom, gi visada kai rašai tai pažiūri kurioj pusėj žymėt rchtig, kurioj falsch

 Juk VISADA budabo kaireje puseje R,desineje F!!!!!tai kdel vienoje uzduoty raso R oder F,kitoje F oder R,per 10 metu tokiu kvailu dalyku nebydaco,cia jauciu puse vaiku nepastebejo tooo!!!!!

 ai, aš kaip amžiai rimtai tokių dalykų nedarau, tai net neįsidėmėjau kad dažniausiai būna R ir F , o ne F ir R :D 

 

 Rektų pastebėti,kad toj užduoty rašoma taip:kreuzen an , ob  R oder F.Jei būtų teisingai sudarę užduotį,tai turėrų būti atitikmenys visur,net pačioje užduotyje,čia faktas.

Dbr mąstau,ar galima kažką padaruti,kad jie priisimtų kaltę,o ne mes kentėtumeme dėl jų klaidų..

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:18:11 | Nuoroda

Aš jau tiek tų klausymų darius,kad iškart pastebėjau,jog pirma F,o paskui R parašyta..Net nesižiūrėjo kažkaip... Bet gana klaidina,nes po kiekvieno teiginio turi tikrintis,kur rašyt...O ir ta sekundė,kai dar mąstai kur rašyt, kainuoja,kai turi klausyt toliau,kad gerai suprastai... 

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:20:38 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

Aš jau tiek tų klausymų darius,kad iškart pastebėjau,jog pirma F,o paskui R parašyta..Net nesižiūrėjo kažkaip... Bet gana klaidina,nes po kiekvieno teiginio turi tikrintis,kur rašyt...O ir ta sekundė,kai dar mąstai kur rašyt, kainuoja,kai turi klausyt toliau,kad gerai suprastai... 

 Tame esmė,kad skaičiau užduotį ir pasitikėjau tai,ką jie joje rašo:R oder F.Jei jau langelio trūko,tai kokia galimybė ,kad ir kitur nepadarys.Ir dar kaip tik gretimos užduoys.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:25:36 | Nuoroda
dekanize rašė:
Vergissmeinnicht rašė:

Aš jau tiek tų klausymų darius,kad iškart pastebėjau,jog pirma F,o paskui R parašyta..Net nesižiūrėjo kažkaip... Bet gana klaidina,nes po kiekvieno teiginio turi tikrintis,kur rašyt...O ir ta sekundė,kai dar mąstai kur rašyt, kainuoja,kai turi klausyt toliau,kad gerai suprastai... 

 Tame esmė,kad skaičiau užduotį ir pasitikėjau tai,ką jie joje rašo:R oder F.Jei jau langelio trūko,tai kokia galimybė ,kad ir kitur nepadarys.Ir dar kaip tik gretimos užduoys.

 Tai dabar tikėkis,kad visą tą užduotį visiškai priešingai supratai... 

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:27:26 | Nuoroda

 Ai dar norėčiau paklaust,kokiu adresu kreptis šiuo klausimu.

Apskritai,manau,kad daug vaikų tiesiog viską darė greitai,tokio dalyko galėjo net nepastebet,nes negi galima iš vis susimąstyt apie,tai,kad 10 metų egzaminų sudarinėtojai pasitikėjo 12-tokų pastabimu,o šiemet ėmė ir pakeitė nuomoinę.O gal juos pasiekė žinia,kad šių metų 12-tokai ne tokie,kaip visi vaikai per tiek metų :DDD

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:30:37 | Nuoroda

O kaip manote,cia dauguma pastebejo,ar ne???

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:32:32 | Nuoroda

Manau vistiek kai žymi matai ką žymi ,tai ir pastebi..Nebent kurie skubėjo ar spėliojo ir nežvilgtelėjo,tai ir nepastebėjo :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą