Paspėliokim, koks autorių trejetukas bus 2010 lietuvių egzamine?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:00:00 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
ingree rašė:

Vat tokiem pavydiem žmonėm paskui ir nesiseka :D 

 cia tu kam? ;)

 Pixmai :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 23:07:01 | Nuoroda

Dar berods Savickio jubliejus, kiek maciau stende moklykloje..bet tai keik zinau dazniausia sitie jubilijatai buna sekanciais metais :D ka reikes pradet izangas mokintis, mazum pataikysiu ant vieno :D

Žinutė parašyta: 2010-05-27 15:14:49 | Nuoroda

egzaminas vertinamas procentais. Kaip jos sumuojamos rasimo darbo su teksto suvokimu, gal po lygiai 50proc? 

Žinutė parašyta: 2010-05-27 15:48:11 | Nuoroda

Bent jau pernai, atrodo, abi dalys po 50% buvo. O galutinis tavo ivertinimas procentais priklauso nuo to, kiek tu aplenkei kitu islaikiusiuju ta egzamina 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-27 16:00:13 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Bent jau pernai, atrodo, abi dalys po 50% buvo. O galutinis tavo ivertinimas procentais priklauso nuo to, kiek tu aplenkei kitu islaikiusiuju ta egzamina 

 Kaip tau gerai, jau išlaikęs, gerai išlaikęs, nereikia nervintis, rezultatų laukt, galvot,kur stoottt..

Žinutė parašyta: 2010-05-27 21:50:38 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Bent jau pernai, atrodo, abi dalys po 50% buvo. O galutinis tavo ivertinimas procentais priklauso nuo to, kiek tu aplenkei kitu islaikiusiuju ta egzamina 

 sunku gaut 89? ;) zinau, kad kvailas klausimas, bet visien :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-28 22:47:25 | Nuoroda

musu mokytoja turi sugebejima daznai atspet.isanalizuoja galimus autorius. pagal ja,kaip jau daug kas minejo gali buti tikrai marcinkevicius. taip pat skema,bet ir aputis sake labai galima galimybe.taip pat savickis

Žinutė parašyta: 2010-05-28 22:50:10 | Nuoroda

dar turiu klausimeli.ties radausku parasyta ; "Fotanas"."strele danguje"..cia tik sitie kuriniai jo gali buti?

 

Žinutė parašyta: 2010-05-28 22:51:10 | Nuoroda
tralain rašė:

dar turiu klausimeli.ties radausku parasyta ; "Fotanas"."strele danguje"..cia tik sitie kuriniai jo gali buti?

 

 aj,cia rinkiniai.

Žinutė parašyta: 2010-05-28 23:10:29 | Nuoroda

am,o 3autoriai buna duoti? ne 4?

Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:32:50 | Nuoroda
_vita rašė:

Reikia ruoštis tik iš tų autorių ir kūrinių, kurie yra paminėti sąraše. Taigi "Valentinos" neturėtų būti :)

 Gal galite nuoroda to saraso numesti, nepavyksta rasti.

Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:38:44 | Nuoroda

Yra temos lietuviu egzaminas pirmoj zinutej parasyta :) 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:51:54 | Nuoroda
tralain rašė:

dar turiu klausimeli.ties radausku parasyta ; "Fotanas"."strele danguje"..cia tik sitie kuriniai jo gali buti?

 

 cia eilerasciu rinkiniai. taip, tik is situ eilerasciu rinkiniu, nes daugiau jis nieko neparase ;)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-29 16:49:08 | Nuoroda

galetu kas nors ryt is ryto paplatint ka duos :)

Žinutė parašyta: 2010-05-29 17:12:55 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
SuperHP rašė:

Bent jau pernai, atrodo, abi dalys po 50% buvo. O galutinis tavo ivertinimas procentais priklauso nuo to, kiek tu aplenkei kitu islaikiusiuju ta egzamina 

 sunku gaut 89? ;) zinau, kad kvailas klausimas, bet visien :)

 Man sunku nebuvo :D. Man sis egzaminas leme tik 20% konkursinio balo, o ir taip stojant i IT didelio KB nereikia, tai pagrindinis tikslas buvo - islaikyti. Siaip stengiausi dalyvauti pamokose (kas paprastai man sunkiai sekdavosi :D). Svarbiausia, buvau is karto nuspresdes, ka rasytiu egzamine (eilerascio analize), taigi butent tam ir ruosiausi, nesvaisciau laiko visokiu tai prozininku ir dramaturgu nagrinejimui (zinoma, tai semestro rezultato nepagrazino :D), na o teksto suvokimo uzduociai nelabai ir pasiruosi, svarbiausia atpazinti visas tas menines raiskos priemones ir tt. Taigi, jei kryptaingai mokaisi, o ne viska is eiles ir dar nesijaudini del egzamino, tai tikrai galima surinkti daug tasku.
 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:16:54 | Nuoroda
SuperHP rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
SuperHP rašė:

Bent jau pernai, atrodo, abi dalys po 50% buvo. O galutinis tavo ivertinimas procentais priklauso nuo to, kiek tu aplenkei kitu islaikiusiuju ta egzamina 

 sunku gaut 89? ;) zinau, kad kvailas klausimas, bet visien :)

 Man sunku nebuvo :D. Man sis egzaminas leme tik 20% konkursinio balo, o ir taip stojant i IT didelio KB nereikia, tai pagrindinis tikslas buvo - islaikyti. Siaip stengiausi dalyvauti pamokose (kas paprastai man sunkiai sekdavosi :D). Svarbiausia, buvau is karto nuspresdes, ka rasytiu egzamine (eilerascio analize), taigi butent tam ir ruosiausi, nesvaisciau laiko visokiu tai prozininku ir dramaturgu nagrinejimui (zinoma, tai semestro rezultato nepagrazino :D), na o teksto suvokimo uzduociai nelabai ir pasiruosi, svarbiausia atpazinti visas tas menines raiskos priemones ir tt. Taigi, jei kryptaingai mokaisi, o ne viska is eiles ir dar nesijaudini del egzamino, tai tikrai galima surinkti daug tasku.
 

 viska moku, bet baimes pilni pakampiai :D

 
  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:36:01 | Nuoroda
tralain rašė:

musu mokytoja turi sugebejima daznai atspet.isanalizuoja galimus autorius. pagal ja,kaip jau daug kas minejo gali buti tikrai marcinkevicius. taip pat skema,bet ir aputis sake labai galima galimybe.taip pat savickis

 

jau kelios mokytojos spėjo, kad būs škėma. mano mokytoja spėjo, jog bus škėma ir ir galbūt aputis. bet sakė neimti tai už gryną pinigą :) bet į škėmą reikės rimčiau pažiūrėti

Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:37:46 | Nuoroda

mes kai snekejom mokykloje tiek su mokytoja tiek su draugais tai manoma kad bus Aputis Marcinkevicius

Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:40:03 | Nuoroda
kariaujantis rašė:
tralain rašė:

musu mokytoja turi sugebejima daznai atspet.isanalizuoja galimus autorius. pagal ja,kaip jau daug kas minejo gali buti tikrai marcinkevicius. taip pat skema,bet ir aputis sake labai galima galimybe.taip pat savickis

 

jau kelios mokytojos spėjo, kad būs škėma. mano mokytoja spėjo, jog bus škėma ir ir galbūt aputis. bet sakė neimti tai už gryną pinigą :) bet į škėmą reikės rimčiau pažiūrėti

 

 

koks skemos ir dievo santykis? ar jis tiki i ji ar aip?

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:49:28 | Nuoroda

o visuomet būna vienas eilėraštis? Tikiuos nebus Salomėjos ir Maironio ;/

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą