Ar einat pas korepetitorius?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-17 14:59:15 | Nuoroda

 Ar mokotės papildomai pas mokytojus? Kaip manot, ar tai būtina, norint gerai išlaikyti valstybinį egzaminą? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-17 15:43:59 | Nuoroda

Nesilankau pas korepetitorius. :) Manau jie nėra butini, nes ir pats gali prisiversti pasimokyti ir svarbiausia, jie nieko naujo nepasakys, ko nebūtų mokytojas pasakęs ar knygoje parašyta. :) Aišku yra tokių žmonių, kuriems reikia, kad jį verstų, skatintų mokytis, nes pats negali prisiversti..:) Arba yra ir tokių, kuriems neišeina mokytis iš knygų, pvz, matematikos, man net pačiai sunku ją suprasti iš knygų, bet ilgiau pasikankinus būna, kad nušvinta viskas aiškiom spalvom :D O šiaip geras dalykas yra moduliai, per juos galima pasimokyti, tai kas nlb sekasi.. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-17 19:06:17 | Nuoroda

Jei žmogus pats nerodys noro mokytis ir ko nors pasiekt , jam jokie korepetitoriai nepadės. Aš pasitikiu savimi ir manau, kad viską galima pačiai išmokt ir gaut geresnį įvertinimą nei tie kurie visus pinigus sukišo į papildomą mokymą.,todėl pas korepetitorius nevaikštau.

Žinutė parašyta: 2010-01-18 17:21:00 | Nuoroda

na, gal eisiu į lietuvių. baugina šiek tiek mūsų mokytojos 'ruošimas egzaminui'  :D

O šiaip, manau,kad  yra gerai, nors nebūtina-kaip kad esu girdėjus:Oi, jei nelankai papildomai, egzamino neišlaikysi. Pvz, pas mūsų istorijos mokytoją kas eina papildomai, kiekvienai pamokai pasikartoja kurią seną temą ir per pamoką nagrinėja šaltinius. Kuo blogai? :) ej, rimtai, gal ir man kada reiktų :D

Bet šiaip visa, ko reikia, ir labai daug, ko nereikia- mūsų vadovėliuos ir sąsiuviniuos;)

Žinutė parašyta: 2010-01-18 17:23:10 | Nuoroda

einu papildomai matematika, labai dziaugiuosi, nes mokomes viska pagal prgrama nuo pat pradziu visas temas, taip senas spragas uzpildau... bent jau man tai labai padeda :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:35:34 | Nuoroda

labai daug priklauso ir nuo mokinio ir nuo mokytojo. aisku, kad gali pats pasimokyti, bet jei tokio dalyko kaip matieka nesupranti, o tau per pamoka neisaiskina - tai ka daryti? ( cia mano nuomone knyga nelb padeda, nes ji negali taip paasikinti aiskiai kaip zmogus tiesiogiai). as pati einu lt papildomai ir labai dziaugiuosi, nes abi mokytojos yra visiskai skirtingos ir yra gerai zinoti ne viena nuomone (mano korepetitorius pasake man tokiu dalyku, kur nei knygoj neradau, nei is mokytojos neisgirdau)

Žinutė parašyta: 2010-02-02 18:23:37 | Nuoroda

Dėmesio!

Tiems, kas neina pas korepetitorius, bet mano, kad reiktų pagilinti anglų, lietuvių bei matematikos žinias už prieinamą kainą, siūlau užsiregistruoti į parengemuosius kursus abiturientams. Vyks VUKHF, kiekvieną šeštadienį 10-13val. Kurso trukmė - 3 mėnesiai (280lt)..Registruokitės telefonu (8-37) 422566  Kursų pradžia - vasario 20d. Atskleisiu paslaptį - registruodamiesi pridurkite, kad norite mokytis tame universitete, nes jie kruopščiai ruošia kaip savo būsimus studentus :)) Pagalvokit ir nedelsę užsiregistruokite, kad susidarytų grupė :)

 

Žinutė parašyta: 2010-02-03 13:15:26 | Nuoroda

Neinu pas jokias papildomas mokytojas, nors galbūt ir visai neprošal būtų - geriau įsigilinčiau. Na bet anglų egzaminui manau puikiai paruoš ir mano mokytoja, lietuvių samprotaujamajam rašiniui papildomos mokytojos irgi nėra būtinos. Istoriją galiu pati pasimokinti. Matematikos egzaminui gal ir praverstų, kaip kažkas minėjo, užpildyti spragas, tačiau matematikos egzaminas man išvis nėra būtinas, tai kam investuot į 4ą pagal svarbą egzaminą tuomet :D  pasikliauju savo mokytoja, kuri tikrai uch paspaudžia :D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-02-06 13:05:22 | Nuoroda

Antri metai mokausi lietuviu papildomai, ir tikrai pritariu tam, jog svarbiausia pacio motyvacija,

pirmus metu isiknisinejau, tikejausi, kad ateisiu ir man kazkas suikis i galva ta visa informacija, ir dauk praradau, nes rezultatai matosi tik dabar, kai is tiesu klausau ir mokausi tai, kas man yra sakoma :)

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-02-28 21:50:57 | Nuoroda

Esu mokytoja. Dirbu vienoje iš Vilniaus gimnazijų. Jei kam reikia anglų ar prancūzų kalbos mokytojos galite kreiptis į mane elektroniniu paštu, mielai padėsiu .

Žinutė parašyta: 2010-06-06 18:46:22 | Nuoroda

Aš lankiau papildomai matematiką , nes sugalvojau laikyti egzą

Žinutė parašyta: 2010-06-06 21:06:00 | Nuoroda

Einu net pas du :oo chemiją taip sakant buvau priverst papildomai pradėti mokytis, niekad jos nesupratau ir nekvarsinau galvos nes galvojau kad stojant į kmu man jos nereikės, na rašyti egzo.. bet padarė kitaip reformos reformos tai kankinuos:D šiais metais besimokydama pagalvojau kad kvaila vista buvau nes tikrai įdomus dalykas... bet šaukštai po pietu su gerb. mokytojos pagalba sukrapštysiu gal pusė taškų... o dėl tos pusės visos svajonės nuplaukia...

Mokausi dar bio, bet ne pas mokytoją o tokią profesorią, ištikro net nepavadinčiau korepetitorią, kadangi realiai nieko nemoko:D tik atsiskaitymai ir pasako ką mokytis, ką skaityti.. namų darbai... šiaip patenkinta manau rezultatas bus...

Žinutė parašyta: 2010-06-06 21:17:09 | Nuoroda

Žinutė parašyta: 2010-06-06 22:13:45 | Nuoroda

Mokausi bio pas korepetitore, kuri jau daug metu  vaziuoja taisyt egzaminu, tai tikrai zn ko reikia egzui... Nezinau, ka buciau be jos dares egze.... Nors ir gaila pinigu, bet viliuosi, jog ateityje viskas gris su kaupu...

Žinutė parašyta: 2010-06-06 22:54:26 | Nuoroda

 Einu pas matkes korepetitoriu ruostis egzui, nes pora metu matkei miegojau ir neesu toks valingas, kad sugebeciau per metus, viskam ka praleidau, pasiruosti :|

Žinutė parašyta: 2010-06-06 22:56:51 | Nuoroda

jokiu budu neinu ir neiciau. Mano mokymosi principas - mokytis tik savarankiskai, taip daugiau pasieksiu. 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:13:00 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Ar mokotės papildomai pas mokytojus? Kaip manot, ar tai būtina, norint gerai išlaikyti valstybinį egzaminą? 

 Na galima pasakyt, kad daug kas priklauso nuo mokinio sugebėjimų ar mokytojo profesionalumo, bet manyčiau, jog planuojant stot į universitą reiktų pratintis prie savarankiško darbo.

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:15:39 | Nuoroda
Ragutis rašė:
sanemis rašė:

 Ar mokotės papildomai pas mokytojus? Kaip manot, ar tai būtina, norint gerai išlaikyti valstybinį egzaminą? 

 Na galima pasakyt, kad daug kas priklauso nuo mokinio sugebėjimų ar mokytojo profesionalumo, bet manyčiau, jog planuojant stot į universitą reiktų pratintis prie savarankiško darbo.

 I agree with ragutis,tik už savarankiško mokslo propogavimą.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 22:12:47 | Nuoroda

Nu ką,matysim,ar mano nuostata "visgi jokių korepetitorių" pasitvirtino:D

Šiaip gal kartais ir būt buvę gerai šį tą pašlifuot, šen bei ten būt stumtelėtai....

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą