Vokiečių k. 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:34:05 | Nuoroda
dekanize rašė:

 Ai dar norėčiau paklaust,kokiu adresu kreptis šiuo klausimu.

Apskritai,manau,kad daug vaikų tiesiog viską darė greitai,tokio dalyko galėjo net nepastebet,nes negi galima iš vis susimąstyt apie,tai,kad 10 metų egzaminų sudarinėtojai pasitikėjo 12-tokų pastabimu,o šiemet ėmė ir pakeitė nuomoinę.O gal juos pasiekė žinia,kad šių metų 12-tokai ne tokie,kaip visi vaikai per tiek metų :DDD

 egzaminai.lt panaršyk,gal ten rasi kokių duomenų,kur kreiptis.Bet kuriuo atveju,manau, nieko nepeši,nes net jei tai ir klaida jų,tai vis tiek galima kaltę suverst mokiniams- tegul viską skaito ir APŽIŪRI, o ne pasikliauna išankstiniu žinojimu.Manau,didžioji dauguma tai pamatė...

O kiek taškų už tą užduotį buvo galima surinkt?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:36:30 | Nuoroda

 Man užteko ir užduotį perskaityti,kurioje aiškiai nurodoma:R oder F.O tų užduočių esu tiek dariusi,tai niekada neatkreipdavavau dėmesio,ar jie čia mane klaidina,ar ne.Jei užduotyje būtų parašyta :pažymėkite F oder R,tada nieko nesakyčiau,o suprasčiau tai,kaip naują užduočių sudarymo būda,kas iš vis man nerealu

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:38:08 | Nuoroda

 7 taškai.Jaučiu,kad viską gerai supratau,tai pagal idėją turėjau gauti ų taskelius,o dabar 0...........

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:38:11 | Nuoroda

 7 taškai.Jaučiu,kad viską gerai supratau,tai pagal idėją turėjau gauti ų taskelius,o dabar 0...........

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:38:41 | Nuoroda

O tai kodel jusu manymui kituose uzduotyse reikejo zymet R oder F??kazkaip cia bus ju klaida,bet jie tikrai issivartys....negaliu paskest ....

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:41:55 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:

O tai kodel jusu manymui kituose uzduotyse reikejo zymet R oder F??kazkaip cia bus ju klaida,bet jie tikrai issivartys....negaliu paskest ....

 Tu irgi nepastebėjai?

Tikrai,,Apmaudu,jei dėl tokio dalyko -7 taškai,jei tekstą puikiai suvokėt..O šiaip šis ir nebuvo labai sunkus..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:44:21 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:
lietuvaite77 rašė:

O tai kodel jusu manymui kituose uzduotyse reikejo zymet R oder F??kazkaip cia bus ju klaida,bet jie tikrai issivartys....negaliu paskest ....

 Tu irgi nepastebėjai?

Tikrai,,Apmaudu,jei dėl tokio dalyko -7 taškai,jei tekstą puikiai suvokėt..O šiaip šis ir nebuvo labai sunkus..

 nu jo,nepastebejau,tikrai labai lengvas buvo,visus gerai atlikau,tik va,cia buvo F oder R,tai negausi nei vieno tasko...cia tikrai ju klaida,bet pasauly teisybes nebuna

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:59:36 | Nuoroda

 Va,jau nusiučiau pasipiktinimą necui ,tik manau,kad čia liks tik emocijos,kas,žinoma,yra be galo apmaudu.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:02:52 | Nuoroda

O jums stojant vokiečių egzaminas labai svarbus?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:04:57 | Nuoroda

kaip manote, koks bus praeinamasis balas? ;///

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:10:03 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

O jums stojant vokiečių egzaminas labai svarbus?

 Nu man yra gan svarbus,nes lietuvių turbū labai blogai islaikiau,o vokieciu man buvo issigelbejimas.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:10:26 | Nuoroda
melanie rašė:

kaip manote, koks bus praeinamasis balas? ;///

 apie 18-21

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:11:04 | Nuoroda
melanie rašė:

kaip manote, koks bus praeinamasis balas? ;///

Tik to tikiesi?Kad išlaikytai?Manau,panašiai kaip per bandomą ~ 18 balų.Gal iki kokių 19 užkels,bet nemanau,kad daugiau...Kalbų ir taip labai aukštas balas..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:13:13 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:
melanie rašė:

kaip manote, koks bus praeinamasis balas? ;///

Tik to tikiesi?Kad išlaikytai?Manau,panašiai kaip per bandomą ~ 18 balų.Gal iki kokių 19 užkels,bet nemanau,kad daugiau...Kalbų ir taip labai aukštas balas..

 nu dbr as galvoju ar islaikysiu,kai tiek tasku netekau :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:13:16 | Nuoroda

Man vokiečių svarbus, man kiekvienas baliukas svarbus ;/ bleem, dbr nepamenu, ar pati atkreipiau dėmesį. rodos, atkreipiau, bet, kai žymėjau, tai gali būt, kad iš įpratimo ir sužymėjau.. ždž.. bet jei bus daug skundų, gali gal išimt visai tą užduotį.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:14:45 | Nuoroda

TURBŪT, tai dar nereiškia,kad tikrai...Gal gavai kokį normalų vertintoją..Ech..Kad man taip būtų... Nebent visiškai ne į temą rašei... Beto tie -7 dar neviską reiškia..Jei kitos užduotys gerai,tai čia viskas tvarkoj..Jau ne 100,bet vistiek aukštas balas turėtų būt....

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:19:11 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

TURBŪT, tai dar nereiškia,kad tikrai...Gal gavai kokį normalų vertintoją..Ech..Kad man taip būtų... Nebent visiškai ne į temą rašei... Beto tie -7 dar neviską reiškia..Jei kitos užduotys gerai,tai čia viskas tvarkoj..Jau ne 100,bet vistiek aukštas balas turėtų būt....

 nu tuos taskus 7 buvo lengva gau,dar B lygis...labai apmaudu,kad del tokiu dalyku,tai gaunasi...

Ei kam taip pat nutiko rasykit skunda       Taip galbut padarysime,kad sukauktu komisija kokia ir kazka nusprestu

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:20:07 | Nuoroda
grečius rašė:

Man vokiečių svarbus, man kiekvienas baliukas svarbus ;/ bleem, dbr nepamenu, ar pati atkreipiau dėmesį. rodos, atkreipiau, bet, kai žymėjau, tai gali būt, kad iš įpratimo ir sužymėjau.. ždž.. bet jei bus daug skundų, gali gal išimt visai tą užduotį.

 Oi..Tada pasibertų skundai tų,kurie tai pastebėjo..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:21:03 | Nuoroda

Man egzas vis tiek nepatiko ir nelabai paviko.Manau,kad geriau viska galejau parasyti ir padaryti. ziopliu klaidu padariau,bet ka gi dabar sakyti...man sunkus buvo ir daug tokiu zodziu buvo,kuriu prasme nezinau. Su praleistomis langelemis irgi triuksmas buvo todel kazkur negirdejau.

kur buvo F/R, o ne R/F kaip visada buna,nepastebejau,suzinojau tik isejus.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:22:19 | Nuoroda

taip, tikiuosi bent islaikyt, nes laiska sumaliau, parasiau busimuoju laiku, ir as durna kad to neatkreipiau..... turbut susijaudinau.....blem, kaip bloga................:(

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą